Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Gratulacje :) I jaka Tinka malutka przy Torce :P
  2. Hej wszystkim :) Mama tylko na 2 tygodnie przyjechala. Aguś w Grabowie pracuje :) No i w sobote to nie był koniec problemów z prądem, ale to za chwile. W niedziele pojechaliśmy wszyscy do Ostrowa na obiad, a później do babci na kawe i ciasto :) w poniedzialek do Lichenia zrobiliśmy sobie wycieczkę :) za to wczoraj... rano pojechałam do ortodonty, wracam a mama mówi, że prądu nie ma... pojechalismy do Kalisza na zakupy, zabraliśmy babcie i dziadka i siedział 3h nad tym prądem juz godz 22 on tez zmeczony po pracy i dzisiaj ma przyjechać to zrobić. Także wczoraj wieczór przy swieczkach był :p a dzisiaj juz do pracy musiałam iść, tel sobie podladowalam i jestem :)
  3. Magda spoko, ale nie dzisiaj :P W końcu usiadłam,a tu zaraz spac trzeba iść :P Kurde, dzisiaj taki miałam strasznie męczacy dzień... W pracy do 16, później miałam zaplanowane posprzątać przed jutrzejszym przyjazdem mamy, a tu prąd walnął :/ Zanim przyjechał dziadek i naprawił była 21 ... posprzatałam, wykąpałam psy i mam dość. Teraz pewnie będę rzadko na dogo ze względu na mamy przyjazd, ale postaram się chociaż wieczorami wejść :)
  4. Ok, to do roboty :P
  5. Firan tez nie lubię, ale samo mycie okien lubię :P
  6. Ja w sumie to okna lubię myć :P Ale ciężko mi się za to zabrać :P
  7. Ej, ale to niech wpadnie w sobtę :P Cały czas jestem w trakcie :D
  8. Ja też nie znam Onka który by nie szczekał :P Pamiętam jak w Kaliszu mieszkaliśmy w bloku, a nasz balkon wychodził na takie osiedle domków i w jednym z nich mieli jakiegoś Donka w kojcu non stop zamknięty, później zrobili mu "wybieg" z tego kojca taki długości może 10m, szeroki 2/3m i tak non stop biegał w tą i z powrotem ujadając, od rana do wieczora.
  9. Spoko obskocze dwa domy a potem padne na twarz :P
  10. No własnie wczoraj gdyby nie on, to bym całą chałupe wysprzątała :P takiego powera jakiegoś dostałam, a dzisiaj jestem nie żywa caly dzień :P A w niedziele mamuska przyjeżdża, więc wypadałoby mieć pieknie posprzatane :P
  11. Dlatego bym nigdy nie chciała ONka :P Nie wytrzymałabym z tym ich szczekaniem na każdego przechodzacego człowieka za płotem :P
  12. Kiedyś bałam się Onków/Donków i tym podobnych. Teraz już mniej :P Kamil mnie wyzywa, że jestem chora psychicznie. Wczoraj o 12 w nocy okna myłam i firany prałam :P Dzisiaj rano przed pracą je prasowałam i wieszałam :P A jeszcze zostały mi dwa okna xd
  13. Tez macie fajna miejscowke na spacery chyba co ? :)
  14. Ja się boje tych psów :p tak samo przed kaukazami czuje respect.
  15. A teraz dojrzałam Pepa ma jakieś problemy skórne ?
  16. https://lh5.googleusercontent.com/-G9Xl6Nsaqz8/VYHWfHb5wxI/AAAAAAAADN8/3N21Vbyl15w/w640-h427-no/417.JPGFajną ma głowę ten po prawej :) A Pepa swietna :D
  17. Bo my jesteśmy bardzo gościnni :P Miał przyjść do nas jeszcze jakiś znajomy Maćka z azjatą (ponoć bardzo spokojny pies :P ), ale stwierdziliśmy, że lepiej nie ryzykować :)
  18. Mam nadzieję, że mnie nigdy nie dopadnie żadna alergia, to jest okropne. Wiadomo z czasem się człowiek przyzwyczaja, ale jednak musi z wielu rzeczy zrezygnować.
×
×
  • Create New...