Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Dea trzeba wyciągnąć Uszkę z tego schroniska,ona tam ginie i to w szybkim tempie. :-( Myślę, że stres ją tak postarza, ona jakby zrezygnowała już ze wszystkiego. Może pomogło by jej gdyby wychodziła poza swój boks na spacer??? Zajrzałam na wątek hoteliku Murki, dziś miejsca nie ma ale za 2 tyg. już może coś będzie. Wiem - pieniądze. Nie jestem zamożna ani nawet nie powodzi mi się dobrze, ale dopóki będę pracować to co miesiąc prześlę Tobie czy innej osobie (jak ustalicie) jakąś kwotę jako cześć opłaty za hotelik. Może ktoś jeszcze się dołączy to razem jakoś byśmy finansowo wyrobili. Nie mogę patrzeć jak ta psina ginie. A może wkrótce znajdzie się dom stały albo tymczasowy bo to piękna suczka.
  2. Bursztynowa sunia czeka na Domek.....!!! :help1:
  3. Bajeczka się przypomina na dobranoc!!
  4. Boże drogi przecież to wrak psa w tej chwili. :-( Albo jest bardzo chora, albo "wysiadła psychicznie", nie wytrzymała tej sytuacji w schronisku. Musi stamtąd koniecznie wyjść. Może coś pomogą osoby z owczarka albo Peter Benny - Dobry Duch ON-ków.
  5. A skądże znowu podoba mu się i to bardzo!!! Tylko on taki się zrobił maminsynek, mamusiu trawka mnie dotknęła.:placz: Mam takiego w domu to wiem. :lol: Trzeba z nim jak z pękniętym jajkiem bo zaraz lament.
  6. Witam wszystkich i przypominam się. Szukam domu dla siebie na stałe. Ciocie mi pomagają. :lol: Bajeczka.
  7. No to świetne wiadomości zdrowotne!!! Ciekawe co powie pan wet na wizycie. Atosik był za chudy jak pamiętam, słabo przybywał na wadze i z tego też powodu był pomysł nowotworu u niego. To, że troszkę przytył to mu chyba bardzo nie szkodzi. Wiem, obciąża więcej chorą łapkę. No i tak źle i tak niedobrze. Ciocia neris to, pozwólcie na szczerość, instytucja sama w sobie. :lol: Poczytuję różne wątki na Dogo-, spotkałam już drogą neris, spotkałam a jakże. Często zaglądam co u Synka słychać, ale ten pieszczoch trzyma się mamusinej spódnicy. :evil_lol: Między nami mówiąc lubię go bardzo.
  8. Czy to znaczy, że Bianka wyszła sama z boksu? wyszła sama, bo chciała wyjść? bo chciała pobiegać z Kajtkiem?
  9. Wiecie, mówi się czasem, że cierpienie uszlachetnia. Patrzę na Biankę i myślę, że tak właśnie jest. Nie wiem jak to nazwać, może jej "rysy twarzy" ...... są takie szlachetne. :loveu: :loveu:
  10. Na dobranoc Bianeczka uśmiecha się..... do Ciebie Człowieku Bianki. :loveu: [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1931/bianka15so9.jpg[/IMG]
  11. O oddawaniu czego Ty mówisz Oleńka - przepraszam?? :mad: bo chyba nie swoich kochanych :Dog_run:A Figunia mam nadzieję że mi wybaczyła gafę. :oops: Neris brawo!!!! No albo już wcześniej wiedziałaś i przetrenowałaś. :evil_lol:
  12. Acha to jeszcze jest Pipi. FIGUNIU droga najmocniej Cię przepraszam, bardzo przepraszam, ale wiesz ciocia już starsza jest, nosi okulary (chyba trochę za słabe) i to wszystko przez to. A teraz zagadka dla czytających ten wątek: ile psów ma olenka na stałe? Ja niestety już kompletnie nie wiem :evil_lol:
  13. [quote name='olenka_f']...., dlaczego ten stary chory piesek wzbudza taki respekt silniejszych byków nie wiem[/quote] Ooooo żesz ty....... co Ty mówisz Oleńka? :crazyeye: Musi siła charakteru i naturalne cechy przywódcze: wejdzie, stanie, popatrzy i to wszystkim (z wyjątkiem Maro) wystarcza, oni już wiedzą kto tu rządzi. :mad: No niesamowite!! A toś mnie zastrzeliła tą wiadomością Oleńka. No, no.
  14. [quote name='olenka_f']od kilku nocy słychać było jakieś zgrzyty, ponieważ Pipi obgruza paznokcie zwalone to zostało na nią - a dziś cóż , przyłapany na gorącym uczynku Atos tymi dwoma tylnymi które mu zostały rozgryzał zabawkę ze sznurka od Cioci Krysi na kilka zabaweczek :evil_lol: a ja to podzielenie na części na fafle zwaliłam :mad:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. Acha ta suczka to Figa - rzeczywiście na P. :evil_lol:
  16. Czyli Szyszka, Pepko i jeszcze jedna sunia (zapomniałam imienia, chyba na P) są podobne do siebie - czarne, nieduże, takie trochę mniejsze od Atoska. Pytam o Pepka bo kilka razy pisałaś olenka że Atos wlał Pepkowi. Myślę jaki ten Pepek/Pepko jest, że Atosik tak mu się stawia. No bo reszta psiej bandy to wzbudza respekt choćby z racji swoich rozmiarów ciała. :lol: Neris Dziadzio czyli Synuś- czy tak??
  17. Witajcie wszyscy, witaj Atosku!!! :lol: Jak tam z twoim oddychaniem piesku?? Nie nabroiłeś dziś bardzo Oleńce?? Nie dokuczałeś Pepkowi (Pepek jaki to pies, mały, średni?)
  18. Kiedy ktoś z Was będzie w Orzechowcach??? Bo chyba dopiero wtedy dowiemy się czy Mamba się znalazła. Tylko czy jej się nic nie stało, no i te mrozy co były parę dni temu. :sad:
  19. Olenka jak ładnie to napisałaś "taki ciut zakochany". To staruszek w dodatku chory i całkiem sam, zdany na siebie dokąd Ciebie nie spotkał. Nie znamy jego przeszłości ale może jesteś w jego życiu pierwszym człowiekiem, który go przytulił, pogłaskał. I Ty mówisz, że jest ciut zakochany w Tobie, no a jaki ma być. Wiem, zakochany w Tobie po uszy. :multi: :multi: I to z wzajemnością!!!! :multi: :multi:
  20. [quote name='olenka_f'] [quote name='quasimodo']Cudny pycholek!!! Ile on miał szczęścia, że na Ciebie trafił... [quote name='olenka_f']ja też miałam szczęście :loveu::loveu::loveu: Tylko patrzeć i ...... :loveu::-( :loveu::-( :loveu::-( :loveu::-( Chyba by bardzo cierpiał gdyby Cię nie miał przy sobie po takich właśnie chwilach jak ta.
  21. ".....Mam prośbę.Szukam suni,malutkiej,do 5 lat dla pani po 60.Może macie jakąś na oku?"_(napisała Poker) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102680[/URL] [U] wątek: Tymek jedzie do Legnicy post#249[/U]
  22. Przyjaciel koni ma rację - swoje Niebo Atosek już ma i właśnie zaczyna żyć. :lol:
  23. I to się dopiero nazywa życie prawda Atosku. :multi: Z niecierpliwością czekamy na więcej :lol:
  24. Ojej same ciężkie i smutne wiadomości. :sad: Po kilku dniach radosnych znów wszystko "pod górę".
  25. Witam cię Ingrid i pozdrawiam twoich Opiekunów. Czy u suni wszystko dobrze?? :smile:
×
×
  • Create New...