-
Posts
5940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KrystynaS
-
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
KrystynaS replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Tak Dyzio już ma inny wzrok i ogólnie trochę inny wyraz pyszczka. Nie umiem tego określić, ale inny. Ach, kiedy Dyzio tak będzie z Panią na kolanach. Mam nadzieję, że się odważy i zobaczy jak to przyjemnie. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
KrystynaS replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Franusiowi w 1 rocznicę ... Pamiętam -
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
KrystynaS replied to toyota's topic in Już w nowym domu
O mój Boże kuzlik ciężko masz z tym wszystkim. A Dyzio to chyba niedołężność starcza. Tyle lat spędził bez właściwej opieki, bez domu i teraz objawy starzenia są silniejsze jak u psa wychuchanego przez całe życie. Wszyscy myśleliśmy, że w domu pod Twoją troskliwą opieką w bardzo dobrych warunkach jakoś się podniesie. Stawy stawami a nieudolność swoją drogą. Jesteś kuzlik bardzo wyrozumiała i cierpliwa dla Dyzia, taka prawdziwa kochająca Pani. Choć na koniec życia spotkał takiego Kogoś. Dziękuję Ci. Z Gackiem nie masz tylu problemów, jest młody (chyba). -
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
KrystynaS replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście śmiesznie siedzi :lol:, taki rozkraczony. Czy Dyzio już chodzi w miarę dobrze?? No i jak tam z siusianiem w domu?? Może już nie siusia. Czy asymilacja z resztą psów przebiega dobrze? Dogadują się jakoś?? -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
KrystynaS replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Reksiu tak szkoda, że Święta spędzisz w schronisku. Miałam cichą nadzieję, że dostaniesz w prezencie domek, a tu figa. -
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
KrystynaS replied to toyota's topic in Już w nowym domu
A niech sobie pożebrze, psy uwielbiają to robić -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
KrystynaS replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Na tych zdjęciach Reksiu ładnie wygląda i wcale nie jak jakiś dziadeczek :evil_lol:. Zajadają z takim apetytem, dobrze gotujecie Dziewczyny. Rzeczywiście ta ruda suczka wygląda tak samo jak tamten pies, te charakterystyczne plamki na pyszczku koło oczu. Może to pies. Przecież sama piszesz lusindo, że ciemno było :evil_lol: -
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
KrystynaS replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dyzio łakomczuch :loveu: -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
KrystynaS replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Tak, tak obejrzymy te co są dziś, a za tydzień zrobisz następne :p -
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
KrystynaS replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ach kuzlik czytasz w myślach :lol:, dzięki za foteczkę Dyziunia. Dyzio tak zawsze patrzy gdzieś w dal -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
KrystynaS replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Czekamy zatem na nowe zdjęcia. Może umieścić Reksia na FB, stamtąd jest duży odzew, może ktoś zechciałby dać mu dom na starość. Ja niestety nie jestem na FB i nawet nie mam pojęcia jak się tam poruszać -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
KrystynaS replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Wszystkim Dziadeczkom udało się pomóc, wszystkim oprócz Reksia. Spróbujmy pomóc i jemu. Lusindo nie wiem co masz w zamyśle, ale pomysł z przebadaniem Reksia jest dobry, to przecież staruszek. Czemu on się tak bardzo boi??? -
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
KrystynaS replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Cieszę się bardzo, że Dyzio przestał siusiać w domu. Sukces, pięknie :multi::multi:. Żeby nie zapeszyć. Takie siusianie w domu jest bardzo uciążliwe i nieprzyjemne, cokolwiek byś kuzlik nie mówiła. Wiem jak to męczy i denerwuje. Czy lepiej chodzi?? chce spacerować?? kręci się po domu?? No ale Gacuś nie ma co, pokazuje różki jak poczuł się pewnie. Taka cicha woda, łobuziak. Może to jest odreagowanie schroniskowego strachu i nie będzie takim agresorem. Bo jak kiedyś inny pies będzie bez kagańca to ... -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
KrystynaS replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Reksiu, co u ciebie staruszku .... -
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
KrystynaS replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Śliczna siwa mordka Dyziunia :loveu:, spokojny, zamyślony, zapatrzony. Ja czekam na zdjęcie, na którym na wielkim łożu będzie również Dyzio. Kiedyś się wreszcie odważy -
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
KrystynaS replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jeśli Ty kuzlik oceniasz, że jest lepiej to znaczy, że jest lepiej. Przecież masz Dyzia na co dzień. Jesteście zadowoleni z postępów Dyzia, to wspaniale. Dobrze, że jesteś wyrozumiała. Pies ze schroniska często nie wie, że trzeba załatwiać się na dworze, w schronisku załatwiał się tam gdzie stał bo nie miał innej możliwości. A Gacuś może coś pożarł jak nie widziałaś, może coś rani mu jelito i stąd ta krew. Robaki to jedna z możliwości, tak jak pisze Jara zbadaj jego kał albo odrobacz -
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
KrystynaS replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że więcej chodzi, musi trochę odbudować mięśnie. I bardzo dobrze, że bierze preparat na stawy, po dłuższym stosowaniu będzie widać efekty, Dyziowi będzie się łatwiej poruszać. Żeby jeszcze przestał siusiać w domu to byłoby super. To zawsze jest uciążliwe. A jak relacje z resztą psów?? jakoś się akceptują?? -
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
KrystynaS replied to toyota's topic in Już w nowym domu
A ja się cieszę, że Dyzio już tak nie płacze. Tak, to chyba nerwowe pod wpływem stresu. Trudno mu się dziwić,to staruszek, który nie zna domu i zachowania w nim obowiązującego, tak jakby się znalazł w innym świecie. A na dodatek jakieś jazdy do lekarza, jakieś kąpiele. Boi się tego wszystkiego Ale chyba się już trochę oswoił. Czy chodzi lepiej?? siusia jeszcze w domu?? Kuzlik czy już masz preparat na stawy (glukozamina+chondroityna) dla Dyzia? -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
KrystynaS replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Jak tu cichutko. Co słychać u Reksia??? -
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
KrystynaS replied to toyota's topic in Już w nowym domu
No to dlaczego on tak płacze??? Może jednak to ból stawów??? -
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
KrystynaS replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Może trzeba jeszcze przedłużyć podawanie Corprodylu, może stan zapalny nie jest jeszcze wyleczony?? -
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
KrystynaS replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Co temu Dyziowi jest, że tak piszczy, płacze??? Chyba trzeba mu zrobić dokładniejsze badania bo może się okazać, że cierpi, że go coś boli. Jest już przecież u kuzlik kilkanaście dni, jest mu tam dobrze a skomli, piszczy. Coś jest nie tak. -
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
KrystynaS replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Kuzlik co u Was słychać?? Czy wszystko w porządku?? -
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
KrystynaS replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A tak, to prawda. -
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
KrystynaS replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Kuzlik jakie dziś mamy wiadomości z domku :lol: Na zdjęciu z ogrodu Dyzio razem z Gacusiem i wcale nie wrogo nastawieni, to chyba dobrze wróży na przyszłość.