Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Sporo zmian w życiu Berty ostatnio.Jak ona to znosi?
  2. Ale Fart rośnie :crazyeye: Tempo niesamowite :)
  3. [quote name='malawaszka']no to zobaczymy - wysłałam listę pytań do zainteresowanej Pani:diabloti:[/quote] Jest szansa na dom?
  4. Ja też o tym non stop myślę odkąd się zima zaczęła :-(
  5. Dziękuję za wszystkie informacje dotyczące Malwiny i Farta :) Przepraszam,że się wtrącę.Lawinio,spróbuj karmić Malwinę z ręki skoro podchodzi blisko.Najlepiej czymś co najbardziej lubi.
  6. Jolu,ja Twoim kociakom cały czas odnawiam allegro. Czy jest wogóle jakiś odzew?Bo widzę tam ciągle jakiegoś obserwatora.
  7. [quote name='KasiaO']Byłyśmy dziś z Anetą w schornie - [B]wyciągnełyśmy 4 dorosłe pieski + szczeniaka małego[/B] ( Aneta ma go teraz u siebie). Nie pytajcie jak tam teraz jest....ten mróz mnie wykończy..ja chce wiosne!! Tak więc dziewczyny Polę można zdjęc z ogłoszeń. Pozostałe pieski nie miały swojego Allegro. AA i teraz musimy męczyć Anetę o foty..:evil_lol:[/quote] Jesteście wielkie!!!Kocham Was!!! A co to znaczy,że Polę można zdjąć z ogłoszeń?Znalazła dom? Macie jakieś nowe fotki psiaków?
  8. [quote name='Ambra']ja podałam pełne dane a w schronie jest i pare psów mi wyadoptowanych co o dziwo notowli komu dają. Gratuluje determinacji i pierwszych sukcesów. Mam nadzieję że nie tylko Chrzanów zostanie uwoolniony od tego obozu. A ad. odopowiednich ludzi na odpowiednim stanowisku to marzenie dalece do spełnienia - [B]w pewnym śląskim schronisku stanowisko zastępcy pani kierownik ma kobieta która jest alkoholiczką i ma wyrok za znęcanie się nad zwierzętami - to jednak nie przeszkadza jej w zajmowanej funkcji i utrudnianiu wszelkich adopcji nagranych przez wolontariuszy[/B]. Mysle ze kolejny schron któremu 3ba sie blizej przyjżec bo dziewczyny same bez doswiadczenia moga nie dać rady.:shake:[/quote] Rany boskie!!!Gdzie?!Możesz mi w PW napisać?!
  9. A propos karmy.Dobra i niedroga karma jest na telekarmie: [URL="http://www.telekarma.pl/p1800/brit.adult.2x15.kg.htm"]BRIT ADULT - Dla dorosłych psów. Od 1 do 7 lat. :: karma dla psów[/URL] Taką poprzednio kupiłam i chyba mu smakowała? Może zrobimy zrzutkę na nią?Co Wy na to tyszanie? Teraz jest zimno to Bethoven pewnie więcej je.
  10. Czuje się u Ciebie bezpieczny i kochany to złagodniał :loveu: Zrozumiał,że nie ma po co szczerzyć kły :loveu:
  11. Noworoczne allegro: [url=http://www.allegro.pl/item523479172_tychy_schroniskowe_koty_czekaja_na_ciebie.html]TYCHY!!! Schroniskowe koty czekają na Ciebie... (523479172) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  12. Wczoraj miałam przyjemność być pierwszy raz u gosi15 w domu. Poznałam jej męża,Axelka i Zuzię.I wiecie co?!Głaskałam Zuzkę!!! Sama do mnie podeszła :loveu: Oczywiście na początku powarkiwała,ale nie szła "do siebie".Axel non stop się pchał pod ręce do głaskania i chyba mu pozazdrościła ;) W pierwszej chwili myslałam,że to Axel do mnie podbiega.Oni są nie do odróżnienia.Dopiero jak gosia15 zamarła w miejscu mówiąc:"To Zuzia",wtedy ja też...zamarłam :lol:
  13. :mdleje: Belula...Ty mnie niezmiennie zaskakujesz :Rose:
  14. Wyrzuciłam z allegro Sabci 2 zdjęcia jeszcze ze schroniska i wrzuciłam 2 na kanapie.Nie lubiłam tamtych zdjęć,więc zrobiłam to z wielką przyjemnością;)Dark Lord przyślij mi swój nr telefonu.Zamieszczę na allegro zamiast nr Kasi.
  15. [quote name='Asia & Ginger']Napisałam 4 maile do hodowców i miłośników bretonów. ;)[/quote] Asia&Ginger jak zwykle niezawodna :loveu:
  16. A Ty po dyżurze i na dogo siedzisz?Pewnie zmęczona... Planuje spacer z psiakami w sobotę lub niedzielę albo i w sobotę i niedzielę:) Jak nie będziesz mogła to zwerbuję kogoś.Chyba będę mogła je wyprowadzić nawet jak Ciebie ze mną nie będzie?
  17. [quote name='gosia15']Gościnę?! Gdybyś choć skosztowała tego, co mój TZ z takim namaszczeniem dla nas ugotował, mogłabyś dziękować :mad: :diabloti:.[/quote] Sorry :oops::oops::oops::oops::oops:
  18. [quote name='grazyna9915']Madzia wielki ukłon w Twoją stronę! :loveu:[/quote] A nie ma za co :) Ruch mi się przyda :evil_lol: Gosia15 dzięki za gościnę :loveu:
  19. Za godzinę kończy się allegro.Odnowię oczywiście. Jest prawie 2000 wejść!!!To chyba sporo,nie?
  20. Kupiłam dziś naszym kobiórskim pupilom 2 pary szelek i 2 smycze. Poza tym 2 kg dobrej karmy (jagnięcina z ryżem).Jest zimno.Muszą dobrze jeść.A dla mojego kochanego Dredzika 2 gryzaki :loveu: Jedne szelki i smycz mają mi odesłać ludziki od Negry,bo im niepotrzebna to będzie jak znalazł dla Funi.
  21. [quote name='Edi100']Piękne pieski:loveu:Oby szybko znalazły domki! Mam pytanko, czy nie było u Was psa, którego mam w podpisie? Ten pierwszy z lewej. Szukam Go tak długo:([/quote] Edi100,ja cały czas pamiętam o Żuczku. Bo tak ma na imię Twój psiak,prawda?
  22. Melduję się. Nie mogę niestety pomóc :oops:
  23. Funia ma niestety tylko jedną fotkę,bo się ciotki zagadały i zagapiły :oops: [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/6318/funiaou2.jpg[/IMG] Fotek ogólnie było więcej,ale wszystkie takie ruszone że niewiele było na nich widać :evil_lol: Łobuzy szalały i ani myślały ustawiać się do zdjęć :loveu:
  24. Majeczka-kluseczka :loveu: [IMG]http://img384.imageshack.us/img384/2930/maja1om5.jpg[/IMG] Z ciocią Bożenką :loveu: [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/5364/maja2ay4.jpg[/IMG] Norka oczywiście musi wcisnąć się na moją sesję ... wrrr... [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/7208/maja3pt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/1182/maja4lp4.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9483/maja5jh7.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...