Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Hej :) no pogoda nas nie rozpieszcza... współczuję w taką pogodę jechać rowerem. Ja muszę zaraz jechać na szkolenie ale na szczęście autem :P no i widzisz w takich sytuacjach przydałoby Ci się prawko :P
  2. Ej przypomniała mi się sytuacja co do goldena xdd Rodzinka wzięła sobie Goldena z hodowli. Pies chodził po domu w skarpetkach bo pazurami walił w panele :P Chyba muszę moim założyć skarpetki xd
  3. Oddam go z powrotem i kupię sobie następnego już idealnego :D
  4. Zostawi sobie jedna na pamiątkę :P hahah
  5. Chyba muszę złożyć reklamację :P
  6. A zastanawiałam się nad tym spirit czy go nie wziąć :D fajny tel :)
  7. Nie dziękujemy :P jeszcze by się przydało odwołanie od psa ale nie mam z kim ćwiczyć. Hahaha nooo kurde widzisz mi się nie trafił taki ideał xd
  8. Dobry wieczór Madzia :) Dzisiaj byliśmy na spacerku i byłam mega dumna z moich głąbów ;) No Leon to jest Leon, pies ideał (już o tym pewnie nie raz pisałam :P ) , ale Brando mnie co raz bardziej pozytywnie zaskakuje. Odwoływał się pięknie za pierwszym razem, jak się zapuszczał daaleko przede mną, to za chwilę sam wracał do mnie zadowolony by się zameldować, że nadal jest :P I tak kilka razy :) także nauka nie poszła w las i cieszę się z tego bardzo, nie chce zapeszać, musimy nadal ćwiczyć, ale i tak jest dobrze :D
  9. jakie genialne :D haha dwa od prawej najlepsze :D :D
  10. Wow niezle u Ciebie popadalo. U nas nie ma nic.
  11. Hahaha xd mi na szczęście nigdy nic takiego się nie przydazylo :D :D
  12. Magda, przykro mi :( Jeśli jest okazja, że bliscy mogą przyjechać to najważniejsze, że będziecie wszyscy razem :)
  13. Magda, super wieści :) Ja 2 lata temu spędziłam wigilię bez mamy, fakt z rodziną, ale bez niej i to były najgorsze święta.. Nie wyobrażam sobie Wigilii nie spędzić z mamą, możemy być sami bez rodziny, ale najważniejsze jest, żeby ona była. Także Ola bardzo współczuję...
  14. materacy do łóżeczek też nie znalazłam w takich wymiarach jakich chciałam. w ostateczności kupię dry bed :)
  15. Fajnie musiało być :D
  16. Jaka pieknisia :D
  17. O to czekamy ;)
  18. No Ty jeśli masz lustro do focenia to to nie jest priorytet w wyborze :) A LG są po za tym spoko :)
  19. Oj to prawda :) jeśli chodzi o wyświetlacz czy zdjęcia to Samsung według mnie przebija LG :)
  20. No ja nie ogarniam tych Nokii :P
  21. LG ma Kamil , moja mama miała i brat i sobie bardzo chwalili :)
  22. O widzisz o tym nie pomyślałam :P
  23. Mówiłam że Samsungi najlepsze :D
  24. U mnie na wsi gdzie mieszkałam to tylko ja z psami wychodziłam :) Ej kobietki szukam jakiegoś fajnego materaca do klatki albo coś co mogłabym tam włożyć zamiast koca. O wymiarach maks 105 x 68 może być trochę mniejsze.. ja nic nie mogę znaleźć..
×
×
  • Create New...