-
Posts
9777 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda222
-
Wycofuję się z dogomanii,ale dopóki będzie taka potrzeba będę pomagała w utrzymaniu Malwiny i wpłacała zadeklarowane miesięcznie 50 zł.Bardzo proszę dziewczyny pomagające utrzymać Malwinę o kontakt na maila: [email][email protected][/email] lub gg: 603761 jak sytuacja się zmieni i sunia np.znajdzie dom.
-
Wycofuję się z dogomanii,ale zadeklarowane przeze mnie pieniądze na sunie są aktualne.Jak już będzie można je wyciągnąć ze schronu dajcie znać na maila: [email][email protected][/email] lub gg: 603761.
-
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
magda222 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Cieszę się,że Kongo jest szczęśliwy. Chciałam wrócić do tematu kastracji.Czy jest już wyznaczona data? Prześlijcie mi dane i nr konta na które mam przelać obiecane 50 zł. Tylko proszę o przesłanie mi ich na adres mailowy: [email][email protected][/email] lub gg: 603761.Wycofuję się z dogomanii,ale chcę doprowadzić wszystkie finansowe deklaracje do końca. -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
magda222 replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję,że Sabci będzie dobrze w nowym domu. Czyli nie odnawiać jej już allegro? -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
magda222 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Bumel już Wam zdała relację z mojej wczorajszej rozmowy z panią Danutą. Dodam tylko,że w głosie nowej pani Kongulca słychać było szczęście :loveu: Myślę,że wszystko będzie dobrze.Łobuzowi potrzeba kilka dni aklimatyzacji po prostu.W jego życiu zaszło ostatnio sporo zmian i chłopakowi trochę się przewróciło w głowie od nadmiaru zainteresowania nim.Przez 3 lata nic się nie działo a tu taka akcja :loveu: Chłopak czuje się gwiazdą i rządzi ;) Za kwiecień wpłacę jeszcze 50 zł,więc pula na kastrację i czyszczenie ząbków się powiększy. -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
magda222 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak tam w nowym domku?I jak wyglądało spotkanie? -
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
magda222 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']i tak tu malo kto zaglada ale napisze ze Filip posokowiec w koncu znalazl domek:):):):):)[/quote] Ja zaglądam. I bardzo się cieszę :multi: Wszystkiego dobrego w nowym domku Filipku!!! -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
magda222 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
[quote name='bumel'] Mam nerwy:nerwy:[/quote] Spokojnie.Będzie dobrze :) -
Czesio :loveu: A będzie kastrowanko?
-
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
magda222 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][SIZE=3]Dziewczyny kochane,przede wszystkim chcę Wam wszystkim podziękować za zaangażowanie i to wszystko co zrobiłyście dla tego kochanego psiaka![/SIZE][/B] :Rose:[B][SIZE=3] :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose:[/SIZE][/B] [SIZE=1]Nie będę wymieniać imiennie,bo boję się,że niechcąco kogoś pominę.[/SIZE] [B][SIZE=3]Tworzymy dobrą ekipę!I tak trzymać![/SIZE][/B][/CENTER] -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
magda222 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Link do wątku transportowego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f521/brodnica-zgorzelec-prosimy-o-pomoc-w-przewiezieniu-psa-134958/#post12080419[/URL] Proszę o uwagi. -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
magda222 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Cieszę się,że wizyta wypadła pomyślnie. Widzę,że Ania już napisała,ale ja też napiszę,że bumel prosiła,żeby napisać w jej imieniu na wątku,że jest na tak jeśli chodzi o zaadoptowanie Kongusia przez p.Danutę ze Zgorzelca. Zamieszczam prośbę o pomoc w przetransportowaniu Konga na wątku transportowym.Chyba,że ktoś już to zrobił? -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
magda222 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
[quote name='Grzecho']Mam głęboką nadzieję że się mylę!!![/quote] A czego dotyczy pomyłka? -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
magda222 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Jestem.Przepraszam,że dopiero teraz :oops: Rozmawiałam z panią Danutą kilka razy przez telefon i nie mam do niej jakichś większych zastrzeżeń,ale...to jest jednak tylko rozmowa przez telefon.Dużo mówi o Cezarku (swoim zmarłym psie).Bardzo go kochała.Wiem,że szuka psa podobnego do niego.Ale to chyba nic złego.Trudno wyrazić swoją opinię o kimś na podstawie rozmowy telefonicznej.Dlatego bardzo Cię proszę lolka pojedź na tą wizytę. Jedyne co mnie zaniepokoiło to opowieść pani Danuty jak zginął Cezar.Pies miał 15 lat.Zginął pod kołami samochodu.I jeszcze opowiadała jak raz uciekł gdzieś pod szkołę (podobno mieszkają w pobliżu) i musiała po niego iść. Martwi mnie więc bezpieczeństwo Konga pod tym kątem. -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
magda222 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Super!!! Dzięki lolka :loveu: -
Misio za TM :( (*) Śpij kochanie :(
magda222 replied to Aleksandrossa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Też bym chciała wiedzieć...