mam psa
Members-
Posts
617 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mam psa
-
moje psicho tez woli cos mokrego
-
thx, po skladzie widzę że troszeczke lepsze od P
-
[quote name='Delay']...... Za dobrej jakości ("ludzkiej") mięso trzeba słono zapłacić - i wcale mnie to nie dziwi.[/QUOTE] dlatego niektórzy chcą wierzyć w ten marketing
-
ten Butcher's widywalem na reklamach. to podobne do Pedegree?
-
O wyższości psów nad kotami - i odwrotnie ;-)
mam psa replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
mam taką torbę od laptopa, niczym nie moge tego usunąć -
O wyższości psów nad kotami - i odwrotnie ;-)
mam psa replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
sorka ! nie sugerowałem że mu coś jest. np. mój kot tak sobie poczynał po ostatniej przeprowadzce - ze stresu. -
O wyższości psów nad kotami - i odwrotnie ;-)
mam psa replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Koszmaria']kiedy Paprosz zrobił mi na kanapę.... [/QUOTE] z tego co wiem koty tak sygnalizują że jest im źleeee :( -
[quote name='Zofia.Sasza']A ja mam pytanie: i - podkreślam - ono absolutnie nie jest złośliwe ;) Często czytam tu zdania takie jak te: [I]"gdy podbiega do psicha jakiś maly pies puszczony bez smyczy [...] najczęściej krzyczymy na lekkomyślnego pana lub panią" [/I](to oczywiście tylko przykład, takich wypowiedzi jest tu multum). Czyli sytuacja wygląda tak: pies podbiega do Waszego psa,sytuacja jest dla Was stresująca - reagujecie mniej lub bardziej gwałtownie[I]... [/I]Czy to nie utrwala/powoduje nerwowej reakcji psa na podbiegaczy? Bo na zdrowy rozum taki mechanizm może zachodzić.[/QUOTE] można tak myśleć, to racjonalny wniosek. W sumie to dla mnie do jakiegoś czasu ta sytuacja nie była stresująca ( w sumie teraz tez nie jest) ponieważ psisko nie dziabnie pod-biegacza ale czasami ta zabawa kończyła sie tym ze na niego po prostu wbiegała, a że różnica w wadze dog vs york jest taka jak pomiędzy nami i słoniem. To kończyło się to piskiem malucha i krzykiem nagle świadomego zagrożenia właściciela - teraz wole uprzedzać - ale nie krzyczę - spokojnie :)
-
nie zazdroszczę :shake: a przy okazji wątku bedzie test środków czystości... ja stawiam na Domestosa to mocne diabelstwo powinno poradzić sobie z plytkami
-
ale się wątek zrobił !!!! o czym my rozmawiamy, WOW :crazyeye:
-
chappi jest lepsze :)
-
[quote name='egeri']Ja też się nad nią zastanawiałam, ale składowo to mi sie wydaje, że to bardziej pasza dla konia niż karma dla psa. Może kiedyś ja spróbujemy , bo widzę, że dobrze u Waszych psiaków na sierść wpływa ;)[/QUOTE] a dlaczego tak myślisz? skład tej karmy jest rewelacyjny. znasz inną karmę, która podaje na worku że ma np. łącznie np. 29% dehydratyzowanego mięsa? - to trzeba użyć 1,5 kilo mięsa żeby zrobić 1kg suchej karmy
-
zgadzam się. Dodatkowo pies z rodowodem to wieksza gwarancja że bedzie zdrowy.
- 63 replies
-
- allegro
- może pieska
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
tez tak mam , szczególnie gdy podbiega do psicha jakiś maly pies puszczony bez smyczy i do tego szczeka ... ale to my wtedy najczęściej krzyczymy na lekkomyślnego pana lub panią :razz:
-
dziwna ta tzw. świadomość ludzi którzy chcą mieć wymarzonego psa ... gdy kupowalem swojego pierwszego zwierzaka kilkanaście lat temu biegaliśmy z żoną szukająć najlepszych hodowli i "garażowe" odpadały pierwsze. A nie byliśmy kompletnie w 'temacie" Myślę że te osoby o których wspominasz szukają tylko ceny...
- 63 replies
-
- allegro
- może pieska
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
ludzie nie pytaja o rodowody :crazyeye:
- 63 replies
-
- allegro
- może pieska
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
taaak , ciekawe to urozmaicenie w postaci warzywek, ryżu, kolory kulek w karmach :) wrócę na chwilę do tytułu wątku: >> jesli Ci hodowca rekomenduje Pedeegre dla Twojego szczeniaka nie kupuj od niego psa.
-
... chodzi oczywiście o egzekucje prawa , żeby skutecznie eliminować pseudohodowle, ludzi którzy kupują zwierzęta i je potem np. wyrzucaja z samochodu jadącego na wakacje itd. myślę, że do nas w tej kwestii też przyjdzie wreszcie cywilizacja...
- 63 replies
-
- allegro
- może pieska
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
O wyższości psów nad kotami - i odwrotnie ;-)
mam psa replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
rzecz gustu, o psach można tak samo powiedzieć - pewnie znajdzie sie masa osób którym nie spodoba sie np. grzywacz chiński :) -
fakt, może to lepsze od syfu z Biedrony
-
jesli nie będzie odpowiednich kar za znęcanie sie nad zwierzętami to tak sie niestety będzie działo.
- 63 replies
-
- allegro
- może pieska
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
ja znalazlem kiedys taka stronke, jest kilka opcji , miedzy innymi można sobie porownywać obiektywy , fotki z roznych obiektywow. Moze Wam sie przyda. [url]http://www.the-digital-picture.com/Gallery/[/url]
-
[quote name='Biedroneczka']dawkowania dalej nie znalazłam, ale znalazłam skład Digestive Adult Składniki: mięso ([FONT=Verdana][SIZE=1]min. 5% kurczaka i 4% jagnięciny)[/SIZE][/FONT], zboża (ryż min. 5%), zestaw witamin i minerałów, drożdże, ryby i produkty rybne . Niczym się nie różni od Pedigree czy Chappi! Za taką kasę to wolę kupić mojemu psiakowi Brit Adult minimum 35% mięsa[/QUOTE] mysle podobnie.
-
Może sie psisko przyzwyczaić i bedzie pełna symbioza , ale pytanie: co zrobi "matra" gdy sie okaze, że amstaf jednak ma ochote polować na nowego domownika. Chyba szkoda ryzykować.