-
Posts
3372 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Zleci raz dwa :) Haha Lumpkowi pewnie wygodnie :p -
Dziękuję nie spodziewałam się takiego wyniku, serio. sędzia ogólnie oceniała bardzo długo ale też i dziwnie. Z wieloma jej wyborami się nie zgadzałam i nie tylko ja. wyrzucala z ringu mega ładne psy... A że Brando zdobędzie tytul zw. płci przeciwnej to nie mogłam uwierzyć. Wygrał z zajebistym psem z kl. championow. Nie wiem co tak sie spodobalo w nim sedzinie, czy jego mega wyraz pyska czy ruch (bo tu muszę przyznać Brando ma ruch swietny). opis też ma swietny, wszystko od A do Z doskonale xd została nam jedna międzynarodowa do ml.championow. w sobotę jedziemy ale tam mamy 12 psów w klasie i to by było chyba za dużo szczęścia i jakiś cud jakby wygrał :D no i nie będzie mojej zajebistej Dominiki. no i wczoraj na finałach zostaliśmy ale tam już nas nie wybrali :p A i mam nowy tel xd
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
To dobrze, że dzisiaj się lepiej czujesz :) I czekamy na wieści kim okaże się COS :D -
ciekawe jaką trasą po kaliszu byście jechali :) bo tam chodniki nie ciekawe xd chyba że wezma was na jakies odremontowane, moze bursztynowy szlak ?
-
Ehh u Was nie najlepiej... :( ale trzymam mocno kciuki za Was ! Musi być dobrze!
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Ania :) replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Hejka :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Rany nie lubie takich ludzi. U kogoś potrafią wytykać "błędy", ale u siebie już ich nie widzą... przespanej nocki i milego dnia życzę :) -
Hej :) rany z kotami tak nie jest super kolorowo jakby się moglo wydawac zwykłemu laikowi (czyt. mi xd). Jak się człowiek zaglebi w temat to lohoho :p powodzenia z Kurzykiem :)
-
Brando dzisiaj zaszalał :D :D
-
No ciocia podejrzewa, że jest ktoś kto chce sie dostac do ich stawu, gdzie mają kilka gatunków ryb i dlatego tak psy truja... szkoda psów bo miały troche ponad rok, poprzedniego mieli bernardyna i on juz był staruszkiem, ale jeszcze na starość się nacierpial przez jakiegoś debila.
-
No pozytywny ale jednak :p dobra tam nie ważne xd będzie co ma być :) Gorsze wieści są takie, że otruli psy mojej cioci. Mieszka jakieś 5km ode mnie. Mieli mieszanca kaukaza z onkien i labradora. Wczoraj padł ten owczarek a dzisiaj rano lab. ten labek zjadł coś z ziemi i w sekundzie zaczęła mu piana z pyska lecieć, trzasl się i nie dał do siebie podejść. Warczal okropnie na wszystkich. Ten owczarek pewnie tak samo tylko ich przy tym nie było a przy tym labie byli. poprzedniego psa też im prawdopodobnie otruli. Straszne to co się dzieje. Nie wiem komu te psy przeszkadzały. Nie lazily po wsi jak większość, cały czas u siebie na podworku były plus spacery w pola i lasy miały.
-
Taa w szczególności, że właśnie podali stawke na Wro i mamy "tylko" 12 psów w klasie... ;p
-
no czasem można się pomylić :) fajnie xd a jak miala na imie? Xd no hej ;) Kurde przeprowadzka już za tydzień, a ja jeszcze nie mam tyyle rzeczy... i jakoś bardzo stresuje się tą niedzielną wystawą... nie wiem czemu. W następny week będę się i tak bardziej stresować bo sama wystawiam i nie bedzie nikogo kogo będę znała :(
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Hej :) -
Aga ja w każdą sobotę pracuje do 16, mam tylko niedziele wolne :p wiec nie narzekaj xd ale ja tak jeszcze w sumie do środy a później już wolne i musze szukać czegoś nowego :)
-
Ma 58cm, więc jest ok :) generalnie ludzie nie wierzyli, że ma 10miesięcy, myśleli, że to już dorosły lab :P
-
Cześć xd wchodze bo dawno mnie tu nie było a tu się macaja :p
-
Hejka Agus :)
-
Tak wieprzek ślinił się całą sobotę na potęgę xD jak nigdy xd Talia, my będziemy w sobotę, w niedzielę jest Aga z Qwendi ;)
-
My byliśmy na pierwszej wystawie we Włocławku (na hali) bez klatki i powiedziałam, że nigdy więcej. To była tragedia, ja się umęczyłam i on też, co skutkowało tym, że później przy porównaniu był już padnięty i nie chciał współpracować. Do toalety ja to przez całą wystawę nie poszłam :P Ogólnie nigdzie nie byłam, cały czas przy ringu xdd ale to tez przez pogodę, bo padało i było dosyć nieprzyjemnie, to też się nie chciało zwiedzać. Jeszcze kilka zdjęć (ciekawa jestem kiedy dostane resztę) z Bliską i jedno z ringu
-
Może i lepiej, że nie byłaś to nie widziałaś nieogarnietego Branda xdd bo nie pisałam, ale zachowywał się okropnie. Dobrze, że ta klatka byla ale jak szłam się z nim przejść na siku albo żeby Dominika z nim pocwiczyla to myślałam ze mu łeb ukrece. Ciągnął do wszystkich. Ale jak na ring wszedł to jak zaczarowany. Nic poza Dominika nie widział :D
-
Po oczach widać, że diabeł :p
-
O niee to za daleko xd tam mozesz wypatrywać brata Branda :p
-
No to przyjezdzaj xd
-
No w sunie fakt xd nie pomyslalam xdd