Jump to content
Dogomania

hop!

Members
  • Posts

    11984
  • Joined

  • Days Won

    5

Everything posted by hop!

  1. Joko i futrzane jajo... [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/6921/joko380jh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/3504/joko381wb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/7093/joko382uf7.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Gonitwa']Widzę, że rodzina się powiększyła;)[/quote] Gonitwa, co za spostrzegawczość! ;)
  3. [quote name='Monia70']Tak, mieszkanko jest super.I zapewne cudownie pachnie świeżością!!!!! Zdrojka, a co to za ustrostwo , tam na d głową z prawej strony...takie tam z dziubkiem do góry????:oops:[/quote] Zrobiło się jasno i przestronnie. Bardzo fajnie. W trakcie remontu lub zaraz po, to zapewne nie pachnie cudownie świeżością - zapach farb, kleju itd. nie należy raczej do przyjemnych, ale może się mylę.;) To "takie tam z dziubkiem do góry" to chyba nawilżacz powietrza...
  4. [URL]http://img297.imageshack.us/img297/7850/figa1yf7.jpg[/URL] Faktycznie jedno oko jest inne, trochę mętne... Trzeba to sprawdzić. Do smyczy lepiej ją powoli przyzwyczajać. Sunia, która od niedawna jest u mnie też początkowo bała się smyczy i nie chciała wcale iść. Potem zaczęła się skradać albo podbiegać i stawać. Teraz pędzi jak szalona, podskakuje i cieszy się. Trudno to nazwać przykładnym chodzeniem na smyczy, ale przynajmniej pozbyła się lęku. W ramach przyzwyczajania zakładałam jej szelki w mieszkaniu a nawet spacerowałam z nią na smyczy po domu. Figa jest śliczna. [URL]http://img175.imageshack.us/img175/4748/figa4no8.jpg[/URL]
  5. [quote name='Rybc!a']Ooo, widzę, że Lulince się baaaardzo dobrze powodzi ;) Boczków to ona dostała, ojj ! ;) HOP!, u nas wszystkie psy są tak odrobaczane i szczeniaki szczepione, że zdychają na parwo i tyfusa, a robale ZAWSZE są, nawet u dorosłych psów.[/quote] Oooo, taaak! Lulinka to krągła panienka - trzeba kontrolować jej wagę. Wetka pozwoliła jej ważyć 10,5 kg a ona doszła do 11 kg. Na zdjęciu wygląda na grubszą niż jest w rzeczywistości, ale to sprawa bujnej fryzury. Rybc!a, tak właśnie pomyślałam, że wpisy w książeczce to fikcja. Gdyby zastosowano na początku lutego PARATEX + STRONGHOLD, to w kupach nie powinno być ani jednego robala. Zastanawiam się, czy nie zaszczepić Joko mimo tego, że ma wpisane aktualne szczepienie. Zapytam wetki, czy tak można zrobić.
  6. Księżniczka Lulinka... [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3931/joko333qg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4357/joko351jc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/6299/joko352ip2.jpg[/IMG]
  7. Faktycznie Mała wygląda na zmęczoną... Zmartwioną... Nieszczęśliwą... Nic dziwnego, remont to nic przyjemnego, ale zawsze kiedyś się kończy.
  8. O jejku! Co tu się dzieje? :crazyeye: Tylko zdjęcia drzwi, paneli, szaf, łóżka... :huh: A gdzie są foty Małej? :diabloti:
  9. Naprawdę nie wiem, co Ci doradzić. :shake:
  10. Dzisiaj, na widok pluszowego pieska mojego syna, Joko posikała się ze strachu. Potem go obszczekała. W końcu odważyła się do niego zbliżyć... [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/1954/joko329sf9.jpg[/IMG] Wkrótce Nika nadeszła z pomocą... [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/1351/joko332jc0.jpg[/IMG] Były bardzo rozczarowane, gdy odebrałam im tego pieska. ;)
  11. Dzisiaj dostałam książeczkę zdrowia Joko, którą wysłała mi kierowniczka schroniska. Joko ma wpisaną datę urodzenia - 08.2007 r. (czyżby była urodzona w schronisku?). Ma aktualne szczepienia i jest wpis, że 04.02.2008 r. była odrobaczona (PARATEX + STRONGHOLD). Odrobaczyłam Joko 7 marca - w kupach było bardzo dużo robali... Nasze diablątko... [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8460/joko322uu9.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8346/joko323ms6.jpg[/IMG] Z Niką... [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/3962/joko316bs2.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/8717/joko318cu1.jpg[/IMG]
