mi się w pale nie mieści jak tak można postępować z psami? oddawać do schroniska bez mrugnięcia, przywiązywać, wywalać z auta...powinien być przymus czipowania psów, wtedy by było wiadomo co za bydlak z tego właściciela i taką karę mu dać, żeby się nie podniósł a jak już na prawdę nie może zatrzymać i z budą oddaje to kasa na utrzymanie psa, szczepienia, ew. leki itd itd.
Bierze się pełną odpowiedzialność.
wiem kto może pomóc w ogłoszeniach ale masz tak ze 3-4 zdjęcia dla każdego psiaka? + opis + kontakt tel. i na jakie miasto i województwo ogłaszać.