[quote name='Iwona1984']w sumie to ja i tak juz mam w klasie 5 psów wiec jak cos przybedzie a mysle ze tak bedzie to sie nie zdziwie :roll:[/quote]
A my nie mamy jak na razie żadnego konkurenta:evil_lol::multi:
[quote name='aisak102'] No i oczywiście idealny porządek w kuchni :evil_lol:[/quote]
I kto by pomyślał, że pies potrafi zmusić do sprzątania...:evil_lol::diabloti:
Hej, super, że zajrzałyście do nas:cool3: Drakkarek już duży chłopak, 8 stycznia kończy 9 miesięcy, więc to już poważny wiek:razz:
Zapraszamy na spacerek:cool3:
Dzięki:loveu:
[quote name='Margolka']W latach szczenięcych rarytasem był recznik papierowy, najlepiej cała rolka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Oo tak... Niedawno po powrocie do domu zastałam cały pokój w papierze toaletowym:evil_lol:
[quote name='Cambel&Megi']Odwiedzamy na bieżąco, tylko nic nie piszemy :oops: bo ja to wogóle mało po galeriach chodzę....ale obiecuję poprawę! :)[/quote]
No liczę na nią ,liczę:diabloti:
[quote name='Rudzia-Bianca']Witam u nas :)
No Biana to raczej nur śniegowy, zdjęcie tego nie oddaje ale psisko nurkuje w śniegu :)
[/quote]
Hi hi, ja u Was już nie pierwszy raz:evil_lol: To ja, dawna Magda: )
[quote name='Margolka'] chusteczki higieniczne w opakowaniu i bez:evil_lol:[/quote]
Mój bardziej lubi bez, bo przy tych w opakowaniu się trzeba przecież baaardzo natrudzić, żeby wyciągnąć chusteczki:evil_lol:
[quote name='Paulina_mickey']Kto Ci taki fajny banerek zrobił?:cool3:[/quote]
gassira:cool3:
[quote name='Helga&Ares']filmik cudowny :loveu: rzeczywiście kręcidupka :D[/quote]
:eviltong::razz:
[quote name='Paulina_mickey'][B]Helga[/B] Ty też masz taki fajny banerek:loveu::diabloti:[/quote]
Bo Heldze też gassira robiła;)
[quote name='Asia & Ginger']Jaki fajny banerek :cool3: i filmik o kręcidupku. :lol: :loveu:[/quote]
:evil_lol::evil_lol: I nick mam nareszcie nowy:)
[quote name='smallpati']Ojj przesadzacie :) poprostu sie tak ustawil :evil_lol: nie jest straszny, ma fajnie miesnie[/quote]
No straszny nie, w życiu jeszcze strasznego sznaucera nie widziałam:evil_lol:
[quote name='Paulina_mickey']Na pewno bede wpadać :D
Zapraszam tez do nas jest dużo foteczek także można sobie pooglądać :cool3:[/quote]
Super:) Was już odwiedziliśmy:loveu::loveu: