Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Czyli zakłada, że nigdzie indziej nie będzie mu tak dobrze jak w jego schronisku. No ma pomysły ten pan
  2. Wiem że tak musi być dla bezpieczeństwa wszystkich. Swoją drogą ta Aska7 jest nie-sa-mo-wi-ta, no niesamowita kobieta.
  3. Zdążymy Jaaga, zdążymy, wszyscy się starają. Musimy zdążyć. Dowiedziałam się o Suvi. Powiem tylko - strasznie przykro, najbardziej przeraziło mnie tempo w jakim to się stało. Bez objawów, bez ostrzeżenia w zaledwie kilkanaście godzin
  4. Przeczytałam tytuł "Drugi Feniś ..." , weszłam, zdjęcie Feniks [*], zwyczajnie drugi Feniks To samo schronisko, taki sam staż ponad 11 lat w tym miejscu, tylko finał nie może być taki sam. Ode mnie dla Drugiego stała 30 zł/ mies
  5. Makary będzie tu naszym "testerem" nowego leku. Bardzo prawdopodobne, że trzeba będzie stale lek podawać bo jego działanie opiera się na zasadzie receptor-przeciwciało, a przeciwciała zanikają
  6. Znaczy lek sprawdzony na różnych psach i skuteczny. Warto o nim (tym leku) pamiętać bo może pomóc kolejnym psom. Ciekawe jak długo utrzymuje się jego działanie, czy tylko miesiąc, czy może po kuracji 3-miesięcznej poprawa będzie na dłużej.
  7. Lumi, moja ulubienica. Rozumiem, że na ten moment sytuacja Lumi jest dość pewna i stabilna. Bezpieczna. Będę jednak zaglądać tu od czasu do czasu w nadziei, że będą jakieś wieści od naszej Białej Damy. Może zdjęcie?
×
×
  • Create New...