-
Posts
5940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KrystynaS
-
Czemu nie ma sensu ogłaszać w Ostrowcu???? Nigdy nie wiadomo gdzie jest ta "druga połówka jabłka". Czasem dom znajduje się tam gdzie nawet nie przyszło by nam do głowy.
-
Rudziu na dobranoc wędruj do góry ........
-
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Oglądam te zdjęcia i oglądam i wprost nie mogę uwierzyć, że to nasz malutki Xantuś :loveu: :loveu:. Rany ale życie, ale Domek :multi: :multi: -
Dlaczego nikt tu nie zagląda??? Rudziu ja na moment do ciebie :lol:
-
No to teraz ja droga Viris :modla: :modla: :modla: :modla: za sesję zdjęciową za wór karmy i wór ciasteczek za cegiełki za to, że Lizunia nareszcie miała okazję ośmielić się i podejść do innego psa - wyjaśniam : Liza odważyła się dojść do Klary, suni Viris i nawet ją dotknęła do nosa :evil_lol: i chyba jest to uwiecznione na zdjęciach :loveu:
-
Witaj Rudziu!!! :lol: Witaj iwop!!!! :lol:
-
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Och Xantuś ale szczęśliwie wyglądasz. :loveu: Właśnie tak powinien się kończyć wątek każdego psa. -
Myślę andziu, że dobrze, parę literówek się poprawi i jest OK. A skoro tu jesteś, co myślisz o tym aby zacząć ogłaszać Lizę na różnych portalach i zacząć szukać domu??? Wprawdzie na wnikliwe pytania dotyczące jej zachowania nie można jeszcze w 100% odpowiedzieć bo ona zmienia się każdego dnia. Mija jej strach, stres, staje się radosna coraz bardziej, wraca w nią życie. Na pewno nie nadaje się dla starszych ludzi, którzy chcą pieska, bo już teraz jest dość energiczna, lubi ruch, chodzi sprężyście, lubi gdzieś podbiec i podskoczyć. Nie może też trafić do kojca czy budy. Ona musi być blisko człowieka, razem z nim bo tylko wtedy jest szczęśliwa. Poza tym ma krótką sierść bez podszerstka. No i ja jej oddam do budy!!!!! Poczekać jeszcze z ogłoszeniami???