[quote name='Karolina_Nett']A idź ty, to ja za to też nie wstawię! Ot i co :evil_lol:.[/quote]
:eviltong::eviltong:Może jutro coś będzie.
[quote name='Szarik']Cześć!
Bardzo dobrze jest, jak się tak przewietrzy od czasu do czasu pewne miejsca ;) :loveu:[/quote]
Bry wieczór:):loveu:
[quote name='Asia & Ginger'][URL]http://images31.fotosik.pl/118/b4913a6c61c7502c.jpg[/URL]
Ale przecież wśród tej tony kłaków i tak nic nie widać. :eviltong: :lol: :evil_lol:[/quote]
Ale jakby się tak dobrze przyjrzeć...:diabloti::evil_lol: