[quote name='McDzik']Tak , tak ! To już za tydzień :D Jak tam przygotowania Drakkara? Diana będzie na jakies 3 dni przed wystawą zabrana z hodowli do mieszkania, żeby ją wykapac i wyczesać, żeby już się nie ubrudziła :D Z nami tez się widzicie!!![/quote]
A już od tygodnia intensywniej ćwiczymy bieganie i postawę;):loveu:
Czy u Was też jest taka wichura jak u nas?:shake: Dzisiaj wracając od kuzynki widziałam zerwany cały dach z jakiegoś domu:-o I kilka powalonych drzew:shake: