Jump to content
Dogomania

tusinka22

Members
  • Posts

    1611
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tusinka22

  1. [url]http://www.dogomania.pl/threads/224019-Naturalnie-w%C4%99dzone-kurze-%C5%82apki-dla-psa-na-Kaja-i-Crazy-do-05.03-godz-22-00[/url] zapraszam na bazarek, do kupienia wędzone kurze łapki, dla Crazy i Kaja
  2. [url]http://www.dogomania.pl/threads/224019-Naturalnie-w%C4%99dzone-kurze-%C5%82apki-dla-psa-na-Kaja-i-Crazy-do-05.03-godz-22-00[/url] zapraszam na bazarek, do kupienia wędzone kurze łapki dla Crazy i Kaja!!!
  3. ładne zdjęcia, widać że nie jest duża (chodzi mi o to na rękach)
  4. a jak ogólnie Crazy się zachowuje, jak w stosunku do innych psów?
  5. jeśli pogoda będzie sprzyjała w sobotę zamierzam uwędzić kurze łapki na bazarek dla Kaja i Crazy (suczki z tego samego schroniska), serdecznie zapraszam do zakupów, łapki świeże, bez żadnych ulepszaczy.
  6. [quote name='tusinka22']do góry mała!!!!! potrzebne deklaracje na pobyt w hotelu!!!! Inaczej nie damy rady:([/QUOTE] sama do siebie popisze....i podniose
  7. do góry mała!!!!! potrzebne deklaracje na pobyt w hotelu!!!! Inaczej nie damy rady:(
  8. [quote name='pikola']Tez mocno trzymam:lol:Caly czas odswiezam ogloszenia Bawarki:p[/QUOTE] to ja też zaciskam kciuki!!!
  9. w Mszczonowie od kilku dni chodzi piękny pies- ma cudowne błękitne oczy (reaguje na komendy daj łapę, siad, przytula się do człowieka), śpi w ogródku pod blokiem, jest dokarmiany przez mieszkańców, może ktoś szuka?? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/pies3u.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/6725/pies3u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  10. [quote name='obraczus87']Zaglądamy ale dzisiaj dogo nie działało ;/[/QUOTE] no właśnie rano jakiś problem był.... specjalnie wcześniej do pracy wyjechałam z laptopem żeby zajrzeć....a tu niespodzianka dogo nie działa....
  11. po wielkich trudach i problemach z internetem udało mi się zrobić tylko 3 ogłoszenia: [URL]http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=95502[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kajo-piekny-czarny-pudel-szuka-domu,59440[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/piekny-czarny-pudel-szuka-domu-IDNlHJ.html[/URL]
  12. halo halo czy ktoś zagląda do Crazy? Co u niej słychać?
  13. do góry śliczna, gdzie ten dom???
  14. [quote name='malvaaa']hop hop Crazy na pierwszą...[/QUOTE] i jeszcze raz!!!
  15. [quote name='gosia7']podnoszę :shake:[/QUOTE] ja też:(, nie mam jak pomóc:(
  16. zapraszamy na bazarek z którego uzbierane pieniążki będą przeznaczone na utrzymanie Crazy w hotelu/sterylizację (Crazy tak samo jak Bawarka została podrzucona pod bramę schroniska) do zakupu są świeżo uwędzone kurze łapki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223377-Bazarek[/URL]
  17. zapraszamy na bazarek z którego uzbierane pieniążki będą przeznaczone na utrzymanie Crazy w hotelu/sterylizację do zakupu są świeżo uwędzone kurze łapki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223377-Bazarek[/URL]
  18. FB: [URL]http://www.facebook.com/events/154976257952682/[/URL] z chęcią mogę kogoś zrobić administratora, może Figu- wtedy będą wiadomości z pierwszej ręki no i muszę się przyznać że na fb jeszcze nie bardzo potrafię się poruszać;) i proszę o rozsyłanie bo jak widać mały ruch na wydarzeniu,
  19. oby telefony się rozdzwoniły......!!!!
  20. [quote name='tripti']nikt nie czyta już bałaganu w pierwszym poście, właśnie zauważyłam, że wstawiłam najdroższą dobę w historii dogo 240/248 zł :) zamiast za miesiąc, ale już poprawiłam.[/QUOTE] to chyba jakiś 5-cio gwiazdkowy hotel ze spa;)
  21. kolejna bida.... spróbuj go oswoić może na jedzenie..... kurcze może jest po jakimś wypadku i powinien go wet obejrzeć....:(
  22. przypominam że zrobiłam fb dla Crazy, proszę kto ma fb niech rozsyła, ja nie mam dużo znajomych.... [url]http://www.facebook.com/events/162152137232502/[/url]
  23. [quote name='tripti']no ja wogóle nie wyjechałam na zajęcia, bo autobusu żadnego nie było i raczej już nie będzie dziś, akumulator się rozładował, zresztą i tak nie byłoby jak wyjechać, a dwie taksówki powiedziały, że nie dojadą. Akurat nam tak fajnie zawiewa, że śniegu po kolana i dalej sypie.[/QUOTE] coś wiem na temat zawiewania, mieszkam prawie że w polu;)
×
×
  • Create New...