Jump to content
Dogomania

tusinka22

Members
  • Posts

    1611
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tusinka22

  1. [quote name='Dogo07']Dam je na profil Kudłacze do adopcji , sunia może nie ale maluszki troszkę kudłate :).[/QUOTE] jeśli możesz to dodaj, bo ja po fb słabo się poruszam.....i nie bardzo wiem jak dodać....:(
  2. mama szczeniaków jest bardzo madrą suńką, nie chciala nam pokazać gdzie ma szczenięta, próbowała nas zmylić i jak ją obserwowałam to szła w drugą stronę.....:shake:
  3. [quote name='Dogo07']Zapisuję. Mogę dać biedaczki na fb ?[/QUOTE] jest fb: [URL]http://www.facebook.com/events/344900645547513/[/URL] proszę o rozsyłanie
  4. [IMG]http://images39.fotosik.pl/1398/ac0626399f88b0aa.jpg[/IMG][IMG]http://images46.fotosik.pl/1410/2b1865908e1e9e87gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/1461/994c160c2ec3fd9dgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1398/04c6e5978c533ec6.jpg[/IMG]
  5. W Mszczonowie oszczeniła się suka (sięga do polowy łydki, beżowa), ma trzy szczeniaki w wieku około 2-3 tygodnie. Największy problem jest w tym, że oszczenila się w opuszczonym budynku przy ruchliwej ulicy. W budynku jest pełno dziur w podłodze, prawdopodobnie pod spodem jest piwnica (głębokości nie znam), schowała szczeniaki pod dyktami, skrzynkami, deskami- też mogą się zawalić. Udało nam się skontaktować z wlaścicielką posesji, która nie miała pojęcia o istnieniu psiaków, wyjątkowo Pani poszła nam na rękę i dała nam klucz od bramy na kilka dni i mało czasu na znalezienie miejsca dla psiaków,gdyż działka jest na sprzedaż, jesli nic się szybko nie znajdzie gmina zabierze psiaki prawdopodobnie do Wojtyszek...... Sunia wychodzi na ulicę w poszukiwaniu jedzenia, nie uwarza na samochody więc może szybko osierosić maluchy, lub zostać złapana przez hycla..... Skontaktowałam się z fundacją prozwierzęcą- niestety nie mogą pomóc, zostają tylko Wojtyszki...... Błagamy o pomoc. tel: 503 783 622 [IMG]http://images46.fotosik.pl/1410/c66cd07434cf98a1gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1398/668cb360e50bb8a8gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/1444/182cd214328140b3gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1398/fb60276ea50a1483gen.jpg[/IMG]
  6. zrobiłam kilka ogłoszeń: [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sliczna-Milka-szuka-domu%21,61218"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sliczna-Milka-szuka-domu!,61218[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/milka--pies-ideal-szuka-domu-IDTITz.html#22689977[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,51648,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=106283&title=piekna-milka-szuka-domu[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Piekna-Milka-szuka-domu-id38671.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/35998/piekna-milka-szuka-domu/[/URL] + gumtree (jeszcze się nie wyświetliło)
  7. [quote name='Figu']W sumie możemy chyba ogłaszać sukces :) Odwiedzili mnie już po kolei z Bawarką wszyscy: dorośli i dzieci, wszyscy zadowoleni. np. W niedzielę po 3-godzinnym (!!) spacerze nad Wisłą :)[/QUOTE] to chyba można się cieszyć!!!!! Bawarko wszystkiego naj w nowym domu!!!
  8. to ja z rana hopsnę w górę!!!
