-
Posts
9777 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda222
-
[quote name='Ewcia87']Łzy same cisną się do oczu na widok tych bidulek:placz:Nie jestem w stanie pomóc finansowo gdyż obecnie jestem bezrobotna ale już wysłałam linki swoim znajomym,może ktoś z nich wpłaci parę groszy.[/quote] Ewcia87,rozsyłanie lnków to też bardzo duża pomoc.Dziękujemy! Nie minęła jeszcze nawet doba odkąd ukazało się allegro,a już sprzedało się 51 cegiełek. Przekonałam się też do "naszej klasy" i tam też ukazuje się ta aukcja.
-
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
magda222 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Ale miło się czyta Twoje posty,Aniu :) Tęsknię za tą kochaną czekoladką... -
Schronisko w Tychach - 25 kotów czeka na DOM!
magda222 replied to kaja555's topic in Kotki już w nowych domach
Dzięki :oops: Wkleiłam w powyższe allegro banerek schroniskowy. I przekonałam się w końcu do "naszej klasy" i tam też są widoczne moje aukcje. -
*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!
magda222 replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Boże :placz: Kiedy skończy się ludzkie bestialstwo? :-( Jak można doprowadzić żywą istotę do takiego stanu?! :-( -
Tak po prostu mnie oddała i wyjechała.! Kiara czeka na dom.! Tychy
magda222 replied to mloda1442's topic in Już w nowym domu
Allegro suni: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=591287795]TYCHY!!!Tak po prostu mnie oddała i wyjechała... (591287795) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Jesli ktoś tu wogóle zajrzy,to proszę trzymajcie kciuki... -
Do Kubusia dołączył Foks. Reportaż strona 15, zapraszam!!!
magda222 replied to Waldek's topic in Już w nowym domu
Waldek,napisz coś bo się martwię... -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
magda222 replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ajula']hmm chyba rzeczywiście zrobiła się smuklejsza :evil_lol:[/quote] Bierzmy z niej przykład na wiosnę ;) -
Schronisko w Tychach - 25 kotów czeka na DOM!
magda222 replied to kaja555's topic in Kotki już w nowych domach
Przykro mi z powodu Zeusa :-( Czy wiadomo dlaczego odszedł? :-( Nowe allegro naszych kociaków: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=590870797]TYCHY!!! Schroniskowe koty czekają na Ciebie... (590870797) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Proszę o uwagi. -
To był Szok ... Rzeszów - znowu szuka domu :(((
magda222 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze. Nie wypowiem się co sądzę o babci i dziadziusiu,którzy na prośbę wnusiów trzymali psa. -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
magda222 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Na bieżąco wrzucam nowe fotki na allegro. Narazie zmieniłam tytuł na: "[URL="http://www.allegro.pl/item589408334_kongo_niezwykly_cudny_czekoladowy_pies_szuka_domu.html"][COLOR=#2040ab]Kongo-niezwykły,cudny czekoladowy pies szuka domu[/COLOR][/URL]". W razie lepszych pomysłów zmienię. Kasę na hotelik przeleję w przyszłym tygodniu. Dorzucę się też do kastracji i czyszczenia ząbków. Aniu,czy jest możliwość wykonania tych zabiegów za Waszym pośrednictwem?Jeśli tak możesz sprawdzić jaki byłby koszt? -
**BOKSER DIDO**... Uratowany od śmierci głodowej
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Amit']Biopsja została zrobiona 10 marca. Wyniki będą za tydzień. Musimy uzbroić się w cierpliwość i trzymać kciuki za fafluna....[/quote] Za tydzień od 10-tego marca czy od 16-tego,czyli daty Twojego posta? -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
magda222 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Miałam nic na ten temat nie pisać,bo Kongo nie mógł u mnie zostać nawet na DT...:-( Ale pomimo,że był u mnie tylko jedną noc to strasznie za nim tęsknię...:-( Rano wyszłam z nim na spacerek i on chciał z powrotem do mnie do domu...:-( Ciągnął mnie do klatki schodowej a ja musiałam go wsadzić do auta...:-( Mam cały czas przed oczami ten obraz...:-( W ciągu jednej nocy przyzwyczaił się i myslał,że to jest JEGO dom...:-( Mam nadzieję,że szybko znajdzie najwspanialszy dom pod słońcem.