Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [LEFT][B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]Jak zwykle dużo gadaliście a ja nie mogę teraz nadrobić...kiedyś spuszczę wam łomot za takie gadulstwo :mad::mad: ;) :evil_lol: Klocki witam Was poszkolnie ;) :multi::multi::multi: [/FONT][/COLOR][/B][/LEFT]
  2. [quote name='agbar']witaj zonkilku:multi:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]cze Córcia :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć Mamuniu :loveu: :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]witam się wtorkowo w kwiatuskowym blogasku z sosem salsa :eviltong: :evil_lol: buzioleeee!! :loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Hej Basiu :) :multi::multi: Sosowe kwiatuchy albo tańczące kwiatuchy...jak kto woli :) [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jeszcze godzinka i koniec lekcjów... w sumie juz ostatnia lekcja :multi::multi: a ty se tak możesz wziąć do szkoły osobe towarzyszącą?? takiego lenia na tenprzykład?? :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Hej Klockowa :multi::multi: Mogę, mogę...chyba przywykli do tego mojego osobistego lenia...bo ja z nim zawszę idę do szkoły :evil_lol::evil_lol: Wlazłam do domu jakieś 20 minut temu a już pochłonęłam obiad...strasznie głodna byłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Do tego wszystkiego kolejka mi uciekła i musiałam czekać na następną co przełożyło się na to że stałam i marzłam na wietrznym peronie od 16:40 do 16:55 :roll: to było straszne bo zaczął sypać śnieg i ooOO. Kolejka przyjechała kompletnie zawalona...każdy stał na każdym praktycznie a przede mną na dodatek był jakiś taki nie pierwszej świeżości facet, bo trochę czuć było od niego alko a do tego miał parch na rękach...nie żebym była spostrzegawcza ;) Od kolejki jeszcze z 10 minut piechotką w czasie kiedy padał śnieg z deszczem...nie podobał mi się dzisiejszy powrót do domu :roll: Jak pomyślę że zaraz muszę iść do zoologicznego bo moje dwie małe ogoniaste kluchy nie mają jedzenia to mnie ściska...no ale cóż, mus to mus. Tyle z narzekania...musiałam się wyżalić. W sumie mogłabym opisać też cały nudny dzień w szkole...ale po co, najbardziej zirytował mnie ten powrót :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR]
  3. [quote name='Paula_']Cześć Jointkilah :evil_lol: :loveu: ;)[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: :evil_lol::evil_lol: No nic, trzeba się zbierać do szkoły mimo lenia, który siedzi mi na pleckach. Najgorsze jest to że mam do 16:35 więc będę po 17 w domu i ooOO cały dzień taki jakiś nie zużyty :evil_lol::evil_lol: Miłego dnia i trzymajcie się :multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  4. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Jak Tigra spokojnie znosi kąpiel :) tylko pozazdrościć zrównoważonego psa :eviltong: [url]http://images34.fotosik.pl/59/0391c3de32c3df02.jpg[/url] ale chyba najszczęśliwsza to nie była :) Wymiziaj czyścioszkę ode mnie :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: co u Was? :) Kiedy będą nowe zdjecia? :) [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: Ile tutaj piwa poszło :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie upijcie się zbytnio bo ja Was do domów odprowadzać nie będę ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  7. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Hej Hej :multi::multi: u Was już się odśnieża? :roll: a ja jeszcze porządnego śniegu w tym roku nie widziałam...a nie przepraszam widziałam, jak byłam na wsi weekendowo to było w piątek w nocy za kostki a jak wyjeżdżałam w niedziele wieczorem to już nie było śniegu :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  8. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć Vectra :multi::multi::multi: Dla każdego Twojego Szatana od osobna buziak :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]siostrzyczko cześć :multi::multi::multi: :loveu: Jak tam dzisiaj samopoczucie? mam nadzieję że ciut lepiej :) Ciepłe ściski i buziaki dla Was dziewczynki :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  10. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Basiu :multi::multi: Cieszę się strasznie że Zuzka nie nabrudziła w klatce...chociaż szkoda że tak wszystko poniszczyła...ale pewnie z czasem się nauczy i będzie grzecznie memłała w klatce jedynie swoje zabawki :) Jeśli chodzi o nasikanie to hmm...dziwne, może zrobiła to po złości że musiała siedzieć w klatce. Oby nie weszło jej to w nawyk codzienny...kciukam. Salsa do teraz nie prosi o spacer :roll: sama muszę zgadywać kiedy jej się chce iść na dwór...to mnie lekko denerwuje. Trzymajcie się i wyściskaj mocno ode mnie Zuzkę :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  11. