Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Pytałam [B]bumel[/B] o koszty jej transportu.Powiedziała,że bierze to na siebie. A jeśli chodzi o [B]Grzecha[/B],to najlepiej jak on się wypowie na ten temat.
  2. [quote name='agata51']Co u ciebie słychać, Timeczku? Są jakieś wieści?[/quote] Ja też się dołączam do pytań.
  3. [quote name='Grzecho']U nas zima za oknem. W górach spadło masę świerzego śniegu a my na przedgórzu i tak to do nas dociera. :lol: Przynajmniej moje beagle mają radochę. [B]Co do Kongusia to faktycznie - gość pierwsza klasa - prawie jak facet.[/B] ;)[/quote] Nie zapominaj,że "prawie" robi wielką różnicę :diabloti:
  4. [quote name='ata']dzięki Magda:loveu: i Przepraszam:oops:[/quote] A za co Ty mnie kochana przepraszasz?!
  5. [quote name='zuziaM']No to mnie wpiszcie na razie 30,- zl ..... Oczywiscie to taka na razie deklaracja 100-procentowa.[/quote] Wielkie dzięki :loveu: [B]magda222 50 zł[/B] [B]Jo37 100 zł[/B] [B]Sabina02 100 zł[/B] [B]anielica 20 zł [/B] [B]kasiatatry 100 zł[/B] [B]zuziaM 30 zł [/B] [B]AlfaLS 30 zł[/B] --------------------------- [B][COLOR=black][U]MAMY 430zł !!![/U][/COLOR][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]KTO MOŻE JESZCZE POMÓC BIEDNYM SUNIOM?[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]BARDZO PROSIMY O WSPARCIE!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]ONE CAŁE ŻYCIE SPĘDZIŁY W SCHRONIE :-([/COLOR][/SIZE][/B]
  6. Przyznam szczerze,że robiłam allegro i długo je odnawiałam,ale później nie miałam informacji,który psiak znalazł dom a który jest jeszcze w schronie i zaprzestałam :oops: Dalej robię wyróżnione allegro Sabie-bassetowatej suni,która jest na DT.
  7. [quote name='Gonia13']Ja dostałam info od pani Kacperka że to straszny pieszczoszek, trochę jeszcze zazdrosny o pozostałe pieski, a apetyt ma taki, że je tyle co 3 pozostałe:evil_lol:[/quote] Czyli wszystko jest OK :)
  8. Nie mam pomysłu. Pozostaje mi kupić działkę i wybudować dom...
  9. A czy ona ma jakieś ogłoszenia? Może zgłosiłby się jakiś wielbiciel psów nie bojący się wyzwań?
  10. Chyba się trochę zaokrąglił chłopak? :)
  11. Chciałam dodać jeszcze jedną rzecz.Niech Ci,którzy wytykają Pipi,że prosi o pomoc pamiętają,że fortuna kołem się toczy i oni też kiedyś mogą znaleźć się w trudnej sytuacji życiowej. I druga sprawa.Czasem słyszę od ludzi:"Zwierzętom pomagasz?!A tyle dzieci głodnych chodzi!"Wtedy odpowiadam:"A Ty co zrobiłeś dla tych biednych głodnych dzieci,że śmiesz mi coś wytykać?!" I wtedy jest koniec tematu.
  12. A są jakieś wieści od Kacperka?
  13. Te fotki Kongulowe to miód na moje serce :loveu: Dzięki Aniu :Rose:
  14. [quote name='anielica']Proszę mi wpisać 20 zł. Na razie tyle mogę zaoferować tylko, jako wpłatę stałą :oops: Najwyżej będę dopłacała doraźnie, jak będzie gotóweczka.[/quote] Dziękujemy :loveu: Mamy 370 zł stałych deklaracji.Za mało...
  15. Albo Weronia,albo Kasia O.chyba otwarła nowy. Taki gdzie zamieszcza same fotki. Nie mogę teraz znaleźć linka.
  16. Ale ona jest szczęśliwa i uśmiechnięta :loveu:
  17. Dorcass jesteś kochana :loveu: Dziękujemy :loveu:
  18. Kiara ma obserwatora na allegro.Ale nie cieszę się.Żeby nie zapeszyć...
  19. Może Kajtuś potrzebuje więcej czasu.Może będzie dobrze.Pewnie tęskni za swoją Panią,swoim domem i dlatego jest złośliwy. Trzymam kciuki za Kajtusia!
  20. [quote name='Sabina02']Tak, caly czas im odnawiam Allegro i Alegratke. Allegro w tej chwili maja wyroznione... :lol:[/quote] Dziękujemy :loveu:
  21. Wróciłam teraz z pracy.Wchodzę na dogo i ... aż mnie zatkało :crazyeye: Co za chamstwo!!! [B]Wielmożny Panie Wójcie!!!Wszechwładna Pani Magister!!![/B] [B]Pipi ma prawo wydawać pieniądze,które jej się należą na co uważa!!![/B] [B]Nie zapominajcie o tym,że pierdzicie w wasze stołki dzięki podatnikom!!![/B] [B]Czyli nam!!![/B] [B]I to jest wasz zasrany obowiązek pomagać ludziom!!![/B] [B]A nie wpieprzać się w ich życie!!![/B] Poniosło mnie na maxa,ale nie wytrzymałam :angryy:
  22. Przyszłam z roboty i pierwsza rzecz,którą zrobiłam to zajrzałam do Kongusia :loveu: Jak fajnie zobaczyć,że szaleje sobie bez smyczy :loveu: Jego tak energia rozpierała.
  23. Dziewczyny,ja też pomogę.Dorzucę 50 zł. Madziu,może aktualizuj w pierwszym poście deklaracje? [U]Zebrałam informacje:[/U] Potrzebujemy 540-558 zł m-cznie. Murko,czy cennik się zmienił? [B]magda222 50 zł[/B] [B]Jo37 100 zł[/B] [B]Sabina02 100 zł[/B] [B]anielica 20 zł [/B] [B]kasiatatry 100 zł[/B] [B]zuziaM 30 zł [/B] Sabina02,Ty chyba robiłaś suniom allegro? Czy dalej je odnawiasz?Czy trzeba zrobić nowe?
×
×
  • Create New...