[quote name='Cheritka']Pięknie narysowałaś kotka,
ale rób zdjęcia pieskowi i nie zapominaj, że to galeria i czekamy, koniec płakania, teraz głowa do góry i foteczki :roll: rób, bo masz komu:oops:[/quote]
Dziękuję:loveu:
Masz rację, zaniedbałam galeryjkę:shake: Jutro porobię fotki i na pewno wstawię:)
Dzisiaj musieliśmy zrezygnować ze spacerku, bo pańcia:evil_lol: chora, a pogoda fatalna...:-(