[quote name='gassira']jak będziecie mieć czas to ja poproszę średniaki czarne:eviltong:[/quote]
Na pewno obfocę, o ile będą jakieś...:roll: [B]Nerul[/B], looknij na wykaz zgłszonych psów, bo mi się ta lista nie otwiera
[quote name='Czarna_Owieczka'][URL]http://images24.fotosik.pl/172/57d942d3930b4e47.jpg[/URL]
:grin:
[URL]http://images34.fotosik.pl/169/0c18dfd633de8930.jpg[/URL]
Piękny :loveu:[/quote]
:lol::lol:
[quote name='Martunia']Nie no, super jest ten Twój Elwis. :cool3: :diabloti:
Tak poza tym zdjęcie przeurocze. :loveu:[/quote]
Cieszę sie, że się podoba;)
[quote name='gassira']błahahhaah...Elvis jest przeuroczy:evil_lol:[/quote]
Taa...:lol: Dzisiaj na spacerze wytarzał się w końskim łajnie:diabloti::shake:
Świnia kochana:loveu:
Cześć cześć i dziękuję za wszystkie życzonka:buzi:
Niestety znów dogo nawalało:-( i jestem dopiero dziś:)
[IMG]http://images34.fotosik.pl/169/0c18dfd633de8930.jpg[/IMG]
[IMG]http://images32.fotosik.pl/169/e48e32899da0d217.jpg[/IMG]
Elvis powrócił:multi:
[IMG]http://images24.fotosik.pl/172/57d942d3930b4e47.jpg[/IMG]
[quote name='Izabela124.']Witanko
Drakkar na wsyztskich fotkach slicznie wyglada[/quote]
Dzięki:)
[quote name='Paulina_mickey'][URL]http://images28.fotosik.pl/170/666dedca3eb887f5.jpg[/URL]
mnie sie To podoba :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]
Mnie też:diabloti:
[quote name='Martunia']O jaki Drakkarek posłuszny! :cool3: Śliczne zdjęcia! :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/166/bd80c2787e7e0046.jpg[/URL] Ahh ten nochalek! :loveu:[/quote]
W polu już nie taki posłuszny:diabloti:
[quote name='Asia&gordonisko'][URL]http://images31.fotosik.pl/166/a37da5f4400c9822.jpg[/URL]
Ale fajne :grins:
Ja się prosiłam chyba wczoraj o zdjęcia :p :hmmmm:[/quote]
Dzięki;)
[quote name='Martunia']Ahh śliczne zdjęcia. :loveu:
[URL]http://images32.fotosik.pl/166/5ad044bbda180583.jpg[/URL] Jej, co za wzrok! :loveu::loveu:[/quote]
spanielowy:loveu:
[quote name='Asia&gordonisko'][URL]http://images26.fotosik.pl/170/60f780bf880bb9e0.jpg[/URL]
To było szczekanko czy w trakcie ziewania :grins: :hmmmm: ?[/quote]
ziewanko:)