Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Czy Wy też tak nie macie kompletnie siły??? To pewnie ta pogoda, czuję się jakbym miała ze 100 lat, a przecież jeszcze trochę mi brakuje. Koss czy Twój Antoś Banderas to ten z Twojego awatarka???
  2. Witajcie, dobry wieczór fanom Atoska!!!! Brak wiadomości to chyba dobra wiadomość. :lol:
  3. Poznajecie ten pyszczek :lol: Uszeńko nabieraj sił, odpoczywaj i zdrowiej :calus:
  4. Aż trudno oderwać się od tych zdjęć!! :multi: :multi: Bianeczka przytula się do P. Bożenki, biega, bawi się, języczek wystawiony, pupa do góry, ogon macha. No nie ten sam pies!!! Wyście ją musieli podmienić. :loveu::evil_lol: A jaki ma wygodny boks, jak pokoik i kocyk widać, że mięciutki. Nie wiem jak jest w rzeczywistości ale z tych zdjęć wynika, że już nie boi się ludzi a w każdym razie tych których zna. I cieszy się życiem. No nie wiem co powiedzieć - mój Boże jak warunki ją cudownie zmieniły. Czemu polskie schroniska nie mogą tak wyglądać jak ten hotelik, czemu to obozy zagłady dla psów. [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/4928/bianka29ew9.jpg[/IMG] Co za śliczny pyszczek. :lol::loveu: A zwróciliście uwagę, że na zdjęciach z P. Bożenką to nawet jej widać rzęsy, takie ma długie :lol: Bianeczko całuję cię w ten uroczy pyszczuś. [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/love0025.gif[/IMG] Pani Bożenko, Niepołomice [IMG]http://www.christiantechhelp.com/forums/images/smilies2/thank%20you.gif[/IMG]
  5. Oleńka dobrze że już jesteś. :lol: Zdrowie już wraca a to najważniejsze. Miejcie się wszyscy zdrowo i z humorem.
  6. Jak pięknie potrafisz marzyć Dea :loveu: Koss oczywiście nie zapominasz o naszej Uszeńce.
  7. Bianeczko to ty!!!! :crazyeye: Nie do poznania, prześliczna, taka psia dama na prawdę :lol: I te jej przecudne, wielkie oczy, różowy nosek. Już nie boi się dotyku ręki człowieka, przytula się. :multi: Niedowiary jak te Niepołomice ją odmieniły, to inny pies niż ten w Orzechowcach. Nie mogę oderwać się od tych jej najnowszych zdjęć Czy w takim pomieszczeniu Bianeczka mieszka teraz?? czy to pokoik??
  8. Spójrz w te cudne bursztynowe oczy!!! Patrzą i czekają na swojego Człowieka, może na ..... Ciebie?? Bajeczko może już jutro zjawi się ten Ktoś kogo tak wyglądasz??? :loveu: [IMG]http://images29.fotosik.pl/130/04c6e5b7ffbb5723med.jpg[/IMG]
  9. Oleńko zdrowiej!!! :loveu: Atosiku zdrowiej!!!!!
  10. No tak Vutz jeśli naprawdę ktoś jest zainteresowany psem to poczeka ten miesiąc - masz rację. Chyba zrobię to samo co Ty. :lol:
  11. Vutz nie wiem czy to nie za wcześnie?? nie wiem. Przecież czekają Uszkę jeszcze dwie operacje, czyli co najmniej miesiąc leczenia. Uszeńko buzi dla ciebie
  12. Może trzeba przypomnieć się z ogłoszeniami Agnieszko. Wtedy pewnie inne osoby się zainteresują. Bajeczko szukaj domku, szukaj psinko-bursztynko. :loveu:
  13. No właśnie Chandler nic nie wiesz i ja też. Trudno coś postanawiać jak nie wiemy jak z tym jedzeniem u Usi. Nie wydaje Ci się że ona jest nadal bardzo chuda. Może nie może gryźć tych chrupek bo nie bardzo ma czym???
  14. Ola, Ola, Oleńka!!!! duuuuuuużo zdrowia Ci życzę. Idź do lekarza jeśli tak długo Ci nie przechodzi, proszę Cię. Atosku nie rozrabiaj i nie choruj malutki, bo twoja Oleńka jest chora i musi wydobrzeć.
