[quote name='McDzik']Słyszałam, ze spotkanie z Nera- nie doszlo do skutku. Gdybym ja wiedziala wczesniej, to bym sie z Toba spotkala, Magdus. Nastepnym razem napisz mi na gg wczesniej, a najlepiej to na kome. Daje Ci moj nr na PW :) nastepnym razem pisz. A jak tam w ogole zakupy w Auchan? :)[/quote]
Ok, następnym razem się odezwę;)
Zakupy udane:cool3: