-
Posts
5940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KrystynaS
-
[quote name='ewu']..... nic nie daje człowiekowi takiej radości jak widok psa, który z dnia na dzień staje się szczęśliwszy i odzyskuje radość życia.![/quote] Tak, pamiętam ten dzień - moja suczka (bezdomna, zabrana z ulicy do domu) miała bardzo, ale to bardzo smutne oczy. Pewnego dnia patrzę, nie, niemożliwe - jej oczy już nie smutne, jej oczy rozmarzone i szczęśliwe. I takie już pozostały do dziś. Pozdrawiam.
-
Suczka wyrzucona na wysypisko . LOLA MIESZKA W DOMU JAK Z BAJKI!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Miałam na myśli następujące : Lola ma teraz cudowny dom i wspaniałych opiekunów a wszystko dlatego, że pewnego dnia w Ostrowcu spotkała iwop, która nie przeszła obok niej obojętnie. I to był zwrotny moment w życiu Loli. :lol: -
Witajcie - domyślam się, że nikt nie interesuje się BAJECZKĄ. Co z nią będzie za kilka/kilkanaście dni???? Gdzie szukać, kogo pytać, kto przyjmie pod swój dach tę bursztynową cudną sunię.
-
Suczka wyrzucona na wysypisko . LOLA MIESZKA W DOMU JAK Z BAJKI!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Wiecie strasznie super są takie "listy". :lol: Pani ma fajne "pióro" i takie lekkie i sympatyczne poczucie humoru. Z listu rozumiem że Pan też jest OK. LOLA ale wygrałaś los na loterii życia. Wspomnij czasem swoją iwop. -
Tak ...... lepszego DT nie mogła sobie Mila wymarzyć. Teraz może spokojnie czekać na domek stały. Będzie w domu pajuni, nie w kojcu czy budzie tylko w domu. Cieplutko, miło, pogłaskana, przytulana. Och jak byłoby wspaniale zobaczyć zdjęcia Mili z jej pobytu u pajuni. Pajuniu bardzo proszę, może w jakiejś wolnej chwili. Nasza świętokrzyska Milunia!!!! A to wszystko dzięki naszej IWOP WSPANIAŁEJ , która zwróciła się do PAJUNI WSPANIAŁEJ z prośbą o pomoc dla Mili !!!!!!!!!! :modla: :modla: :modla: :modla: :modla:
-
Suczka wyrzucona na wysypisko . LOLA MIESZKA W DOMU JAK Z BAJKI!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Boże jakie to cudne - taki list :smile: -
Suczka wyrzucona na wysypisko . LOLA MIESZKA W DOMU JAK Z BAJKI!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Takie rzeczy się zdarzają! :bigcool: :bigcool: :bigcool: Iwop musisz być bardzo zadowolona. Taki świetny dom dla Twojej Loli. Nareszcie odetchnęłaś prawda. Ze zdjęć widać, że Lola już dobrze się tam czuje - u siebie, no ma psie towarzystwo takie podobne do niej. Takie zakończenia są cudne. Jak najwięcej takich!!! :klacz: :klacz: Lola szczęśliwego psiego losu w Nowym Domku!!!:loveu: :loveu: -
Z wyglądu to mi ta karma przypomina Frolic
-
Suczka wyrzucona na wysypisko . LOLA MIESZKA W DOMU JAK Z BAJKI!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
No i tak powinno być zawsze. Pies szuka domu i dom jest. :Cool!: :Cool!: :Cool!: Coś w stylu "mówisz - masz". Ale brednie tu wypisuję co. Wiemy jak z tymi domami jest. Ale teraz poważnie. Cieszę się bardzo. Iwop kamień chyba spadł Ci z serca - nie. Gratulacje dla iwop, dla Loli, dla domku!!!!! :klacz: :klacz: :klacz: -
Suczka wyrzucona na wysypisko . LOLA MIESZKA W DOMU JAK Z BAJKI!
KrystynaS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
:thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: -
Witam, poumieszczałam na wszystkich wątkach, które regularnie odwiedzam - nie jest ich zbyt dużo - prośbę o pomoc dla Bajeczki. Może ktoś sie odezwie. Śledzę jej losy od początku i chcę pomóc tak jak tylko mogę, jeśli będę w stanie to również troszeczkę finansowo ale to za parę dni będę wiedzieć. Nie zaszkodzi chyba jeśli więcej ludzi będzie wiedziało o Bajce, prawda?? Przecież różne psy znajdują domy więc czemu ona nie miałaby znaleźć. Może ktoś pomoże w ogłaszaniu Bajki, bo ja niestety nie umiem tego robić.
-
Przepraszam,że "nie na temat". Tu jest wątek małej suni, która bardzo szuka domu choćby tymczasowego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=86151[/URL] Pani , u której przebywa po pierwszej operacji może jeszcze się nią opiekować jakieś trzy tygodnie , w tym czasie będzie druga operacja, a potem co...... dramat. Może Ktoś mógłby pomóc. Szukam pomocy dla niej na wszystkich wątkach na które zaglądam.
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
KrystynaS replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Przepraszam,że "nie na temat". Tu jest wątek małej suni, która bardzo szuka domu choćby tymczasowego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=86151[/URL] Pani , u której przebywa po pierwszej operacji może jeszcze się nią opiekować jakieś trzy tygodnie , w tym czasie będzie druga operacja, a potem co...... dramat. Może Ktoś mógłby pomóc. Szukam pomocy dla niej na wszystkich wątkach na które zaglądam. -
Przepraszam,że "nie na temat". Tu jest wątek małej suni, która bardzo szuka domu choćby tymczasowego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=86151[/URL] Pani , u której przebywa po pierwszej operacji może jeszcze się nią opiekować jakieś trzy tygodnie , w tym czasie będzie druga operacja, a potem co...... dramat. Może Ktoś mógłby pomóc. Szukam pomocy dla niej na wszystkich wątkach na które zaglądam.