  15. Dobry wieczór. Witajcie!! No właśnie tyle nagadałyśmy się o tym jedzeniu dla Uszki i właściwie to na czym stanęło?? Byłaś alekso u Uszki - dzięki . Na tych zdjęciach, które pokazałaś nam wydaje mi się że ona jest nadal bardzo chuda, sterczą jej kości biodrowe. Czy tak jest alekso??? Trzeba ją jakoś odżywić tylko jak to zrobić. Pomyślmy jeszcze raz Drogie Ciocie czy coś w tym względzie możemy zadziałać?? Fajnie, że Złota odwiedziła Uszeczkę :loveu: . Bidula po tej operacji ale dobrze że już lepiej. Przecież to już 5 dni po zabiegu.
  16. Bajeczko bursztynowa co te domki nie widzą jaka cudna sunia czeka na jeden z nich??? Tak byś chciała pokochać już ten twój Domek. :loveu: Przypominamy się zatem Bajuniu.
  17. Bianko śliczna co tam u ciebie nowego??? Kiedy wybierasz się do swojego Domku??? A ten Domek coś..... zwleka. :-( A ty czekasz malutka.
  18. No właśnie, ale Ją długo trzyma ta choroba Wyzdrowiej nam wreszcie Olenka - dobry duszku
  19. Witajcie!!! Dea właśnie zrobiłam przelew na konto dla Uszeczki. :lol:
  20. Cześć Oleńka!! - przed chwilą zrobiłam przelew na konto Atoska. :lol:
  21. Wiesz Vutz oby tak właśnie było. Boję się ...... podejrzenia możliwych przerzutów. Echhhhh to zaczyna być jakimś skrzywieniem u mnie.
  22. Właśnie Dea, czy możesz trochę rozwinąć tą myśl???? Niepewność wzbudza większy niepokój.
  23. Tak Oleńka masz 150% racji. Ale czy to nie to właśnie że taki jest każe Ci go kochać, każe nam go kochać??? :loveu::lol: Atosku nie wkurzaj Oleńki za często. wybacz mu :diabloti:
  24. Dobry wieczór, dobry wieczór!!!! :lol: Wracając do sprawy jedzenia dla Uszki cytuję Dea Tak mówią lekarze. No więc może spróbujmy trochę z tej puszki. Wiem Izis, wiem. Ale spróbujmy. Alekso odwiedza Uszkę,dba o nią i napisała szczerze jak to u Niej jest w sprawie gotowania mięska. Dzięki alekso za otwartość. Słuchajcie a w kwestii formalnej - co my jemy, co jest w tzw. ludzkim jedzeniu???? KONSERWANTY !!! i to w ogromnych ilościach. Niestety. We wszystkim!!! Kurczaki, co, chodzą po trawie, jedzą pszenicę i są takie bezpieczne dla konsumenta??? Kochani są tuczone hormonami, dostają antybiotyki i Bóg wie co jeszcze. Może powiecie mi , że kurczak kilkutygodniowy uzyskuje wagę 1,5 - 2 kg w jakiś inny sposób?? Lekarze z SGGW nie odradzają jedzenia w puszce więc może kupić kilka takich puszek tylko w sklepie zoologicznym a najlepiej w sklepie weterynaryjnym prowadzonym w lecznicy. Macie na ten temat jakąś opinię???? Wiem, podroży to koszty, niestety.
  25. Witajcie!!! Świetnie Oleńka, że już lepiej z Tobą. Powiem Ci jak mawia moja koleżanka w takich momentach, cytuję "jak się nie pogorszy to trudno będzie umrzeć". Zawsze mnie to rozśmiesza. :evil_lol: Atos lepiej się czuje, jak dobrze to słyszeć. Może to była taka psia odmiana przeziębienia/choroby takiej jaka Ciebie dopadła, pogoda jest jaka jest i sprzyja różnym dolegliwościom. Wiesz myślę, że Atosik albo źle się czuje, albo rozrabia. No widać "ten typ tak ma". :lol: Ale chyba niech już lepiej rozrabia niż miałby chorować - on tak ładnie rozrabia, tak na śmiesznie. Co o tym myślisz??
×
×
  • Create New...