Jump to content
Dogomania

magdyska25

Members
  • Posts

    10164
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magdyska25

  1. szlak by to..... sunia upadała na tylne łapy- dobrze by było jej też prześwietlenie zrobić- może mieć dysplazję....
  2. Oooo!!! niesamowite!
  3. niech tz też pogłaszcze i w tym trudnym (hehe) obowiązku Cię wyręczy ;)
  4. u mnie Kari miała również niedomykalność zastawki. Velma za to cacy chociaż sapie jak lokomotywa- no ale przypuszczam, że to od za dużej ilości "mięśni" heh
  5. rany!..............kciuki zaciskam, żeby jednak było dobrze!!! napisz Tinula jak będziesz miała chwilę i wiedziała o co chodzi.
  6. wzięli psa podmienili...........................;)
  7. [quote name='Grzybozbieracz']Misiaczek ma się dobrze. A może nawet, sądząc po tym jak rozrabia - ma się bardzo dobrze :)[/QUOTE] Rozrabia? nie wierzę ;)
  8. jak ja lubię takie "liniejące szaraki"....:diabloti:
  9. i proszę jest plus (pewnie nie jeden)- posiadania miauczka w domu. jak nie będą odstraszać myszy to pamiętaj Agaga o edukacji przez kota ;)
  10. [quote name='AltaCaraya']kurdupel wcale nie jest taki biedny;) z niego niezly czort;)[/QUOTE] kurdupelki muszą sobie jakoś w życiu radzić! :)
  11. druga część mojej wypowiedzi myślę, że jest ważniejsza w tym przypadku: [U]poza tym przed oddaniem psa do jakiegokolwiek hotelu ma się orientacyjnie wiedzę o tym hotelu i warunkach w jakich tam przebywają psy. [/U] Jamor nie mówi o trzymaniu psów w domu (nawet jeśli ma zaległości socjalizacyjne jak Sami) a w kojcu- jak widać- psów w hotelu mu nie brakuje, więc zamknijmy temat byłego hotelu- skupmy się na teraźniejszości.
  12. koniecznie sprawdźcie potencjalny dt. niestety nie mam jak pomóc...u mnie wszyscy zapsieni i zakoceni.
  13. no proszę. jeszcze kilka razy coś naciśnie i agaga będzie specem od naprawy klawiatury ;)
  14. nie chce tutaj nikogo "bronić"- siedział sam ale miał kontakt z innymi psami (świadczą o tym zdjęcia). nie był całkiem odizolowany. poza tym przed oddaniem psa do jakiegokolwiek hotelu ma się orientacyjnie wiedzę o tym hotelu i warunkach w jakich tam przebywają psy.
  15. ok. ja to na fb zupełnie się nie odnajduje....
  16. o rety....to Dumka jeszcze domu nie ma.....
  17. Oczywiście- nie należy izolować a pracować z psem/psami i chyba wszyscy takie coś wiedzą (albo powinni wiedzieć).
  18. pies kanapowy może być i agresywny. Zależy wszystko od charakteru/wychowania itd itd. Może ale nie musi. Możemy teraz przejść znowu do tematu Samiego? a może jakaś fotka z koleżanką?
  19. ooo koniecznie na metamorfozy suńkę wstawić ! :)
  20. sprawdźcie koniecznie! już nawet pomijając Ulv to w razie czego dobrze jest wiedzieć ;)
  21. a ja powiem tak: Po pierwsze Nadira- trzeba było babkę zjeb... aż by jej buty spadły. Po drugie- jakiś czas mieszkam za stolycą. jeszcze 1,5 roku temu irytowałam się bezmózgimi właścicielami a teraz wiecie co? tęsknie za spacerami po mieście! bo bądź co bądź- czasami spotyka się idiotów z psami itp ale przynajmniej ludzie, którzy mają psa w bloku MUSZĄ z nim wyjść, czy pada, czy też świeci słońce. bo przecież nie chcą mieć narobione na dywan czy nowe panele. to jest takie naturalne, codzienny rytuał. a na wsi? oprócz moich psów na spacerze regularnie widzę TYLKO jednego ! a 90% ludzi ma psa/czasami 2 lub 3. przecież mają ogródek więc o co kaman?
  22. no tak rodzina, święta, sylwester i prawie 0 adopcji...
×
×
  • Create New...