-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Martynko muszę przyznać że niezły towar do rozmowy Ci się trafił :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
:) kiedys też z ciekawosci wlazłam.... fakt dużo tam pałek :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
strasznie nie lubię tej piosenki i toleruje ją tylko wtedy gdy oglądam ten filmik [URL]http://www.youtube.com/watch?v=K1L0CbDlIsU[/URL] btw. chłopaczek w 30sek jest w moim typie :eviltong: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
sobie przyszłam na polityczne pogawędki :) w tym temacie mam dużo do powiedzenia np. że nie lubię klapek -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Hahah no żulówa nie jest ą ę ona jest alkoholę i ćpię :evil_lol:[/QUOTE] dzięki Olek :):evil_lol: i nie jestem !!! -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Rozbierające się do zdjęć nastolatki to bardzo przykry widok ale równie przykry jest gdy robią to także starsze dziewczyny/kobiety ale nie mi to oceniać, wolny kraj i niech każdy robi co chce tylko że czasami się zastanawiam co trzeba mieć w głowie żeby aż do tego stopnia się upodlać i nie szanować bo tak to odbieram. Zazwyczaj widząc coś takiego w myślach uśmiecham się do siebie i klepię się w ramię za to że jestem normalna, przeciętna i myślę że mam poukładane w głowie. Nie przepadam za obnoszeniem się z czymkolwiek zatem także zbytnie obnoszenie się publiczne ze swoimi uczuciami uważam za nieco słabe i dotyczy to zarówno par hetero jak i homo. Nie lubię jak w tramwaju, w parku czy gdziekolwiek natykam się na parki, które niemalże włażą na siebie...jest to zwyczajnie niesmaczne ot co. Czy to znaczy że jestem nietolerancyjna? Nie wydaje mi się. Po prostu uważam że są rzeczy, których nie wypada robić w miejscu publicznym... myślę że wynika to z kultury i obycia. Nie lubię też klnięcia w miejscach publicznych, sama klnę bardzo dużo niestety ale zawsze staram się pilnować kiedy jestem w tow. osób mi obcych... dlatego że nie chcę aby ktoś wziął mnie za kretynkę, która nie ma nic w głowie. Niby powinnam mieć w nosie co ktoś myśli o mnie skoro widzę najprawdopodobniej taką osobę pierwszy i ostatni raz w życiu ale jednak myślę że reprezentuję sobą coś więcej niż tylko prostackie gadki dlatego nie chcę być tak postrzegana....znów tutaj chodzi o szacunek sam do siebie. Nie opowiadam też przy ludziach jaki to gruby melanż zaliczyłam bo to też jest żałosne. Zawsze mi jest wstyd jak jestem z kimś i ktoś opowiadając mi coś klnie i mówi jak bardzo się napił a świadkami tej rozmowy są ludzie, którzy widzą mnie pierwszy raz na oczy. Mam ochotę zapaść się pod ziemię a nie jestem Ą Ę... Oluś może potwierdzić bo troszkę myślę mnie już poznał. -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Moje ulubione tematy :) Pracowałam do niedawna z gejem, swoją drogą świetny kumpel zarówno w pracy jak i prywatnie. Początkowo jak przyszłam pracować na ten sklep i się poznaliśmy to ukrywał swoją orientację ale ja mam genialny gejdar i po 5 minutach przebywania w jego towarzystwie wiedziałam co jest na rzeczy ale skoro nie mówił to nie miałam zamiaru zaczynać tego tematu bo po co? Nie moja sprawa, tym bardziej że wtedy dopiero się poznaliśmy. Ściemniał coś tam że mieszka z bratem, którego poznałam po pewnym czasie i okazało się że mają tak samo na imię :evil_lol: Dalej jednak utrzymywał w tajemnicy swoją orientację tylko że im dłużej to trwało tym bardziej gubił się w swoich słowach np. mówił że mama do Michała (jego faceta) przyjeżdża i nagle przypominał sobie że przecież są braćmi i wymyślał że mają dwie matki ;) Trwało to ok. miesiąc aż w końcu powiedział i widać było jak wielką mu to ulgę przyniosło, ja mu powiedziałam że wiedziałam od początku ale czekałam aż sam uzna że jest odpowiedni moment żeby mi powiedzieć. Wiem że nie chciał mówić z tego względu że pracując w sklepie monopolowym ma się do czynienia z dość specyficznym klientem a na dodatek mieszka on pare bloków dalej