Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Czemu nie ma sensu ogłaszać w Ostrowcu???? Nigdy nie wiadomo gdzie jest ta "druga połówka jabłka". Czasem dom znajduje się tam gdzie nawet nie przyszło by nam do głowy.
  2. Witaj Liza :loveu: No szykuj się mała, już niedługo idziemy na nasz spacerek. I bułeczka też będzie :lol:
  3. Mora choć dobrze ci z P. Anią musisz iść do swojego domu. Skacz na górę, przecież potrafisz.
  4. Rudziu na dobranoc wędruj do góry ........
  5. Oglądam te zdjęcia i oglądam i wprost nie mogę uwierzyć, że to nasz malutki Xantuś :loveu: :loveu:. Rany ale życie, ale Domek :multi: :multi:
  6. Dla fotografa :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: Dla fotomodelki o wdzięcznym imieniu Liza :iloveyou: :iloveyou:, że tak pięknie pozowała
  7. No to ja tak szybko przed zdjęciami. Dzisiaj (17.09) Liza otrzymała kolejne pieniądze na konto ediiii - 50,00 zł :modla: tanitka - 100,00 zł :modla: oraz Viris (allegro cegiełkowe) - 10,00 zł :modla: Darczyńcom serdecznie dziękuję w imieniu Lizy!!!!!
  8. Ciotki tu narzekają, ale ty Morciu nie narzekasz sobie na pobyt u P. Ani. Wolę nie myśleć co na to P. Ania.
  9. Dlaczego nikt tu nie zagląda??? Rudziu ja na moment do ciebie :lol:
  10. No to teraz ja droga Viris :modla: :modla: :modla: :modla: za sesję zdjęciową za wór karmy i wór ciasteczek za cegiełki za to, że Lizunia nareszcie miała okazję ośmielić się i podejść do innego psa - wyjaśniam : Liza odważyła się dojść do Klary, suni Viris i nawet ją dotknęła do nosa :evil_lol: i chyba jest to uwiecznione na zdjęciach :loveu:
  11. Liza miała dziś sesję zdjęciową :lol:. Czekam z niecierpliwością na Viris, które z tych zdjęć nam pokaże
  12. Witaj Rudziu!!! :lol: Witaj iwop!!!! :lol:
  13. Och Xantuś ale szczęśliwie wyglądasz. :loveu: Właśnie tak powinien się kończyć wątek każdego psa.
  14. Majqa to może dochodź najpierw do siebie bo nam padniesz i co wtedy będzie. I tak trzeba zrobić trochę nowych zdjęć. Teraz ogon już nie podkulony, rany zagojone. DuDziaczek musi mieć czas aby pojechać ze mną do suni i być fotografem. Może w piątek pojedziemy razem. No i musi przestać lać deszcz.
  15. A możesz napisać tekst dwukierunkowy - i dom i pomoc finansowa??? Jeśli nie, to Dom chyba ważniejszy.
  16. Tak majqa skrót suni, ale ona się zmienia jak przysłowiowy kalejdoskop. Tydzień temu kuliła się i przywierała do ziemi gdy ktoś szedł, a dziś mi skakała na plecy, podchodziła do ludzi, idąc machała do taktu ogonem. Będę ją obserwować pod kątem krótkiej, zwięzłej charakterystyki
  17. Sprawdzałam na interia.pogoda to jeszcze w poniedziałek ma lać. Może jednak synoptycy się pomylili. Pomyśl gdzie można by zrobić nowe zdjęcia. U weta raczej nie ma gdzie.
  18. DuDziaczku tylko, że pogoda u nas mało zdjęciowa. Dziś Liza wyglądała jak zmokła kura. Może do piątku aura się poprawi. Oby. W poczekalni też nie bardzo można bo są ludzie no i trochę za słabe światło (czyli raczej półmrok)
  19. DuDziaczku popraw w 1 poście we wpłatach zamiast Pan Maciej wpisz nick "israel"
  20. Oj Erko co Ty mówisz jak to nie zajrzy????
  21. Myślę andziu, że dobrze, parę literówek się poprawi i jest OK. A skoro tu jesteś, co myślisz o tym aby zacząć ogłaszać Lizę na różnych portalach i zacząć szukać domu??? Wprawdzie na wnikliwe pytania dotyczące jej zachowania nie można jeszcze w 100% odpowiedzieć bo ona zmienia się każdego dnia. Mija jej strach, stres, staje się radosna coraz bardziej, wraca w nią życie. Na pewno nie nadaje się dla starszych ludzi, którzy chcą pieska, bo już teraz jest dość energiczna, lubi ruch, chodzi sprężyście, lubi gdzieś podbiec i podskoczyć. Nie może też trafić do kojca czy budy. Ona musi być blisko człowieka, razem z nim bo tylko wtedy jest szczęśliwa. Poza tym ma krótką sierść bez podszerstka. No i ja jej oddam do budy!!!!! Poczekać jeszcze z ogłoszeniami???
  22. Jak to "jak zwykle" co Ty opowiadasz. Teraz świetnie :multi:
×
×
  • Create New...