Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='Aleks89']:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:Nie zaproszę cię do domu NIGDY:-( Tylko moją siostrzyczkę Rumunka zaprosze:multi:[/QUOTE] Twoja ciekawość i chęć poznania mnie osobiście zwycięży :)
  2. Mieszkałam z 4 pedałów przez 2 tygodnie. Był to mój pierwszy wyjazd do siostry do Irlandii :) Miałam 16 lat i wtedy pierwszy raz miałam styczność z pedałami tzn. przynajmniej wtedy pierwszy raz z takimi pogodzonymi ze sobą i otwartymi :evil_lol: Moja siostra z mężem mieszkała na parterze w domku a oni na piętrze więc jak siostra i szwagier szli do pracy to któryś pedał się opiekował Kasiunią żeby miło spędziła czas na obczyźnie...zabierali mnie na wycieczki, chodziłam z rana do nich na śniadania a przy okazji chcąc nie chcąc zburzyli trochę mój światopogląd i troszkę mnie zgorszyli swoimi opowiadaniami :evil_lol:
  3. [quote name='Aleks89']Oj tam oj tam patologiczne wzorce z dzieciństwa zostawiły po sobie żniwa więc nie wymagajcie ode mnie:diabloti: A tak btw co to jest SZACUNEK?:evil_lol:[/QUOTE] nie zrozumiesz bo to nic zboczonego! :)
  4. a co ten CTR wygląda jak pająk że mam się bać go? :evil_lol:
  5. wejdź na wątek fotograficzny to się dowiesz :)
  6. znajdę Cię na tej wiosce rybackiej i spuszczę Ci łomot! :evil_lol:
  7. nieg gadać tyle i nie robić tego miejsca popularnym i rozświetlonym na dogo...bo zaraz zaczną pojawiać się osoby żądające zdjęć :evil_lol:
  8. :evil_lol:zartowałam!!!!!!!!! nie mów :roll:
  9. Olek zmieniłam zdanie.... ja jednak nie mieszkam w Gdańsku i nie będziemy kumpelami :evil_lol:
  10. [quote name='Aleks89'] Żulówa-nie mogę pić:diabloti:[/QUOTE] na początku! :)
  11. wszystko ładnie pieknie.... a ja chcę juz iść z Tobą na wódkę! :evil_lol:
  12. z małych ras to tylko buldog angielski, francuski, staffik i ew. boston terrier mini :eviltong: dwie pierwsze opcje to pies dla mnie na emeryturze jak będę :loveu: o ile progu emerytalnego nie podniosą jednak do setki :evil_lol: a tak to im większa krowa tym lepsza.... dog niemiecki, cane corso, mastiff angielski, olbrzymi DON, mastiff neapolitański i jeszcze kilka innych ras :loveu:
  13. [quote name='Amber']E tam, pies to się kolana zaczyna :eviltong:[/QUOTE] :loveu: uwielbiam Cię!
  14. [quote name='Aleks89']Kaśka-szczególnie pod sklepem:diabloti:[/QUOTE] oj tam...pod sklepem to jej się tryb OCHRONA włącza ;) ona powinna na bramce w klubie stać :evil_lol:
  15. [quote name='Aleks89']I rzuca się na wszystko.Dziękuję nie :P[/QUOTE] Ty się tam znasz akurat... Salsunia na nikogo i na nic sie nie rzuca :loveu:
  16. Skoro jesteśmy przy temacie Onków to się wyżalę :evil_lol: Otóż ostatnio szłam sobie z moją małą łajzewką rudą i jakaś babka lat 50+ wyszczywała swojego onka na trawniku przy chodniku (rym niezamierzony, nie jestem raperem jakby co). No i ona była tyłem, pies był tyłem ale gdy ja przechodziłam to jej pies się odwrócił i wyrwał do Salsy a baba co? baba puściła smycz w pizdu no bo co się będzie z psem silniejszym od niej szarpać :angryy: kundel dobiegł do Salsy, ona miała kaganiec więc się wystraszyła...dostał dwa buty ode mnie zanim zdążył ją złapać za tyłek....baba dobiegła i jeszcze mi uwagę zwróciła że nie musiałam jej psa kopać że nic by nie zrobił :angryy: miałam ochotę jej smyczą przypierdzielić w ten jej durny caban ... tak mnie wyprowadziła z równowagi że kazałam jej się zamknąć i nawrzeszczałam na nią jak na jakąś smarkulę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: pozdrawiam wszystkich właścicieli Onków :loveu:
  17. joł biaajaaaaaaaaaacz! :) masz tą kuleczkę do possania :) [IMG]http://wygodny-market.pl/upload/images/products/big/Chupa_Chups_truskawka_12g15.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Aleks89']Poddam się kastracji :diabloti:[/QUOTE] Kasia chce jajko zatopione w formalinie :)
  19. nie ma promo na czypsy ale jest na wódkę :cool3: ta promo podoba mi się bardziej :evil_lol: Salsunia żyje! :) wiem, wiem....zdziwko co? ;) [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06836.jpg[/IMG] Teodor też żyje i nawet futerko już ładnie mu odrosło :) [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06843.jpg[/IMG] filmik zupełnie bezsensu ale wrzucę bo zdjęć mało to na odczepnego niech będzie taki bonus ;) [video=youtube;K0T8nTxpkDY]http://www.youtube.com/watch?v=K0T8nTxpkDY&feature=youtu.be[/video]
  20. podrasowany szczur jest znacznie ciekawszy! :evil_lol:
  21. [quote name='ziele77'] no a jednak zakazany owoc kusi! poza tym gdy przymknę jedno oko i pewnych rzeczy nie widzę to mogłabym powiedzieć, że drugie oko docenia wartkość dialogu na tym wątku...[/QUOTE] a przyznaj się lepiej że uwielbiasz te nasze rozmówki ... są płytkie ale zabawne :) ahhhh, życie jest takie skomplikowane, po co sobie je jeszcze bardziej komplikować zawiłymi rozmowami o polityce czy też o sytuacji gospodarczej w naszym kraju skoro można na wesoło, z przymrużeniem oka porozmawiać o rzeczach przyziemnych, które dotyczą tak samo nas, Ciebie jak i całej reszty ludzi na świecie.... nie można całe życie być sztywnym jak po połknięciu kija od miotły (nie napiszę od drugiej strony bo to ohydne) ...bez przesady :) Kasiunia ciężko pracuje ... nikt dziś alko nie kupuje, chyba sama zacznę robić sobie utarg :evil_lol:
  22. [quote name='A&L']Ooojjjj, ja jako władczyni porządku i harmonii nie mogę na to pozwolić! 0X z/w - u moda. :evil_lol: Jak ja lubię bójki...[/QUOTE] to urządźmy sobie mały sparing.... przy okazji też walki psów :) widzę że z Twoim psem mój będzie miał jako takie szanse wygrać
  23. a ktoś tu już miał nie zaglądać ... a ponoć konsekwencja to dobra i pożądana cecha :) gdzie ktoś został obrażony?
  24. mnie majtające się włosy drażnią ale mojego partnera tanecznego nie i zawsze mi je rozwiązuje...no a przecież kłócić się o gumkę do włosów nie będziemy
  25. no właśnie dlatego ja nie wiem kto mógł się wychylić poza nasz szereg ;P
×
×
  • Create New...