także tych wszystkich klientów doskonale zna bo to są jego sąsiedzi. Im dłużej pracowałam i poznawałam klientów to wyszło na jaw że praktycznie każdy domyśla się że Michał jest homo a mimo to wszyscy byli dla niego uprzejmi i nigdy nie miał z tego tytułów żadnych przykrych incydentów...ludzie go bardzo lubią bo jest mega pozytywnym człowiekiem. Nawet te dresy, które mogłoby się wydawać że lubią uprzykrzać życie innym się z Michaśkiem świetnie dogadują...na prawdę pozytywne zaskoczenie. Mam natomiast też kumpla, który pochodzi z bardzo katolickiej rodziny i jest gejem na 100% ale wstydzi się przyznać i ściemnia że nie jest tak...dałabym sobie rękę uciąć. Przykre jest to bo widać że sam siebie próbuje przekonać że jest 'normalny' tylko dlatego żeby nie rozczarować matki zagorzałej katoliczki, która wychowała go samotnie w pocie czoła zgodnie z zasadami kościoła itp. itd. Mega mi jest go szkoda bo to musi być straszne nie być szczerym wobec samego siebie, chłopak ma 27 lat więc nie jest małolatem który sam jeszcze nie wie czego chce. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Salsa żabkami by nie pogardziła aczkolwiek ja to chyba tylko napaczę się na te specjały :) W każdym bądź razie wszystkiego najlepsiejszego dla Klamki! :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
a czemu ślązacy nie lubią sosnowca? xD tak się ostatnio nad tym zastanawiałam :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']A co o mnie pisał:eviltong:?[/QUOTE] np. ze przed sylwestrem i w sylwestra nie sikasz bo się boisz wyjść na dwór :eviltong: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ja chcę wiedzieć o kogo się rozchodzi! meldować mi natychmiast :eviltong:' Olek tyle się naczytałam od Ciebie o Lilce że zupełnie inaczej sobie ją wyobrażałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bardziej zUowrogo ;) -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
ale ten czas popierdziela :crazyeye: dużo zdrówka dla solenizantów :loveu: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
nooo ... ten jeden jest o wiele mniejszy :) skromny klusek :loveu: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
:roll: przykra sprawa :glaszcze: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
są świetne :loveu: ale fakt...ciężko odróżnić je od siebie, jak zaczną łazić to po znaczeniach na piersi jeszcze jako tako będzie można ogarnąć :evil_lol: -
[quote name='FredziaFredzia'] A piłaś whisky ze spritem? Najlepiej! [/QUOTE] tak...kiedyś mi klient w pracy polecał, bardzo sobie chwalił ten trunek także postanowiłam skosztować bo był przystojny i fajnie mu z oczu patrzało ;) nie zawiodłam się... wraz z urokiem szła prawdomówność ;) dobre nawet bardzo ale wolę jednak z colą :)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ile propozycji się posypało :) Vectra możesz teraz przebierać i wybierać xD -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']kurde , to może I-Lech I- Jarosław I-Bufetowa :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol: i dodatkowo w sumie dwuczłonowe ;) -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] dwu członowe , jak tradycja to tradycja ;) [/QUOTE] a tam się znasz... klasyką polską byś pojechała i na całym świecie by wiadomo było skąd mały gównairz się wywodzi :evil_lol: tak patriotycznie :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Izydor Ignacy Irmina Izolda Izyda Ignacja Ingryda xD -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
ale ja chcę jednego.... nie wiem tylko którego bo wszystkie identyczne :) samczyka więc znacznie zwęża się wybór :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Vectra oddawaj! :eviltong: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
i pomyśleć że jeszcze kilka godzin temu siedziało to to w brzuchu Marysi :loveu::loveu::loveu: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
hurrra :) baby górą! kiedy indywidualne sesje? :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
ale glizdy :loveu: