Witamy u nas :)
No cos w tym jest :P
To idź jako prasowaczka do szwalni :P
Hej :)
U nas znowu małe pogorszenie zachowania Leona... znowu ma schizy zazdrości. Przerabialiśmy to na samym poczatku, później było wszystko super, a od dwóch dni znowu, gdy tylko Brando przejdzie koło mnie, albo się z nim bawie, albo tak o po prostu, bo mu sie zachce wyskakuje do Branda. Mam nadzieje, że mu to szybko minie. Są momenty, że jest super, bawią się, a za chwile Leonowi cos odwali i pokazuje co to nie on. A biedny Brando zaraz się płaszczy przed nim. Ehh co za psy :P