-
Posts
10164 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdyska25
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
magdyska25 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Muszę założyć...może jutro mi się uda (i wreszcie nie zapomnę zdjęć). Fajna z niej suczka, uroda hmmm to kwestia gustu ;) [COLOR=#808080]zagłosowałam na Jokot ale chyba wątek zamknięty bo nie mogłam nic napisać...[/COLOR] -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
magdyska25 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Velma pozdrawia. [IMG]http://images46.fotosik.pl/1729/a6ae851b93ee2dd5.jpg[/IMG] [I]fruwający pies [/I] [IMG]http://images50.fotosik.pl/1627/fca6af559189f3ff.jpg[/IMG] -
Pechowy kaukaz Leo - znalazł szczęście. I dom!:D
magdyska25 replied to _gos_'s topic in Już w nowym domu
po cichu podczytuję wątek i trzymam kciuki za odpowiedni dom dla miśka. [I](Morisowa- dobra robota! ;) ).[/I] -
Feta i Laki, czyli jak ślepa prowadzi kulawego przez życie :)
magdyska25 replied to fonia123's topic in Foto Blogi
jak przyjaźnie nastawiony do kota :) A co lecznicy- no proszę, jaki ten świat mały! Nawet do tej samej lecznicy jeździmy. Mi poleciła ciotka, ale dopiero jeżdżę tam z nową co wzięłam niedawno ze schroniska. Mój sprawdzony wet jest na ursynowie- jak dla mnie za daleko po pracy, w korkach i na drugą stronę W-wy się dostać ? heh. Trafiliśmy chyba na żonę Dr Traczyka i tak się teraz trzymamy. -
Feta i Laki, czyli jak ślepa prowadzi kulawego przez życie :)
magdyska25 replied to fonia123's topic in Foto Blogi
jeździsz do nowego dworu??? to faktycznie daleko. my mamy tam po drodze. może do lecznicy mastif? -
Baileys & Honey - stafficzy Dream Team :P i Perełka [*]
magdyska25 replied to Martens's topic in Galeria
ale Honey jest piękna!!! i pewnie rozrabia (?) ;) a jak się dzielą dzieciaki zabawkami? nie ma większych kłótni? -
Feta i Laki, czyli jak ślepa prowadzi kulawego przez życie :)
magdyska25 replied to fonia123's topic in Foto Blogi
i co tam u Was słychać? Wszystko dobrze? -
Baileys & Honey - stafficzy Dream Team :P i Perełka [*]
magdyska25 replied to Martens's topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']Zazdroszczę takich solidarnych piesków ;) Moja Sara Tz-a kocha miłością bezgraniczną... wita go intensywniej, przytula sie do niego tak jak do mnie nigdy nie chce, na spacerach trzyma się jego nie mnie, z nim beze mnie zostanie wszędzie bez problemu, odwrotnie jest wielki lament itd itp :diabloti:[/QUOTE] i skąd ja to znam.... a tak poza tym się witam bo dawno mnie tu nie było! -
ASTON - ponad 10 lat w schronisku, rok wolności - za TM
magdyska25 replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pamiętam, że kiedyś wieszałam takie "cuś" na domku- przepadło po jakim czasie a potem ciągle zapominałam znowu przywiesić. Dobki to zawsze jedno imię-Dobek ;)- kiedyś też się takim adhd-owcem zajmowałam. Podobnie jak Diana 2 razy z adopcji wracał- w trzeciej jest już z pół roku i nie zapowiada się na powrót. A co do Astona- jest jakiś odzew? -
ASTON - ponad 10 lat w schronisku, rok wolności - za TM
magdyska25 replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, właśnie ta. Po adopcji dowiedziałam się, że miała jeszcze co najmniej 2 wolontariuszki a ja głupia myślałam, że tylko się nią zajmuje ;) -
ASTON - ponad 10 lat w schronisku, rok wolności - za TM
magdyska25 replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ode mnie też Nurek (sam się wyadoptował bezpośrednio ze schroniska- mam tylko nadzieję, że domek fajny) i Diana starsza dobermanka z nużeńcem- bardzo się cieszę z tej adopcji- wracała już 2 razy - mam nadzieję, że tym razem już nie wróci. -
Trzy łapy, trzy łapy, a na łapach pies trójłapy z Palucha ...
magdyska25 replied to APSA's topic in Już w nowym domu
WOW! Zojka adoptowana SUPER!!! Fajna z niej sunia. Apsa- napisz coś więcej o domku ;) -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
magdyska25 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Wreszcie muszę porobić fajne zdjęcia ale aparat jest dość duży. Przy staruszkach Velmie i Brutusie to jeszcze można go mieć na szyi na spacerze a już Dasza i Szadi to gorsza grupa spacerowa do obfocenia ;) Poza tym trochę zawirowania mieliśmy w związku z wzięciem Velmy- przede wszystkim jej zdrowie a raczej choroba. Co wet to co innego mówi. Najpierw chodziło o zapalenie pęcherza, znowu teraz raczej jest mowa o początkach niewydolności nerek... Sunia siusia na posłanie, gdzie (już) śpi (na początku załatwiała się na podłogę- podejrzewam, że posłanie jednak było dla niej za ciepłe), zamówiliśmy już dry bed- zobaczymy czy zda test. Codziennie wracam z pracy i trzeba wstawić pranie, potem zająć się zwierzyńcem, wyjść na spacer itp i padam na pysk. -
ASTON - ponad 10 lat w schronisku, rok wolności - za TM
magdyska25 replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
można by było też poprosić żeby przynajmniej przez kilka dni Aston znalazł się na górze w psach do adopcji- na oficjalnej stronie schroniska??? -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
magdyska25 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Boje się już na wątek zaglądać....tyle psów odchodzi a nie można wszystkim pomóc. ogromna szkoda. Dzięki Toyota za odp. Zamówiłam dry bed powinien dzisiaj już być. -
Feta i Laki, czyli jak ślepa prowadzi kulawego przez życie :)
magdyska25 replied to fonia123's topic in Foto Blogi
Koleżanki chyba bardzo ciekawe Fetowej. Trzymam bardzo kciuki, za spokój z operacjami i chorobami, którymi mówimy stanowcze STOP!