No ja odebrałam, że to zmiana na lepsze :lol:. Przede wszystkim ocieplone budy, wyścielone czym tam można żeby było wygodniej, wybieg choć mały to daje im możliwość pochodzenia sobie trochę, nie muszą tylko ciągle siedzieć w budzie.
To dla nich dużo, bo pewnie na spacery nie wychodzili, a jeśli to rzadko.
Bardzo fajnie ulka, cieszę się, że mają trochę lepiej.
Dziadunie :loveu: