Jump to content
Dogomania

mam psa

Members
  • Posts

    617
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mam psa

  1. mam psa

    BARF in (e)motion

    moje psicho tez woli cos mokrego
  2. mam psa

    Artemis

    jakie są worki?
  3. thx, po skladzie widzę że troszeczke lepsze od P
  4. [quote name='Delay']...... Za dobrej jakości ("ludzkiej") mięso trzeba słono zapłacić - i wcale mnie to nie dziwi.[/QUOTE] dlatego niektórzy chcą wierzyć w ten marketing
  5. ten Butcher's widywalem na reklamach. to podobne do Pedegree?
  6. mam taką torbę od laptopa, niczym nie moge tego usunąć
  7. sorka ! nie sugerowałem że mu coś jest. np. mój kot tak sobie poczynał po ostatniej przeprowadzce - ze stresu.
  8. [quote name='Koszmaria']kiedy Paprosz zrobił mi na kanapę.... [/QUOTE] z tego co wiem koty tak sygnalizują że jest im źleeee :(
  9. [quote name='Zofia.Sasza']A ja mam pytanie: i - podkreślam - ono absolutnie nie jest złośliwe ;) Często czytam tu zdania takie jak te: [I]"gdy podbiega do psicha jakiś maly pies puszczony bez smyczy [...] najczęściej krzyczymy na lekkomyślnego pana lub panią" [/I](to oczywiście tylko przykład, takich wypowiedzi jest tu multum). Czyli sytuacja wygląda tak: pies podbiega do Waszego psa,sytuacja jest dla Was stresująca - reagujecie mniej lub bardziej gwałtownie[I]... [/I]Czy to nie utrwala/powoduje nerwowej reakcji psa na podbiegaczy? Bo na zdrowy rozum taki mechanizm może zachodzić.[/QUOTE] można tak myśleć, to racjonalny wniosek. W sumie to dla mnie do jakiegoś czasu ta sytuacja nie była stresująca ( w sumie teraz tez nie jest) ponieważ psisko nie dziabnie pod-biegacza ale czasami ta zabawa kończyła sie tym ze na niego po prostu wbiegała, a że różnica w wadze dog vs york jest taka jak pomiędzy nami i słoniem. To kończyło się to piskiem malucha i krzykiem nagle świadomego zagrożenia właściciela - teraz wole uprzedzać - ale nie krzyczę - spokojnie :)
  10. nie zazdroszczę :shake: a przy okazji wątku bedzie test środków czystości... ja stawiam na Domestosa to mocne diabelstwo powinno poradzić sobie z plytkami
  11. ale się wątek zrobił !!!! o czym my rozmawiamy, WOW :crazyeye:
  12. chappi jest lepsze :)
  13. [quote name='egeri']Ja też się nad nią zastanawiałam, ale składowo to mi sie wydaje, że to bardziej pasza dla konia niż karma dla psa. Może kiedyś ja spróbujemy , bo widzę, że dobrze u Waszych psiaków na sierść wpływa ;)[/QUOTE] a dlaczego tak myślisz? skład tej karmy jest rewelacyjny. znasz inną karmę, która podaje na worku że ma np. łącznie np. 29% dehydratyzowanego mięsa? - to trzeba użyć 1,5 kilo mięsa żeby zrobić 1kg suchej karmy
  14. zgadzam się. Dodatkowo pies z rodowodem to wieksza gwarancja że bedzie zdrowy.
  15. tez tak mam , szczególnie gdy podbiega do psicha jakiś maly pies puszczony bez smyczy i do tego szczeka ... ale to my wtedy najczęściej krzyczymy na lekkomyślnego pana lub panią :razz:
  16. dziwna ta tzw. świadomość ludzi którzy chcą mieć wymarzonego psa ... gdy kupowalem swojego pierwszego zwierzaka kilkanaście lat temu biegaliśmy z żoną szukająć najlepszych hodowli i "garażowe" odpadały pierwsze. A nie byliśmy kompletnie w 'temacie" Myślę że te osoby o których wspominasz szukają tylko ceny...
  17. ludzie nie pytaja o rodowody :crazyeye:
  18. taaak , ciekawe to urozmaicenie w postaci warzywek, ryżu, kolory kulek w karmach :) wrócę na chwilę do tytułu wątku: >> jesli Ci hodowca rekomenduje Pedeegre dla Twojego szczeniaka nie kupuj od niego psa.
  19. ... chodzi oczywiście o egzekucje prawa , żeby skutecznie eliminować pseudohodowle, ludzi którzy kupują zwierzęta i je potem np. wyrzucaja z samochodu jadącego na wakacje itd. myślę, że do nas w tej kwestii też przyjdzie wreszcie cywilizacja...
  20. rzecz gustu, o psach można tak samo powiedzieć - pewnie znajdzie sie masa osób którym nie spodoba sie np. grzywacz chiński :)
  21. fakt, może to lepsze od syfu z Biedrony
  22. jesli nie będzie odpowiednich kar za znęcanie sie nad zwierzętami to tak sie niestety będzie działo.
  23. ja znalazlem kiedys taka stronke, jest kilka opcji , miedzy innymi można sobie porownywać obiektywy , fotki z roznych obiektywow. Moze Wam sie przyda. [url]http://www.the-digital-picture.com/Gallery/[/url]
  24. [quote name='Biedroneczka']dawkowania dalej nie znalazłam, ale znalazłam skład Digestive Adult Składniki: mięso ([FONT=Verdana][SIZE=1]min. 5% kurczaka i 4% jagnięciny)[/SIZE][/FONT], zboża (ryż min. 5%), zestaw witamin i minerałów, drożdże, ryby i produkty rybne . Niczym się nie różni od Pedigree czy Chappi! Za taką kasę to wolę kupić mojemu psiakowi Brit Adult minimum 35% mięsa[/QUOTE] mysle podobnie.
  25. Może sie psisko przyzwyczaić i bedzie pełna symbioza , ale pytanie: co zrobi "matra" gdy sie okaze, że amstaf jednak ma ochote polować na nowego domownika. Chyba szkoda ryzykować.
×
×
  • Create New...