już poradziły, teraz dostają pectovit (jak dobrze pamiętam- tak aby odbudować dobre bakterie w jelitach).
parwo? wydaje mi się, że ani to nie szczeniaki (młode psy ale moje szczepione co do dnia- prócz podstawowa wścieklizna- full szczepień), może faktycznie jakieś paskudztwo mogły złapać- no już sama nie wiem- może przez inne psy? czasami latają, podbiegają do siatki, moje się z nimi wąchają...nie wiem.