Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Cześć!!! Agnieszko co u psic ???? Co u Ciebie ???
  2. Pozdrawiam Madziu, zuziu i wszystkie ciocie Balbinki Balbinko dla ciebie buziak :loveu:
  3. Dzięki magda, że napisałaś. Zuzia nie odzywa się, więc bałam się najgorszego. Nie znam ekipy dłużyńskiej ale współczuję wszystkim których ta powódź dotknęła, ta i poprzednia na wiosnę. Gdy zobaczyłam zdjęcia i posłuchałam wiadomości od razu pomyślałam o zuzi. I jeszcze to zdjęcie, które wkleiłam powyżej.
  4. Zuziu jak u Was??? Z przerażeniem oglądam i czytam co się dzieje w Twoich okolicach [URL]http://polskalokalna.pl/galerie/galeria/bogatynia-pod-woda/zdjecie/duze,1312283,1[/URL] Czy wielka woda Was ominęła??? Wierzę, że tak. Pozwolę sobie wstawić zdjęcie, które minie ..... poruszyło bardziej niż inne [IMG]http://www.dogomania.pl/[IMG]http://i33.tinypic.com/juzmns.jpg[/IMG][IMG]http://i33.tinypic.com/juzmns.jpg[/IMG][IMG]http://pl.tinypic.com/r/2u8jjia/4[/IMG]
  5. Jak dobrze widzieć uchachaną mordeczkę Xantusia. [URL]http://i407.photobucket.com/albums/pp158/sloneczkoswieci86/_1015966.jpg[/URL] Tak teraz już wiem, musiał go ktoś wyrzucić no bo jak inaczej miałby Was spotkać słoneczko :lol: Ale mieliście wakacje :multi: i słońce, i górskie łąki, i śnieg Miałam już kiedyś spytać czy Xantuś nadal jada tylko rybki i żadnego mięska nie chce??? Xantuniu wielkie buziaki dla ciebie :loveu: :loveu: Dla Barahira też buziak :loveu:
  6. [QUOTE]Kitka i Czarny wbrew pozorom [B]bardzo lubią swój kojec[/B]. Ostatnio jak wet był u nas to nie mógł wyjść z podziwu, że one same z wybiegu pędzą (dosłownie biegną) do boksu, a jak jest przymknięta bramka to czekają pod [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/eviltongue.gif[/IMG][/QUOTE]Muszą się w nim czuć bezpiecznie i wygodnie, być może po raz pierwszy w swoim życiu. Wiedzą, że to ich miejsce. Bardzo się przywiązali do Ciebie Murko. To dobrze i niedobrze, bo przecież czekają na dom, a gdy ten dom się wreszcie pojawi będzie im ciężko opuszczać swój boks. No i Was.
  7. [quote name='Murka'] [IMG]http://i30.tinypic.com/2jbv1us.jpg[/IMG][/QUOTE] Jak tu ślicznie wygląda :loveu: Co za spojrzenie :lol: Widzę, że przytyło się Czarnemu, oj przytyło. Pięknego ciałka nigdy nie za wiele, czy tak :lol:
  8. No ch..... jasna :angryy: czy one nie mogą być po prostu tak jak tu [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/622/dsc02152lr.jpg[/IMG] Na tym wątku to nie można napisać jednego słowa, że jest dobrze, cisza bo zaraz te palantki rozpętają wojnę między sobą Agnieszko ale to tylko tak krwawo wygląda na zdjęciu, nie musiałaś jechać do lekarza i cerować ???
  9. Rozumiem Agnieszko, że na razie w domu najświętsza rzecz na świecie czyli święty spokój. Sunie w dobrej komitywie
  10. Aha, dzięki magda, bo już myślałam że nie potrafię przyjąć zaproszenia. A tu po prostu ta funkcja nie działa (no w każdym razie u mnie i u Ciebie)
  11. Nie, jeszcze jestem przed urlopem i umieram z gorąca w domu. Dziś jak wyszłam z pracy to na termometrze było +42,3 stopnia :mdleje:. Znaczy Saharę zaczynamy mieć w Polsce. [COLOR=Silver]czy ktoś wie jak dodać osobę do listy znajomych :oops:, w ogóle mi się nie udaje tego zrobić, ciemnota jakaś ze mnie czy co [/COLOR]
  12. :hand: :hand: Cześć Magda, cześć Balbinka, cześć wszystkie balbinkowe ciocie :lol:
  13. [quote name='agnieszkal2'].... wesole zycie z psami:shake:[/QUOTE] :-( Agnieszko nie wiem co powiedzieć, naprawdę. Wiem, że oczekujesz rady, oczekujesz pomocy, ale ja niestety nie wiem jak Ci pomóc :shake: Sytuacje, które opisujesz wiem żeby mnie przerosły. Dom dla większości ludzi jest miejscem bardzo ważnym, szczególnym. I właśnie Twój dom Twoje ukochane sunie zmieniają w ..... :angryy:, no właśnie w co??? Zadam tu głupio naiwne pytanie - dlaczego??? co jest przyczyną??? gdzie jest ten błąd??? Czy ktoś wie??? Domyślam się co możecie odpowiedzieć. Jakie jest w tej sytuacji wyjście, bo Agnieszka jest pewnie wykończona tym co się u Niej dzieje. Nie wiem co powiedzieć ....