  12. W mojej lecznicy - mającej bardzo dobrą opinię - weci uważają, że nie powinno się łączyć zabiegu usuwania kamienia ze sterylką.
  13. [quote name='zdrojka']Nigdy bym się nie spodziewała, że Joko tak się z Nikunią zżyją :crazyeye: Zabawy wyglądają "krwawo", ale widzę, że im to sprawia ogromną frajdę :loveu:[/quote] Na początku Nika była zaborcza i dominująca. Wydawało się, że będzie trudna w kontaktach z innymi psami. Z czasem okazało się, że jest inaczej. W sumie bez problemu przyjmuje nowego psiaka. Joko i Nika bardzo się zaprzyjaźniły, ale dopiero po kilku dniach, bo wcześniej mała warczała i pokazywała zęby ze strachu, a duża zwiewała. Układ Joko - Gabiszon też jest bardzo pozytywny. Lulu "nową" na razie tylko toleruje. A w ogóle to Lulu bardzo się zmieniła - jest najszczęśliwsza jako jedynaczka. Zabawy Niki i Joko tylko wyglądają groźnie - to rodzaj kontrolowanych "podgryzanek". Dziewczyny są prawie nierozłączne. Trio "przedpokojowe"... [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/8241/joko313hb5.jpg[/IMG]
  14. I jeszcze raz - Nika i Joko... [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/3563/joko311oh7.jpg[/IMG]
  15. Gabiszon i Joko po kąpieli... [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/2641/joko188wu6.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2866/joko189ts9.jpg[/IMG] [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/47/joko190dh4.jpg[/IMG] Lulu [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/923/joko233ox0.jpg[/IMG] Lulu i Joko [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/8259/joko248lm4.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/5987/joko283kh9.jpg[/IMG] [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/5604/joko287mb4.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/5895/joko294mm1.jpg[/IMG] [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/4818/joko302df5.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/4316/joko278vr1.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9999/joko279cd2.jpg[/IMG] [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/7379/joko280se2.jpg[/IMG]
  18. Rybc!a, fajnie, że też pochwalasz moją decyzję. Ulubiona zabawa Niki i Joko... [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/1820/joko253na8.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9723/joko269lu1.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4563/joko270sw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/6670/joko271oe8.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9285/joko272wm8.jpg[/IMG]
  19. Wygląda na to, że sunia trzyma się głównych ulic. Wczoraj wieczorem obeszłam bliskie rejony Al. Jerozolimskich na odcinku między Grzymały a Spiską. Wątpię, żeby wróciła w te miejsca, w których już była. Raczej będzie się przemieszczać... Potrzeba dużo czasu i cierpliwości, żeby ją złapać. Potrzebne są osoby z doświadczeniem, bo kolejne nieudane próby złapania tylko pogarszają sytuację.
  20. [quote name='Lemoniada']Cóż mogę rzec? [B]Gratuluję słusznej decyzji!![/B]:loveu: To może jeszcze kotka do kompletu? Mam na zbyciu:cool3:[/quote] Lemoniada, nie mogę już powiększać stadka. Wydaje mi się, że moja decyzja jest nie tylko słuszna, ale też konieczna. Joko jest ładną, małą sunią i mogłoby się wydawać, że nie będzie żadnego problemu ze znalezieniem dla niej nowego domu. Jednak jest kilka punktów, które to utrudniają. Być może za jakiś czas tych problemów już nie będzie. Tylko, że w nowym domu mogłyby się pojawić inne... Joko to typ lękliwej suni. Zaufała nam... Wpasowała się w stadko. Nie chcę jej fundować kolejnego stresu związanego z oddaniem do nowego domu.
  21. Rybc!a, nie raczysz nawet odpowiedzieć. Cóż... :roll: Tytuł wątku i dział można już zmienić. Chyba, że uważasz, że Joko nie powinna u mnie zostać i chcesz jej szukać innego domu.
  22. Enia, zaświadczenie wysłałam dzisiaj - priorytetem poleconym.
×
×
  • Create New...