-
Posts
5940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KrystynaS
-
Aż trudno oderwać się od tych zdjęć!! :multi: :multi: Bianeczka przytula się do P. Bożenki, biega, bawi się, języczek wystawiony, pupa do góry, ogon macha. No nie ten sam pies!!! Wyście ją musieli podmienić. :loveu::evil_lol: A jaki ma wygodny boks, jak pokoik i kocyk widać, że mięciutki. Nie wiem jak jest w rzeczywistości ale z tych zdjęć wynika, że już nie boi się ludzi a w każdym razie tych których zna. I cieszy się życiem. No nie wiem co powiedzieć - mój Boże jak warunki ją cudownie zmieniły. Czemu polskie schroniska nie mogą tak wyglądać jak ten hotelik, czemu to obozy zagłady dla psów. [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/4928/bianka29ew9.jpg[/IMG] Co za śliczny pyszczek. :lol::loveu: A zwróciliście uwagę, że na zdjęciach z P. Bożenką to nawet jej widać rzęsy, takie ma długie :lol: Bianeczko całuję cię w ten uroczy pyszczuś. [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/love0025.gif[/IMG] Pani Bożenko, Niepołomice [IMG]http://www.christiantechhelp.com/forums/images/smilies2/thank%20you.gif[/IMG]
-
Bianeczko to ty!!!! :crazyeye: Nie do poznania, prześliczna, taka psia dama na prawdę :lol: I te jej przecudne, wielkie oczy, różowy nosek. Już nie boi się dotyku ręki człowieka, przytula się. :multi: Niedowiary jak te Niepołomice ją odmieniły, to inny pies niż ten w Orzechowcach. Nie mogę oderwać się od tych jej najnowszych zdjęć Czy w takim pomieszczeniu Bianeczka mieszka teraz?? czy to pokoik??
-
Spójrz w te cudne bursztynowe oczy!!! Patrzą i czekają na swojego Człowieka, może na ..... Ciebie?? Bajeczko może już jutro zjawi się ten Ktoś kogo tak wyglądasz??? :loveu: [IMG]http://images29.fotosik.pl/130/04c6e5b7ffbb5723med.jpg[/IMG]
-
Może trzeba przypomnieć się z ogłoszeniami Agnieszko. Wtedy pewnie inne osoby się zainteresują. Bajeczko szukaj domku, szukaj psinko-bursztynko. :loveu:
-
Dobry wieczór. Witajcie!! No właśnie tyle nagadałyśmy się o tym jedzeniu dla Uszki i właściwie to na czym stanęło?? Byłaś alekso u Uszki - dzięki . Na tych zdjęciach, które pokazałaś nam wydaje mi się że ona jest nadal bardzo chuda, sterczą jej kości biodrowe. Czy tak jest alekso??? Trzeba ją jakoś odżywić tylko jak to zrobić. Pomyślmy jeszcze raz Drogie Ciocie czy coś w tym względzie możemy zadziałać?? Fajnie, że Złota odwiedziła Uszeczkę :loveu: . Bidula po tej operacji ale dobrze że już lepiej. Przecież to już 5 dni po zabiegu.
-
Bajeczko bursztynowa co te domki nie widzą jaka cudna sunia czeka na jeden z nich??? Tak byś chciała pokochać już ten twój Domek. :loveu: Przypominamy się zatem Bajuniu.
-
Dobry wieczór, dobry wieczór!!!! :lol: Wracając do sprawy jedzenia dla Uszki cytuję Dea Tak mówią lekarze. No więc może spróbujmy trochę z tej puszki. Wiem Izis, wiem. Ale spróbujmy. Alekso odwiedza Uszkę,dba o nią i napisała szczerze jak to u Niej jest w sprawie gotowania mięska. Dzięki alekso za otwartość. Słuchajcie a w kwestii formalnej - co my jemy, co jest w tzw. ludzkim jedzeniu???? KONSERWANTY !!! i to w ogromnych ilościach. Niestety. We wszystkim!!! Kurczaki, co, chodzą po trawie, jedzą pszenicę i są takie bezpieczne dla konsumenta??? Kochani są tuczone hormonami, dostają antybiotyki i Bóg wie co jeszcze. Może powiecie mi , że kurczak kilkutygodniowy uzyskuje wagę 1,5 - 2 kg w jakiś inny sposób?? Lekarze z SGGW nie odradzają jedzenia w puszce więc może kupić kilka takich puszek tylko w sklepie zoologicznym a najlepiej w sklepie weterynaryjnym prowadzonym w lecznicy. Macie na ten temat jakąś opinię???? Wiem, podroży to koszty, niestety.
-
Witajcie!!! Świetnie Oleńka, że już lepiej z Tobą. Powiem Ci jak mawia moja koleżanka w takich momentach, cytuję "jak się nie pogorszy to trudno będzie umrzeć". Zawsze mnie to rozśmiesza. :evil_lol: Atos lepiej się czuje, jak dobrze to słyszeć. Może to była taka psia odmiana przeziębienia/choroby takiej jaka Ciebie dopadła, pogoda jest jaka jest i sprzyja różnym dolegliwościom. Wiesz myślę, że Atosik albo źle się czuje, albo rozrabia. No widać "ten typ tak ma". :lol: Ale chyba niech już lepiej rozrabia niż miałby chorować - on tak ładnie rozrabia, tak na śmiesznie. Co o tym myślisz??