-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
zadbałam dzisiaj o piękno mniejszego rudzielca :) [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06775.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06782.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06785.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06788.jpg[/IMG]
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
nas łączy wspólna pasja :evil_lol: Ty się najpierw zakręć koło Śledzia na dobre a potem będziemy myśleć co z żulopolem :diabloti: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
a tu Cię mam! :) -
Na pierwszy rzut oka mogę stwierdzić że żyjemy :) ...ja średnio ale puls jeszcze mam :) Salsa i Teodor też wyglądają na żywych aczkolwiek nie wiem co u nich bo ostatnio rzadko się widujemy. Może być też tak że ktoś mnie robi w trąbę i kiedy zdechły przez zaniedbanie to ktoś je przerobił na maskotki nakręcane i nakręca wtedy kiedy ja mam przyjść do domu.... obiecuję że zrobię dochodzenie w tej sprawie i dam znać czy nadal mam zwierzęta czy po prostu extra pluszaki :) Mamy wakacje i ja w domu praktycznie jestem gościem...mam też niestety wrażenie że i działający mózg jest gościem ostatnio w mojej głowie. Teraz chwilowo chyba zawitał ale na jak długo to nie wiem....jest sobota także obawiam się że za niedługo mnie opuści. Piszę głupoty także chyba kończę :evil_lol:
-
[quote name='Kashdog']Uwielbiam Twoją galerię ! Zawsze, kiedy bym nie weszła jest co poczytać :diabloti: Nie wiem co się stało, że jakimś sposobem uciekłyście mi na dalsze strony, ale postaram się do tego znowu nie dopuścić ![/QUOTE] uciekliśmy bo ja rzadko ujawniam swoją obecność na dogo no i zdecydowanie rzadziej tu zaglądam ;) jakoś tak mi na tą chwilę szkoda czasu na siedzenie przy komputerze...staram się dni wolne wykorzystywać jakoś sensowniej bo ich ilość nie jest powalająca ;) zając też żyje :) [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06703.jpg[/IMG]
-
[quote name='Ania!'][URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06165640x480.jpg[/URL] Super ujęcie :evil_lol::evil_lol: [URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06167640x480.jpg[/URL] Widać, że szczęśliwy pies :) Sytuacja z debilem i butelką nie do pozazdroszczenia. Dobrze, ze tak to się skończyło. Ale teraz może debil dwa razy pomyśli zanim z czymś takim wyskoczy ;) Ale dobrze wiedzieć, że lepiej Cię nie denerwować :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a ja z reguły na prawdę jestem spokojna i opanowana [quote name='FredziaFredzia']Niespodziewajka super. :) Ale z tym typem... Masakra! I dobrze, że mu oddałaś.[/QUOTE] to nie ja mu oddałam tylko adrenalina i złość, po wszystkim jak już do mnie dotarło co się stało to się przestraszyłam że mogło się to dla mnie źle skończyć [quote name='Aleks89']Fredzia-Przecież to ta Dresiara wstrętna Kasiunia zaatakowała tego bezbronnego chłopaszka:evil_lol:A nie on ją[/QUOTE] oj bez takich insynuacji...nie rób ze mnie dresiary :evil_lol: Dzisiaj będąc w pracy przyszedł do mnie taki tam gostek i pytał się mnie o to jak to wszystko wyglądało...okazało się że mój kumpel, który wtedy mnie zmieniał powiedział mu o całej akcji i koleżkę z którym się poszarpałam jeszcze tego samego dnia w południe karetka zabierała...bo tak samoistnie się rozeszło po okolicy że dał popis dobrych manier i to nie tylko u mnie ale ogólnie świrował i sobie nagrabił. Wygląda też na to że pół osiedla wie już o całym tym zajściu bo dzisiaj kilka osób pytało czy to prawda :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Izabela124.']Jeju! Co za historia :crazyeye:[/QUOTE] oj tam...samo życie :) ryj nie szklanka a ja nie pozwolę się obrażać jakiemuś imbecylowi xD haha [quote name='Aleks89']Kaśka-posikałem się haha powinnaś pisać dziennik "Życie w Monopolowym" kupiłbym bez wahania.Weź Salse do pracy na bank się ucieszy jak ktoś będzie cie chciał uderzyć hehe[/QUOTE] :evil_lol: hahaha.... fakt, byłoby co opisywać :) Inna historia to taka, która ciągnie się od dłuższego czasu...taki jeden stały klient zagadywał do mnie od samego początku mojego pojawienia się na tym sklepie, potem poprosił mnie o numer telefonu bo chciał się ustawić na piwo. Sobie pomyślałam że co mi tam szkodzi, koleś trochę starszy ale fajny i nie żaden zakapior tylko normalny xD hahaha....no ale potem jak któregoś razu przyszedł wyjątkowo napity to takimi tekstami walił że nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić...w końcu oddalił się do domu ale zaczął pisać smsy xD hahahaha....masakra, nie będę ich cytować ale są koszmarne xD i napisał w jednym z nich że ma żonę i dzieci.... zachowałam je żeby móc go szantażować jeśli nadarzy się potrzeba ;D hahahaha..... żartuje ale w życiu nikt by nie przypuszczał bo to taki cichy i spokojny z reguły człowiek :D po tamtej akcji przyszedł trzeźwy i mnie przepraszał...od tamtej pory wpada jak po ogień, raczej mnie unika :D coś mi się wydaje że mu wstyd...nie dziwię się xD hahaha, chociaż ostatnio znów przystanął na dłużej w sklepie i gadał o dupie maryni i walnął jakimś komplementem także moje drogie dogomaniaczki...pilnujcie facetów, którzy chodzą zawsze do tego samego sklepu po piwo i fajki ;) większość działa w ten sam sposób xD proste istoty ;) a co do psa to się nad tym wczoraj zastanawiałam ale już Ci mówiłam...nie stać mnie na pokrywanie szkód, które z pewnością Salsa by wyrządziła ;)