  9. [quote name='tripti']na kropelki :) w końcu na tym stanęło :) co tam jedna Karolinka, nie ma tragedii w takim razie :)[/QUOTE] no własnie, dobrze że inne toleruje:)
  10. super!!! Figu dziękujemy za opiekę nad Bawarką i oczywiście za znalezienie dla niej domu!!!!:) przepraszam, ale jeśli możecie zajrzyjcie do Crazy, to poprzedniczka Bawarki z Korabiewic, też podrzucona, jej siostra już w domu a ona nadal bez domu i bez deklaracji...:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/211578-Crazy-w-nowym-hotelu-potrzebuje-wsparcia-na-utrzymanie-i-sterylk%C4%99-i-pilnie-DS[/url]
  11. cieszę się ogromnie, oby szybko panna się zaklimatyzowała!!!:)
  12. z bazarku łącznie uzbierało się 288zł, 144zł przelałam na konto Magdy, a drugie 144zł poszło dla Crazy. Jednak to za mało.... bez deklaracji nie pociągniemy.....
  13. z drugiego bazarku uzbierało się 288zł, 144zł przelałam na konto Malwiny dla Crazy, a drugie 144zł pójdzie dla Kaja.
  14. przelałam na konto malvyy 120zł, 96,40- uzbierało się z pierwszego bazarku za marzec niestety musiałam przelać mniejszą kwotę (przelałam od siebie 20zł + wyrównanie do 100zł), przepraszam ale mam ciężki miesiąc:( z drugiego bazarku myślę że będzie około 130zł, jak wszystkie wpłaty otrzymam przeleję pieniążki.
  15. [quote name='tripti']o super, dzięki :) to zawsze trochę taniej. aktywowałam ogłoszenia przed chwilą na tych najbardziej chodliwych portalach. Niech ktoś się w końcu zainteresuje tym wypłoszem...[/QUOTE] no właśnie, do domu marsz!!!
  16. [quote name='Astaroth']ok, to mogę jej zaaplikować advantix na pół z Elmo, wyjdzie najtaniej, pół dużej tubki czyli pewnie coś koło 12zł[/QUOTE] no tak chyba będzie najlepiej:)
  17. [quote name='Abrakadabra']Tusinka, dzięki za bazarek! Przykro mi, ze nie dam rady (przynajmniej na razie, dopóki Diara nie znajdzie DS) podtrzymywać swojej deklaracji.[/QUOTE] nie ma za co, szkoda mi go, niestety inaczej nie jestem w stanie pomóc, ledwo wyrabiam na swoje 9 psiaków:(
  18. [quote name='tripti']tych ogłoszeń wogóle jeszcze nie ma :( a zdjęcia były stare jeszcze. Dziewczyny a może jednak kropelki na te kleszcze? zawsze to taniej, a Crazy i tam musi szybko iść do domu, to już później niech ds troszczy się o zabezpieczenia. Jeszcze trzeba ją wysterylizować...[/QUOTE] może i racja, zawsze to troszkę taniej wyjdzie, a jak widać deklaracji brak....... może warto zamiast obroży kupić kropelki a za pieniążki które zostaną np. wyróżnić ogłoszenie (jeśli wogóle coś zostanie)
  19. [quote name='malvaaa']Natalia a ile na tą obroże kasy przesłać? a z tymi nowymi fotkami ma ogłoszenia?[/QUOTE] wydaje mi się że nie miała ogłoszeń z nowymi zdjęciami.
  20. z poprzedniego bazarku uzbierało się około 97zł (malvaaa przeleję na Twoje konto pieniążki razem z moją deklaracją pod koniec tygodnia), no i mam nadzieję że z obecnego też coś będzie, myślę że trzeba zamówić i dla Crazy obrożę.....
  21. ja zaglądam ale nie mam jak pomóc, u nas też ciągle jakieś nowe bezdomne psy i nie wiem jak im pomagać, brak miejsc i brak siły....:(
  22. [url]http://www.dogomania.pl/threads/224019-Naturalnie-w%C4%99dzone-kurze-%C5%82apki-dla-psa-na-Kaja-i-Crazy-do-05.03-godz-22-00[/url] zapraszam na bazarek, do kupienia wędzone kurze łapki dla Crazy i Kaja (oba psiaki pochodzą z tego samego schroniska co Bawarka)
×
×
  • Create New...