[quote name='psiulka'][I]Helloł! :multi: Jej, jak ja tu dawno nie zaglądałam, aż wstyd przyznać. [/I]
[I]Hmm.. Ogólnie to pogoda ładna, sprzęt u Ciebie idealny, Drakkar pewnie chętny na sesję, a zdjęć brak. :shake:[/I]
[I]Pozdrawiamy![/I]
[I]PS. Może nie taki dosłowny brak, ale mało ich. :evil_lol:[/I][/quote]
Wczoraj zrobiłam mu troszkę zdjęć, będą jutro:eviltong::lol: Chociaż żałuję, że nie wzięłam dziś aparatu na spacer- pogoda super, temperatura wiosenna i w ogóle:loveu: