tusinka22
Members-
Posts
1611 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tusinka22
-
Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc
tusinka22 replied to malvaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aldonika22']Tripti to lepiej abym powiedziała żeby zabrać Crazy do soboty? Nie wydaje mi się. Aby odpowiednio się przygotować. Tusinko a ja myślę że raczej w ostatniej chwili się nie zwolni. Hotelik wie czy jakaś adopcja się kroi, i wizyty przedadopcyjne i to wszystko zajmuje min. kilka dni, i wtedy można się zorientować gdzie ewentualnie będzie miejsce. Wątpię aby ktoś oglądał strony 100 ogłoszeń wstecz, zawsze ogląda się te w miarę najświeższe, a wciągu dwóch tygodni bardzo wiele ogłoszeń przybywa. A nawet jeśli, to akurat zmieni miejsce z kojca/ dt i pójdzie do domu własnego. Nic nie mówiłam, bo myślałam że ktoś ją zaadoptuje. Bez przesady, kojce obecnie w hotelikach są ogrzewane, niektóre psy w schroniskach siedzą i tego nawet nie mają. jeśli któraś z nas mogłaby ją zabrać do siebie to nie byłoby problemu z szukaniem miejsca dla niej. Tak teraz będzie? Pretensje do mnie, nie wiadomo o co? Kłótnia o dwa dni, zamiast szukać psu miejsca? A żadna z Was, nie może jej wziąć do siebie?[/QUOTE] nie ma żadnej kłótni, szukamy jakiegoś rozwiązania le nie jest to proste jak widać.... a co do tych kilku dni to uwierz aldonika czasem jeden dzień to dużo i znajduje się dom..... jeśli któraś z nas mogłaby ją zabrać do siebie to nie byłoby problemu z szukaniem miejsca dla niej. -
Mikro sunia w SWOIM DOMKU, dług 140zł,POMÓŻCIE..
tusinka22 replied to tusinka22's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']a jakie imię w końcu? na pewno będzie potrzebowała wsparcia na "psiego stomatologa", pierwszy raz coś takiego widziałam nawet mleczaki, ktróre nie wypadły same u mojego psa inaczej wyglądały. Za to jest piękna :)[/QUOTE] imię jeszcze nie wybrane.....może jakieś propozycje....a może bazarek imieninowy?? Kto takie robi? -
Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc
tusinka22 replied to malvaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aldonika22']Kochane ja wiem że to niekomfortowa sytuacja dla nas wszystkich, ale myślę że odpowiednio was powiadomiłam wcześniej. Mówiłam 2-3 tyg a wzięłyście pod uwagę trzy, teraz cztery? Myślę że odzew po ogłoszeniach które pojawią się za kilka dni, odzew jeśli ma być to w ciągu tygodnia, a dt domowe czy kojec też nie wyczaruje się w ciągu kilku dni. Jeśli są miejsca czy ma się zwolnić to będzie wiadomo od razu, i w takim wypadku jeśli będzie pewne na 100% to może pobyć te kilka dni. I tak wszystko się opóźni, naprawdę tata chciałby już zacząć ten remont na górze. ;)[/QUOTE] czasem te kilka dni to dużo.... czasem w ostatniej chwili może się coś zwolnić lub znaleźć, dla niej teraz kojec to koszmar.....(zresztą z kojcami teraz też nie łatwo....) -
Mikro sunia w SWOIM DOMKU, dług 140zł,POMÓŻCIE..
tusinka22 replied to tusinka22's topic in Już w nowym domu
maleństwo jest już u Tajgi, bardzo dziękuję, teraz proszę wszystkich o pomoc w ogłaszaniu, szukaniu domku, opiece weterynaryjnej, może ktoś ma pomysł np. na bazarek itp..... -
Mikro sunia w SWOIM DOMKU, dług 140zł,POMÓŻCIE..
tusinka22 replied to tusinka22's topic in Już w nowym domu
a malutka siedzi sobie w piwnicy (ciepłej- tak jak w domu), dałam jej budkę mojego Gacka, szybciutko do niej weszła i sobie smacznie śpi, macha ogonkiem jak do niej wchodzę i wywala brzuchol do głaskania. Zjadła przed chwilą gotowanego kurczaczka - smakowało:) -
Mikro sunia w SWOIM DOMKU, dług 140zł,POMÓŻCIE..
tusinka22 replied to tusinka22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Motylek502']Witam dziewczyny... wpadłam tu z fb. to ja proponowałam wspólne łapanie. Bardzo się cieszę ze sunia już w cieple. Mogę pomóc w transporcie i wizycie u weta. widziałam że dt jakiś ale zawsze jest. pozdrawiam[/QUOTE] bardzo dziękujemy, zapewne skorzystamy z pomocy...pewnie trzeba będzie podjechać z małą do weta na przegląd itp.... -
Mikro sunia w SWOIM DOMKU, dług 140zł,POMÓŻCIE..
tusinka22 replied to tusinka22's topic in Już w nowym domu
[quote name='monia3a']Może ktoś ją tak wyprowadza na spacer, kopa i za drzwi, jak zmarzniesz to przyjdziesz.[/QUOTE] chyba by mnie to nie zdziwiło, ludzie trzymają małe psiaki na krowich łańcuchach...... podejrzewam też taką ewentualność, że może jest czyjaś, stoi na łańcuchu, może ,,DOBRY,, pan się ,,ulitował,, że mróz i puścił żeby pobiegała...... sama nie wiem, ale na pewno będę dalej szukać, myślę że koło 13-14. Przed chwilą wróciłam z miasta, małej nie znalazłam. -
Mikro sunia w SWOIM DOMKU, dług 140zł,POMÓŻCIE..
tusinka22 replied to tusinka22's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rewelacja']Nie potrafię sobie wyobrazić jak można zobaczyć malutkiego psiaka na ulicy z podkulonym ogonem, przejść koło niego kilkukrotnie, zostawić go, żeby zamarzał, wejść do ciepłego mieszkania i załozyć wątek na dogomanii...[/QUOTE] najwidoczniej jestem okrutna, może powinnam ją zabrać od razu i dostarczyć do schroniska.....do siebie nie mam opcji, 10 pies nie wchodzi w grę. -
jak się miewa Dolar??
-
Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc
tusinka22 replied to malvaaa's topic in Już w nowym domu
założyłam FB (poprzedniego nie umiałam edytować i się skończyło):( [url]http://www.facebook.com/events/162152137232502/[/url] -
Mikro sunia w SWOIM DOMKU, dług 140zł,POMÓŻCIE..
tusinka22 replied to tusinka22's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję że to dziewczynka, ale jakoś tak z pysia wygląda na suńkę. -
Mikro sunia w SWOIM DOMKU, dług 140zł,POMÓŻCIE..
tusinka22 replied to tusinka22's topic in Już w nowym domu
niedługo wybieram się jej poszukać...mam nadzieję że będzie tajga6 to jest wielka pomoc!!! -
Mikro sunia w SWOIM DOMKU, dług 140zł,POMÓŻCIE..
tusinka22 replied to tusinka22's topic in Już w nowym domu
[quote name='UBOCZE']Przyszedłem z FB. Zaznaczam...[/QUOTE] dziękujemy -
Mikro sunia w SWOIM DOMKU, dług 140zł,POMÓŻCIE..
tusinka22 replied to tusinka22's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdajedral']Właśnie próbuję zrobić fb. Cudów nie obiecuję bo z deka zielona jestem.... Też jej nie widzę, a co chwila zerkam przez okno na ulicę.[/QUOTE] dzięki Magda:) -
Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc
tusinka22 replied to malvaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aldonika22']Wiem Malvaa, Crazy dlatego też za tatą nie przepada ;) Zajrzałam i tu jest bazarek ogłoszeniowy : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222114-Ekspresowy-bazarek-og%C5%82oszeniowo-banerkowy-na-katowickie-psiaki-gt-do-12.02-Zapraszamy"]http://www.dogomania.pl/threads/222114-Ekspresowy-bazarek-og%C5%82oszeniowo-banerkowy-na-katowickie-psiaki-gt-do-12.02-Zapraszamy[/URL] Widzę że mają jeszcze pakiety i szybko wykonują - można zamawiać. Tripti może zmienić na jakieś proste polskie na potrzeby ogłoszeń, może ludzie nie przepadają za takimi angielskimi nazwami? Nie mam pojęcia :) Kochane to oczywiste że ten dzień czy dwa może dłużej, przecież jej nie wyrzucę. Chcę to zręcznie przeprowadzić aby nie było sytuacji że dopiero za dwa tyg. są wolne poszukiwania dt. Macie jakieś potencjalne DT? Wysyłałyście PW? Może pomóc w poszukiwaniu? Mam chwilę teraz wolną, poszukam linków do wolnych DT.[/QUOTE] Aldonika oczywiście możesz pomóc w poszukiwaniu DT, ja przejrzałam na dogo ale można jeszcze raz....cienko to widze -
Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc
tusinka22 replied to malvaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='malvaaa']agnieszkao zrobi te ogłoszenia... domowego dt na 80% nie znajdziemy, więc pewnie Crazy będzie musiała trafić z domu do kojca, i to jeszcze w zimę :/ mamy czas do 21lutego?[/QUOTE] kojec...:(, to przykre, z ciepełka do kojca....:( -
Mikro sunia w SWOIM DOMKU, dług 140zł,POMÓŻCIE..
tusinka22 replied to tusinka22's topic in Już w nowym domu
byłam znowu, niestety małej nie widziałam, może tak jak napisała magdajedral mała rzeczywiście się gdzieś schowała, jutro rano też pojadę, jeśli będzie nakarmię ją.... ale co dalej, zawieść do Korabiewic i szukać DT/DS......??? -
Mikro sunia w SWOIM DOMKU, dług 140zł,POMÓŻCIE..
tusinka22 replied to tusinka22's topic in Już w nowym domu
Ale nawet jak będzie to do siebie nie mogę go zabrać- mam 9 psów, mogę go jedynie zawieść do Korabiewic ( to najbliższe schronisko). -
Mikro sunia w SWOIM DOMKU, dług 140zł,POMÓŻCIE..
tusinka22 replied to tusinka22's topic in Już w nowym domu
niedawno wróciłam, nie znalazłam psiaka, pytałam pana który mieszka w pobliżu- powiedział że raczej wyrzucony, chodzi od wczoraj, robi kwadrat przez dwie ulice. Szukałam, wołałam i nie wyszedł do mnie, może się gdzieś schował :(, koło 21 jeszcze raz pojadę...... (miałam ze sobą ciepłe jedzonko.