-
[quote name='Izabela124.']Już myślałam, że na dobre opuściłaś forum, a tu taka niespodzianka :D[/QUOTE] nie, nie pozbędziecie się mnie tak łatwo ;) cały czas zaglądam na dogo i śledzę większość wątków, może nie jestem na bieżąco ale widzę co się dzieje także luzik...nie opuszczam dogo po prostu nie chce mi się pisać :evil_lol: teraz w ogóle w domu bywam sporadycznie bo jak się wyśpię w dzień wolny to mi się szwędacz włącza ;) Mogę jednak napisać co wczoraj miałam za akcje w pracy, mianowicie pobiłam się po 5 rano z kolesiem. Zazwyczaj po 5 już otwieram drzwi do sklepu i siadam sobie przed nim bo po całej nocy w zamknięciu marzy mi się pooddychać świeżym powietrzem i tym razem było tak samo, naglę słyszę że stacza się z góry taki dresiarz powalony i krzyczy do kolegów 'idę do tej .... po piwo', nie muszę chyba mówić że mnie to wkurzyło i jak przyszedł to nie pozostałam mu dłużna i powiedziałam że ma wypierdzielać (nieco dosadniej). Koleś się wkurzył i zaczął mnie wyzywać a ja się śmiałam i to go zdenerwowało na maxa więc postanowił mnie opluć i to zrobił, też nie pozostałam dłużna...co jak co ale plucia nauczyli mnie koledzy w podstawówce i nie sądziłam że ta umiejętność mi się kiedyś przyda. Następnie podbiegłam do niego, koleś się nie spodziewał i chciał uciec ale zdążyłam go złapać za tył kurtki a że się szarpał to się trochę podarła...dostał z pięści w głowę i w sumie dopiero wtedy doszła do mnie myśl że może mi przecież oddać więc wycofywałam się do sklepu i na mojej drodze stała pełna butelka wody 1,5l więc rzuciłam mu nią w głowę z max 2 metrów i w dodatku tak szczęśliwie się obróciła że korkiem oberwał. Ja sobie wróciłam do sklepu, zamknęłam go i dopiero wtedy dotarło do mnie co się stało. Ręce mi się trzęsły i się rozpłakałam z tego wszystkiego. Po chwili przyszli jego koledzy, którzy też są prostakami ale bądź co bądź zawsze się potrafią zachować bo mieszkają w okolicy także pewnie wolą nie srać w swoje gniazdo...jak zobaczyli że płaczę to zaczęli mnie rozweselać robiąc pajacyki itd. Na niewiele się to zdało, kazałam im też odejść. Potem zadzwoniłam na policję, prosząc żeby zrobili porządek bo menelstwo zaczepia ludzi na ulicy ale nie pojawili się do czasu aż przyszedł kolega o godzinie 6 i mnie zmienił. Ja wróciłam do domu taxą bo nie chciałam koło nich przechodzić w drodze do kolejki. No i to by było na tyle :) Wczoraj do południa jeszcze byłam roztrzęsiona, dzisiaj już luz... nie spodziewałam się że w złości będę potrafiła się rzucić z łapami na kolesia xD hahaha....zaszokowałam samą siebie.
-
[quote name='Aleks89']No niesamowite Żonkil dał foty[/QUOTE] też jestem w szoku ;) [quote name='M&S']Aż miło popatrzeć:)[/QUOTE] prawda? ;) [quote name='zaba14']Salsa widać poszalała! :) Piękna z niej suka! i jaką ma ładną obróżkę, bardzo jej pasuje, skąd to?:>[/QUOTE] dziękować, dziękować :) a obróżka jest z [url]www.Furkidz.eu[/url]
-
[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06205640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06208640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06212640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06214640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06216640x480.jpg[/IMG] Dziękuję za uwagę :)
-
[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06187640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06191640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06192640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06193640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06200640x480.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06179640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06180640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06181640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06182640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06185640x480.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06170640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06171640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06172640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06175640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06178640x480.jpg[/IMG]
-
Dzień dobry bardzo ;) Pojawiam się z małą niespodziewajką, mam nadzieję że fajną :cool3: [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06164640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06165640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06166640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06167640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06169640x480.jpg[/IMG]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
o rany ale urocze gościówy Was odwiedziły :) sama finezja taka trochę rubensowska ale finezja :):loveu: [url]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/2012/IMG_4805.jpg[/url] co do dziwnych imion to mój kumpel nazwał swojego huskiego PARÓWA :D mieszka on w Irlandii i tamtejsi nie zwracają uwagi na to jak psa woła ale polaków tam sporo i niektórzy się dziwaczą czemu takie brzydkie imię :evil_lol: