Jump to content
Dogomania

magdyska25

Members
  • Posts

    10164
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magdyska25

  1. [quote name='bea100'] Zaraz zmienię na bazarku na maila Macia :) ponieważ do magdyska25 przyjdzą w tym samym czasie ogłoszenia dla Filipka :)[/QUOTE] i oba psiaki do domków śmigać!!!
  2. Bea to będziesz miała dwa maile w razie czego ;) [email][email protected][/email]
  3. oj mam nadzieję bo szkoda mi go zostawiać w klatce...tak zawsze strasznie smutno patrzy. Nie szczeka, nie wyje, po prostu siedzi przy kracie i patrzy- od razu pychol i oczy mu się zmieniają- przygnębiony jest. A kolejny spacer za tydzień. Trochę próbuje mu rozweselić i co tydzień daję jakieś rzeczy- maskotki, teraz kółeczko (widoczne chyba na filmiku), szarpaki itp. itp. Filipek się stara- za smakołyki i mizianie. Widać jeszcze trochę, że podszczypuje- gryzie (lekko!) rękę- tak się nauczył ale na początku było to dość nieznośne bo i podszczypywania mocniejsze. Inteligentny psiak to pojął dość szybko, że mocno nie wolno i oduczamy. Nakręcał się też i ekscytował tak, że nic nie docierało ale teraz jest o niebo lepiej. Po prostu on potrzebuje człowieka- swojego na wyłączność- musi się nacieszyć obecnością ludzia.
  4. a wyróżniałyście jej na jakimś portalu?
  5. Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł!
  6. jestem na zaproszenie....
  7. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-bi51__UJYB8/UWMO8tnhS7I/AAAAAAAAAII/pTaObP5Ts84/s512/549114_359215490845012_247776281_n.jpg[/url] piękna "pokraka"! ;)
  8. ciotki ale świetnie działacie. Nie wiem na jaki bazarek zaglądać hehe
  9. jak Ci Karolcia pomóc? Może jakiś kolejny pakiet dla Adaśka?
  10. uuu widzę, że u Was jak zwykle "ciekawie".... a jak teraz się macie?
  11. Co do odwiedzin to jak najbardziej ale niech już wiosna całkowicie zagości. Mieszkam zupełnie po drugiej str W-wy i boje się trochę jechać w taką pogodę jaka była do tej pory (śnieg-śnieg-śnieg)- ledwo ze swojej wsi wyjeżdżałam do pracy ;) Zapytam się- może w jakiś weekend uda się zgrać.
  12. oj znajdzie znajdzie. no musi! nie ma innego wyjścia!
  13. Bea- na mnie również możesz liczyć.
  14. i ja jestem. Morgan oj dobrze, że już poza kratami. finansowo- wesprę paroma grosikami za kilka dni.
  15. Przepiękne metamorfozy! BRAWO!!!
  16. Troszkę zabawy i drap, drap, przytulaj mnie! [video=youtube;cYSv6R00s38]http://www.youtube.com/watch?v=cYSv6R00s38&feature=youtu.be[/video] jak widać na filmikach to fajny psiak. Potrzebuje konsekwencji ale jak trafi na właściwą osobę- na pewno obie strony będą zadowolone.
  17. Jamnik XXL w akcji, czyli jak łatwo oduczyć się korzystania z telefonu :evil_lol: [video=youtube;XDNWkC84dng]http://www.youtube.com/watch?v=XDNWkC84dng&feature=youtu.be[/video]
  18. A to podziękowania za pamiętanie Filipka na forum :) [video=youtube;frIshvasACI]http://www.youtube.com/watch?v=frIshvasACI&feature=youtu.be[/video]
  19. ale i tak ładny ;)
  20. Fonia- podeślij mi nr konta. Wyślę parę grosików dla Tumisia.
  21. nigdy nie zrozumiem takiego postępowania "członków rodziny". Szlak jasny mnie trafia jak czytam coś takiego!
  22. Podesłałabym dla psiaka parę grosików. Mogę prosić na pv nr i dane do przelewu?
  23. wypraliście go? na pierwszym zdjęciu wygląda mniej żółto ;) piękny jest!
×
×
  • Create New...