Dobry wieczór Madzia :)
Dzisiaj byliśmy na spacerku i byłam mega dumna z moich głąbów ;) No Leon to jest Leon, pies ideał (już o tym pewnie nie raz pisałam :P ) , ale Brando mnie co raz bardziej pozytywnie zaskakuje. Odwoływał się pięknie za pierwszym razem, jak się zapuszczał daaleko przede mną, to za chwilę sam wracał do mnie zadowolony by się zameldować, że nadal jest :P I tak kilka razy :) także nauka nie poszła w las i cieszę się z tego bardzo, nie chce zapeszać, musimy nadal ćwiczyć, ale i tak jest dobrze :D