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć cześć mamuniu :multi::multi::multi: U mnie za oknem błoto :roll: i czym ja sobie zasłużyłam na taką beznadziejną pogodę...nie znoszę zimy i jesieni bo tu wiecznie jest mokro i chlapa :roll: ale dość tego marudzenia bo ile można :) Miłego dnia i ślę dużo uścisków :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  12. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Hej Klocusie :) przybywam bo koniecznie muszę życzyć Wam miłego dnia :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  13. :calus: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cieszę się że już masz lepszy nastrój i oby już było tylko lepiej. Trzymajcie się...pozdrowienia ślę dla Was :) :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR]
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];)...zaszalałam ...na jutro nie mam już nic:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]jutro to ja tutaj przyjdę i powstawiam zdjęcia Ozzulca :) więc nie bój nic :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR]
  15. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cóż za pjekrasjne zdjęcia ja tutaj widzę :loveu::loveu::loveu::loveu: ale mew to ja nie lubie od kiedy przegoniły mnie po całym sopockim molo, z chęcią zabrania mi paczki ciastek...czułam się jak w filmie "ptaki" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  16. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img145.imageshack.us/img145/9215/obrazek014we3.jpg[/url] też żałuje :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: świetne zdjęcia ze świetnym Loganem :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  17. [COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]No proszę ile ja tutaj spacerowego, śpiącego, stojącego, leżącego, wąchającego, biegnącego, pozującego Ozzulca widzę :)[/FONT][/B][/COLOR]
  18. [quote name='zuzolandia']Meldujem ze jezdem;-) i widzialam ow tatooo zrobiony z nudoffff heeheheheh Tak mnie kusi zeby se prawdziwy walnąc ale czy ja wiem ????? pozdrowionka LALUNIA ;-) PS .U NOSS ZAWIEJA SNIEZNOOOO !!!!!!!!!!![/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: mnie też kusi ale sobie kiedyś powiedziałam że jeśli miałabym robić to tylko coś co sama wcześniej narysowałam...a tak wyszło że już nie bazgram więc nic z tego...może za jakiś czas znów będę rysolić :) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  19. [quote name='diabelkowa'][URL]http://lh3.google.com/jonQuilla123/R0nC7QmoRDI/AAAAAAAAA2Q/E8YV8MX4Hw0/DSC04128.JPG?imgmax=512[/URL] yeeee ja tez taak chce ^^[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]śmiało mogę Cię pobazgrać długopisem bo lubię :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Składam wieczorny meldunek ........................zimno :placz::placz::placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B] [COLOR=Olive][FONT=Georgia]a no zimno, zimno i tutaj pada deszcz ze śniegiem :shake: bzdura[/FONT][/COLOR][/B]
  20. [quote name='evaxon'][CENTER]czesc żonkilku gilku:loveu::loveu::loveu: [/CENTER] [/quote] [FONT=Georgia][B][COLOR=Olive]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: cześć Ewo Mewo :) :loveu:[/COLOR][/B][/FONT]
  21. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Szperacz a do tego Łobuz :) :evil_lol::evil_lol: śliczne zmarznięte drzewka :loveu::loveu: lubię takie zdjęcia :) [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Kurka...nie dobrze że tak chorujecie mi tutaj...ja wam oddam trochę mojej odporności bo ja wychodząc z imprezy w krótkim rękawku na mróz jestem zaledwie przeziębiona :roll: życie niesprawiedliwe jest. [/B][/FONT][/COLOR]
  23. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: no no no...ale Bułka miała tor przeszkód do przejścia :) [/B][/FONT][/COLOR]
  24. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Gdybym się koni nie bała :oops::oops::oops: to bym Ci go ukradła :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i podziwiała godzinami...ale niestety albo stety się boję i podziwiam tutaj :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  25. [quote name='diabelkowa']czepiasz sie ewidentnie sie czepiasz:evil_lol: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]bo ja żonkilek z rzepem robiony :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...