[quote name='Bedzix']oo sznaucerek jak słodko!:loveu:[/quote]
[quote name='gassira']z tym uszkiem wygląda świetnie-do niczego bym się nie przyczepiła:lol:-
ja chcę to wsadzić w antyrame:placz:[/quote]
Cieszę się, że się podoba:evil_lol::razz:
[quote name='Cambel&Megi']Meee czemu nic nie mówiłaś?
Sznaucek fajny, a to co chciałam powiedzieć, to powiedzieli w wątku rysunkowym, więc nie bedę powtarzać. :p
[URL]http://images26.fotosik.pl/139/5c26a0292e29a591.jpg[/URL]
Jakie boooskie :loveu::loveu::evil_lol:[/quote]
A gdzie dokładniej w Rzeszowie mieszkasz? Może akurat byłam niedaleko:diabloti::razz: Dzięx:lol:
Pees.Wieczorkiem będzie kilka fotek;)