Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. [IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR4xGXl64IuPJ2Ofrg1Z5M_ozciIhZa6F-nOH46efuUmJ8DWWU7[/IMG]
  2. Ale tempo i przyśpieszenie się zrobiło. Czyli Dyzio jedzie w piątek pojutrze, to już pewne??
  3. Lusindo na Twoje pytanie może odpowiedzieć jedynie kuzlik. To Jej odpowiedź będzie wiążąca
  4. Jak badania Dyzia?? co powiedział lekarz??
  5. Ale Monia ma ładną sypialnię. Wygląda świetnie :) Pozdrowienia dla Moni i Pańci
  6. Alfa głowa do góry i powtarzaj sobie "każda stwora znajdzie swego amatora". Widocznie człowiek, który musi je wziąć, jeszcze ich nie zobaczył.
  7. Oj to trzeba zaglądać do "Przygarnę psa", nie wchodzę tam a widzę, że należy. Gosiapk dobrze zrobiłaś z prezentacją Dyzia. Bądź czujna i pamiętaj, że Reksio też szuka domu i to bardzo dobrego. Czy dziadeczki miały dziś odwiedziny wolontariuszy?? Pewnie tak i pewnie coś smacznego jadły :)
  8. Wpadam zobaczyć co u Dyzia i Reksia :)
  9. Czyli co, tajemnica się rypła??? [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]kuzlik[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=19872452#post19872452"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] daleko...warmińsko-mazurskie,okolice Olsztyna :smile: ale relacjii z nowego domu nie zabraknie :P[/QUOTE] Chyba się domyślam :D
  10. O Matko!!! Ale próba cierpliwości ... No cóż, to czekamy na te 100%, Byle nie za długo :D
  11. [quote name='Gosiapk']Czy jeśli byłaby taka potrzeba, to szanowne koleżanki zorganizują podróż Dyzia do DT? Ja się dołożę do transportu 50zł jesli będzie trzeba. Kto jeszcze? :)[/QUOTE]Ja też się dołożę do transportu, tylko niech znajdzie się dom dla niego. Gosiapk czy Ty może coś wiesz??? :roll:
  12. Też się tego Gosiu obawiam :-(. Kto go przygarnie??? Nadchodzą mrozy ...
  13. Cały czas siedzi w budce??? To starość czy inna przyczyna??
  14. Na tym zdjęciu http://imageshack.us/a/img69/8837/dsc08811k.jpg to taki dobry, kochany pies. Bardzo dobra wiadomość, że nóżki się wzmacniają. Kto wie może jeszcze Gienia pobiega po ogrodzie u Kasi, oby, życzę jej tego i halci też tego życzę bo Gieniusia to Jej ulubienica.
  15. Zęby u dziadziusia Dyzia pewnie już nie takie żeby dał sobie radę z łapką.
  16. Również zaglądam z ciekawością do Gieni, co słychać u suni.
  17. Wierzę Ci ulka, jak zaniosłam do schroniska swój gruby, miękki koc pod którym lubiłam sypiać i włożyłam do budy to sunia od razu weszła do środka. Jak ona się przytulała do tego koca, jak się wycierała o niego, w końcu wyciągnęła się wygodnie i wcale nie chciała wyjść. Tak jej było dobrze.
  18. No ja odebrałam, że to zmiana na lepsze :lol:. Przede wszystkim ocieplone budy, wyścielone czym tam można żeby było wygodniej, wybieg choć mały to daje im możliwość pochodzenia sobie trochę, nie muszą tylko ciągle siedzieć w budzie. To dla nich dużo, bo pewnie na spacery nie wychodzili, a jeśli to rzadko. Bardzo fajnie ulka, cieszę się, że mają trochę lepiej. Dziadunie :loveu:
×
×
  • Create New...