Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Jest Marysia? O naszej magicznej godzinie?
  2. U psów, które mają za sobą pewien staż bezdomności często tak jest, że jedzą łapczywie i dużo, za dużo. Pamiętając swój głód chcą najeść się na zapas, bo nie wiadomo kiedy znów będą jadły. Pewnie Lili dlatego połyka jedzenie w każdej ilości. Jeszcze nie wierzy, że pełna miska będzie każdego dnia.
  3. Tak Marysiu, któregoś dnia tu zajrzysz i zobaczysz ile nas było z Tobą w ten ciężki czas.
  4. [quote name='magda222']Tęsknię za Marysią... Marysiu wróć... [/QUOTE]Ja też, ale trzeba Jej dać czas. Pewnego dnia będzie tu z nami.
  5. Ja już złożyłam PIT kilkanaście dni temu i już przekazałam mój 1%.
  6. Uśmiechu, radości i słońca, wiosennego ciepła bez końca, zajączka wielkanocnego w prezenty bogatego i abyście znalazły w świątecznym koszyku tyle szczęścia, ile liter w tym wierszyku!
  7. [IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/42.gif[/IMG] Wesołych Świąt i wszystkiego najlepszego na długo po świętach. Balbinko a tobie domu takiego jak u zuzi
  8. [IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/Easter3.gif[/IMG] Wszystkiego najlepszego Wam życzę, Henryczku a tobie życzę domku własnego
  9. [IMG]http://images48.fotosik.pl/227/217c49d0d0a20009m.jpg[/IMG] Tosiu [*] odpoczywaj sobie za TM
  10. Zdjęcia Henia z piłką poproszę.
  11. Jestem moje drogie, zaglądam często do Balbinki tylko tak jakoś nic nie piszę
  12. No i śmiejecie się z Henryka, pięknie, pięknie. Po prostu Henryk nie mając już żadnych zajęć na dziś, udał się na spoczynek
  13. Tak, Sary już nie ma a ja też tu ciągle zaglądam
  14. Acha, rozumiem. Tak się wyrywa, że aż mu oczy chcą wyjść z orbit. A to ci Henio wiercipiętek. No coraz bardziej nie przypomina tego zastraszonego psa ze schronu. To dobrze, bardzo dobrze
  15. [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/53/dsc8077.jpg[/IMG] A co on ma takie przerażone oczy??? Pewnie boi się robienia zdjęć. Akrum teks do ogłoszeń taki w sam raz, ludzi zniechęcają do czytania za długie teksty. Mnie się podoba.
  16. Ślicznie wyglądają te nasze psy :lol:. Futerka im lśnią, zwłaszcza Czarny wygląda jak wypastowany i wyfroterowany do połysku :evil_lol: Murko przyznaj się czym ich nabłyszczałaś :evil_lol: Co to znaczy dobra opieka :loveu:
  17. Tak macie rację, nie znałyśmy Sary osobiście ale jej los nie był nam obojętny. To była nasza Sarunia. Przeżyła tyle lat niejako u boku swojej właścicielki, ale w ogóle jej nie obchodziła, tak jakby była rzeczą i tak też została potraktowana przez ową panią. Dobrze się stało, że Magda ją zobaczyła pewnego dnia i przystanęła. Bo to okazuje się były już ostatnie miesiące życia Sary, ostatnie miesiące i chyba jedyne w jej życiu kiedy była dla kogoś ważna.
  18. A jak z łapką Henia???? Mam nadzieję, że już w porządku.
  19. [SIZE=2]Odchodzą 'moje' psy :-(, cichutko i nagle odchodzą. Ze starej gwardii została już tylko Balbinka.
  20. No to teraz próbuję trochę powiększyć te pomniejszone :evil_lol: [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/2306/resizeofp1011425.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4848/resizeofp1011411pomniej.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/2582/resizeofp1011414.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2793/resizeofp1011415.jpg[/IMG] No chyba teraz mogą być Panie, Panowie oto nasz Heniu :loveu:
  21. Nasz Henio :lol: [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/4848/resizeofp1011411pomniej.th.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/2582/resizeofp1011414.th.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/2793/resizeofp1011415.th.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/2306/resizeofp1011425.th.jpg[/IMG] O kurcze, chyba mi się za bardzo pomniejszyły :oops:
×
×
  • Create New...