Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. [quote name='Monika z Katowic']O!:multi: O!:multi: Jak wczoraj wieczorem było u Franusia wesoło i gwarno!:multi:(...) Dzięki temu, ze wzruszeniem przypomniałam sobie dawne czasy na Dogo (jakieś dwa lata wstecz)...:loveu:(...) Taaak, dawne czasy na Dogo- ............ Zdradzę Ci Moniko, że spotkałyśmy się z marysia55 kiedyś na pewnym wątku. Ponieważ obie byłyśmy wtedy te wieczorno-nocne (mnie to zostało do dziś, Marysia nie wiem) to byłyśmy tzw. 'nocną zmianą'. Rozmowy najlepiej się rozkręcały ok. godz. 24:00, a ile to miałyśmy tematów do omówienia. :evil_lol: No ale to było tzw. dawne Dogo- ................. i chyba 'to se ne wrati' Marysia nie palniesz mnie
  2. [quote name='Monika z Katowic']Chciałbym, żeby nasz Franuś był pogodnym i szczęśliwym psem-staruszkiem, który żyje dostatnio, godnie, spokojnie, w swoim własnym rytmie.:loveu::loveu::loveu:Wszyscy byśmy tego chcieli. Amen. Czy nie po to tu jesteśmy????
  3. Proszę bardzo jaki duch księgowej się w Monice obudził, że nawet zapomniała się ucieszyć (a może jesteś zawodową księgową). Moniko czy to znaczy, że kastracja miała być tylko w przypadku złośliwego nowotworu???? a skoro lekarz go nie potwierdził to zabiegu nie będzie???
  4. No nie cieszycie się z wizyty u lekarza a raczej z tego co wet powiedział na temat Frania???? ja bałam się, że będą gorsze wiadomości.
  5. Wieści z lecznicy uważam za 'w miarę dobre'. Czyli ten guz jądra nie wygląda na złośliwy, tak zrozumiałam, skoro nie jest konieczne natychmiastowe usunięcie jądra. czyli Encorton zrobił swoje ale zdaniem lekarza ma jeszcze nadal robić swoje. Nie my jesteśmy lekarzami :niewiem:. Może wystarczy jakaś dawka minimalna. Jubu dziękuję za zwięzłą relację i przedstawienie nam sedna sprawy czyli wizyty wet.
  6. Obejrzałam filmik do którego podałaś link Moniko. Chyba go sobie zapiszę, czy wolno go gdzieś wstawiać, cytować. Czy nie naruszę czyiś praw autorskich??? A czy ta zmiana na skórze nie może być np. po antybiotykoterapii??? (grzybica) Trzeba spytać lekarza co to za dziadostwo znowu się przyplątało, nie no ręce, nogi i wszystko co może opaś to opada. Franek, chłopie weź się w garść. Może to skutek obniżenia odporności, wtedy wszystkie infekcje się przyplątują (grzyby też i to bardzo szybko)
  7. Byłam przed chwilą w #2. Moniko Ty codziennie aktualizujesz stan finansowy Frania. Niesamowita Dziewczyna jesteś. Moje uznanie. I z tego # rozumiem, że Franio ma uzbierane pieniądze na to badanie. Ale cudnie :multi:
  8. Zapomniałam :oops: więc spytam, kiedy Franio jedzie na USG jądra???
  9. https://lh5.googleusercontent.com/-6XDxbZEXlF4/TkFHlK2Ls-I/AAAAAAAAA0I/esxJiqBkneU/s640/DSCF5883.JPG Słuchajcie czy Franiu jest taki mały, czy to czarny kolega jest taki wielki???
  10. Wiem, że miał wylew i stąd taka przekrzywiona głowa, ale myślałam że leki trochę mu tą główkę naprostują a tu nic. Po prostu Franuś jest jedyny w swoim rodzaju i tyle.
  11. Tak, mnie też się bardzo podoba. Na tym zdjęciu wygląda jakby się czemuś przyglądał i przekrzywia głowę. Czy to przekrzywienie jest ciągle takie samo, nic się nie zmniejsza pomimo leczenia??? Tak miał jak go zabierałyście???
  12. A główka ciągle przekrzywiona ......... :-(. Nasz Franuś :loveu:
  13. Moniko, ajlii podziwiam Was za te rachunki, faktury, skany i Bóg wie co jeszcze. I te słupki na #1 Wiem skrupulatne rozliczenia = wiarygodność = zaufanie. Podziwiam, bo ja już bym z tym 'zginęła jak mydło w praniu'
  14. No to pomarzmy razem ..... Pewnie pięknie teraz wygląda
  15. Malibo rozjaśniłaś sprawę przyjmowania suplementów przez Frania. Witamy nową fankę Frania - marysię55
  16. Franuś :loveu: bardzo późno wpadam do ciebie, ale miałam dziś to znaczy wczoraj bardzo ciężki dzień, a jutro znaczy się dziś wcale nie będzie lepiej.
  17. Acha muszę się o coś upomnieć, ajli parę dni temu niby wstawiła filmik z Franiem. Ja go wcale nie mogę obejrzeć, Wy oglądaliście??? No niby jest a nie ma. Wstaw ajli jeszcze raz
  18. Ajli czyli wyleczyłaś Franusiowe uszy. Jak dobrze, że pomału Franio nam po kawałku zdrowieje
  19. Kochany Franiu lub może szanowny Franciszku - bardzo, bardzo dziękuję za przepiękną kartkę z twoją podobizną. Dziś ją otrzymałam. :iloveyou: Cudowna niespodzianka.
  20. Ach ten Małż, żadnego zrozumienia dla pasji i słabości :-D Żony
  21. Lizo [*] pamiętam .................. Pamiętam ten poniedziałek sprzed trzech lat
  22. Wiem, że Wy o mojej sklerozie nie mówicie, ale ja ją niestety czasem czuję. Jeśli Encorton zlecił neurolog z przyczyn neurologicznych to wet internista może zwyczajnie bać się odstawić lek, bo może nie wiedzieć jakie będą konsekwencje neurologiczne takiego odstawienia. Na neurologii zna się niewielu lekarzy.
  23. [quote name='ajlii'](...) Franio dostawał początkowo 15 mg dziennie, a obecnie tą samą dawkę co drugi dzień.(...) Aaaa czyli dawka Encortonu została zmniejszona o połowę. No nie mam aż takie sklerozy. Wiesz to chyba zależy z jakiego powodu ten nieszczęsny lek był podawany. No bo zwykły wet może nie będzie się chciał wcinać specjaliście 'w robotę'. Tylko żeby specjalista nie przedobrzył
×
×
  • Create New...