  14. Oj Agnieszka współczuję Ci, kłopoty sobie Ciebie ostatnio bardzo upodobały :sad: Słuchaj byłaś u sąsiadki z dołu??? Jak nie to idź i wyjaśnij co stało się w czasie prania. Żeby nie było nowej skargi do spółdzielni, że niszczysz komuś mieszkanie
  15. Aha. Świetnie mieć w pobliżu takie jeziorko zwłaszcza w upały. :lol: Masz wodne psy, tak jak napisała Ingrid - bobro-psy :evil_lol:
  16. No rzeczywiście Xenia to chyba mogłaby bytować w wodzie :evil_lol: Agnieszka czy po tym pływaniu, jak wrócicie do domu opłukujesz psy wodą domową??? A może to jeziorko jest czyste i nie potrzeba.
  17. Świetnie się bawiłyście :lol:. A dwie mniejsze też miały potem podobny spacer??? Aquapark świetny. Wyprowadzić 4 psy naraz to prawie niewykonalne, no chyba, że jest się sześciorękim Siwą :evil_lol:. Ja z dwoma naraz zaczynam mieć kłopot i wolę już wyjść z każdym oddzielnie. Agniesiu co poza tym??? wszystko dobrze???
  18. Zuziu to Balbina mieszka nadal w domu???? Nie jest w budce ????
  19. Skoro jest tak jak piszesz to może od niedawna mieszka w bloku jakaś nowa, konfliktowa osoba i to ona robi taką aferę. Bo taki ma charakter i musi z kimś walczyć. A że Ty nie podrapiesz jej samochodu, nie podpalisz wycieraczki więc uważa że może sobie pojeździć na Tobie bezkarnie. Może tak być. Pilnuj psy żeby nie darły jap i nie brudziły na klatce czy balkonie bo wiesz teraz lato, wszędzie otwarte okna i żeby nie pisali o zapachu z Twojego balkonu. Wybacz, że tak piszę ale to byłyby argumenty w ręku tych sąsiadów. Kurcze, no ale sytuacja. Nie wiem co możesz jeszcze zrobić.
  20. Agnieszka nie denerwuj się pomówieniami bo pewnie komuś właśnie o to chodzi żebyś się denerwowała. Jeśli osoby z TOZu Cię znają i byli u Ciebie niech odpiszą że byli, widzieli i to pomówienia sąsiadów. Jeśli nie byli to niech zaproponują, że przeprowadzą wizytę i sami naocznie sprawdzą jak sprawa wygląda i zdadzą relację do spółdzielni. Tylko musisz coś zrobić z tymi bijatykami psów i szczekaniem bo tu się mogą czepiś, że im (= sąsiadom) zakłócasz spokój. Pamiętam, że jak były tylko Tania z Nuką to był spokój w domu. Zbyt duża ilość psów na metr kwadratowy???? Nie wiem, gdybam.
  21. Aga nie denerwuj się, przecież to nieprawda i Dziewczyny z TOZu o tym chyba wiedzą. Pewnie ci ludzie nawet nie za bardzo lubią psy i tak na prawdę nie obchodzi ich los Twoich psów czy psów w ogóle. Wiesz teraz coraz więcej jest takich ludzi, którym przyjemność sprawia podstawić komuś nogę, oczernić, zatruć życie. I nawet nie chodzi o to, że mają z tego jakieś korzyści dla siebie, im po prostu przyjemność sprawia sam fakt, że komuś dokopali.
  22. No to udanych wakacji i czekamy na zdjęcia Brutusa i Barusia :lol:
×
×
  • Create New...