Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. hahahahaha jak miło, że o mnie pomyślał :P :P
  2. Współczuje z tymi alergiami. Mojej szefowej pare miesiecy temu wyszło uczulenie na nikiel ... i z wielu rzeczy musiała zrezygnować i musi uwazać co je/pije.
  3. No rowery są strasznie drogie... To czekamy do jutra na zdjęcie nowego nabytku :P
  4. Oj tak. Już tyle lat tu jestem, że też sobie nie wyobrażam tutaj nie zaglądać. Bardzo długi okres, po prostu sledziłam innych po cichu, ale zawsze tu byłam i byłoby dziwnie, gdyby kiedyś tego forum zabrakło.
  5. Jaki on słodki :D
  6. Oby do tego nie doszło :P Nie stac mnie na dwóch adwokatów :P Zdjęcie z tamtego roku z listopada, ale bardzo je lubię :)
  7. Hahaha coś w tym jest :P
  8. Ludzie pewnie Was mijali szerokim łukiem na ulicy :P
  9. Jakie piękne to zdjęcie!
  10. Magda jaka dobra pamięć :) Po tym jak napisałam, że Leon gwiazdorzy, uspokoił się i pięknie się bawili :D a teraz śpią razem na jednym legowisku :)
  11. Możesz go znaleźc na fb ;) A może Sebek zna kogoś, kto się u niego szkolił ;)
  12. Tylko pewnie to bez sensu wydawac teraz pieniądze na quada, skoro w planach dziecko ;) Marius to fajny chłopak :P
  13. To oni Ci polecą to http://www.zkwp.kalisz.pl/strona88.htm:P ale jak szkoli ten facet to nie mam zielonego pojęcia ;)
  14. Łaaaał jaki sprzet :D uwielbiam jazde na motorze ! Ale Kamil niestety swój sprzedał..
  15. Ja nie rozumiem jak można pić kawę :P Dla mnie ma okropny smak :P nie ważne czy słodzona, czy nie.
  16. Aga a patrzyłaś, czy w naszych okolicach są jakieś szkolenia warte uwagi ? Leokadia, wiem, że jeszcze będzie czas dojrzewania, ale mam nadzieje, że dużo się nie zmieni ;) A Leon to mały cwaniak i egoista niestety, ale jak tylko zaczyna pokazywać różki ma to zaraz wybijane z głowy, walczymy z tym i mam nadzieje, że mu to szybko minie :)
  17. Jeszcze trochę i w nie wejdziesz ;)
  18. To już nie potrzebny Ci kanar :P już masz pieska :D i to jakiego posłusznego :P
  19. Ja też takie lubie :P może tez z tego względu, że z jakimś dominujacym olbrzymem raczej bym sobie rady nie dała. Leon tak gwiazdorzy, bo wie, że młody sie nie odgryzie, ale wiem też, że gdyby młody choćby warknał na niego, to on odpuści. Kozak jest jak wie, że ma szanse :) A my wczoraj chwilę pocwiczylismy :P sorka za jakość, ale szybko robiłam, żeby to uwiecznić :P
  20. No na szczęście :P Brando to taka życiowa sierota :D
  21. Witamy u nas :) No cos w tym jest :P To idź jako prasowaczka do szwalni :P Hej :) U nas znowu małe pogorszenie zachowania Leona... znowu ma schizy zazdrości. Przerabialiśmy to na samym poczatku, później było wszystko super, a od dwóch dni znowu, gdy tylko Brando przejdzie koło mnie, albo się z nim bawie, albo tak o po prostu, bo mu sie zachce wyskakuje do Branda. Mam nadzieje, że mu to szybko minie. Są momenty, że jest super, bawią się, a za chwile Leonowi cos odwali i pokazuje co to nie on. A biedny Brando zaraz się płaszczy przed nim. Ehh co za psy :P
  22. Witamy się i my :) I również musze napisać, że coraz bardziej whippety mi się podobają :) co jest dziwne w moim przypadku, bo ja lubie raczej potężne psy :P ale one mają coś w sobie...
  23. No musimy się kiedyś umówić :) Ja nigdy nie lubiłam prasować. I dobranoc ;)
  24. Co za psa kupiłaś ? :P pewnie jakiś pluszowy xd Gratki dla Fabiana :D
×
×
  • Create New...