-
Posts
3372 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania :)
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Ania :) replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
a ja nie wiem kto to Abik ? xd -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Właśnie miałam pisać, że w takim razie jździj do lidla inną drogą :P dobranoc :) -
ale będzie biało :D no chyba, że będzie padać, to będzie szaro :P
-
Aga, ale Ty (o ile dobrze pamiętam?) mowiłaś, że ONka nie bierzecie z tego względu, że on potrzebuje pracy pracy pracy, a wy po prostu n to czasu nie macie ? Więc to jest mocny argument :D
-
haha Magda, ogarnęłam ogarnęłam już dawno :D Fot mam trochę na tel, ale to jutro może dam, bo muszę je najpierw zgrać na kompa :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Zawsze człowiek uczy się na błędach :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ja zbierać grzybów nie lubię, ale jeść jak najbardziej :) Najbardziej lubię w occie :D Ooo to nawywijałaś dzisiaj haha :D widzisz, nie zawsze można iść (jechać:P) na skróty :P -
żeby do klatki wejść to młody nigdy nie miał oporów, bałam się tego zostawiania. Jak na razie jest wszystko ok, powoli powoli i mam nadzieję, że jak kiedyś będzie musiał zostać dłużej jak te 2h to nic nie wywinie. Dla Qwendi klatka to łoo matko jaka by musiała być mocna żeby jej nie rozwaliła :P A to ja daaawno temu z Andym (poprzedni czarny lab) miałam sytuację, że koleś do mnie z tekstem "niech Pani weźmie tego rottwailera bo on mnie pogryzie" :P A Andy sobie po prostu stał i trawkę wąchał w ogóle na faceta uwagi nie zwrócił :D w ogóle on to był oaza spokoju, anioł nie pies... Ja szczerze powiedziawszy (długo zanim jeszcze w ogóle wiedziałam, że mam szansę mieć Branda), miałam wahania, czy może jednak drugiego buldożka, bo mniejszy, to wiadomo z takim łatwiej, no i też Kamil mnie namawiał początkowo. Był moment, że nawet po hodowlach się rozglądałam, ALE jednak stwierdziłam, że nie. Zawsze wracałam do labów i wiem, że zawsze w moim domu będzie labrador :) A jak jeszcze Brando przyjdzie i położy ten swój łeb na kolanach i TAK patrzy swoimi pięknymi oczkami to ło matko, rozpływam się i wtedy mu wszystko mogę wybaczyć.
-
A takie ma piękne oczka :D wcale z nich nie widać, że z niej taka zołza :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
I dużo zebralas ? :) -
Cześć Madzia :)
-
Bokserem to często go nazywano, albo "to ten z tych grożnych" :P w ogóle to wszyscy się go boją :P Tak jak np tam gdzie wcześniej mieszkaliśmy, to jak sąsiad nie raz przychodził, to pierwsze co to pytał, czy Leon jest zamknięty :D Fakt on dużo hałasu robi jak ktoś przychodzi do domu i może przez to się boją :P Dzisiaj przyszedł hydraulik i też do mnie pierwsze co to zapytał czy ten mały jest zamknięty bo się go boi :P a Branda nikt się nie boi bo wiadomo "to labrador, one wszystkich kochają, to psy do dzieci" ... jak słysze tekst "labrador do dzieci" to mam ochote strzelić w łeb. Fakt ugryźć nie ugryzie, ale Brando jest jak słoń w skladzie porcelany... A i nie pisałam :D Klatkowanie idzie super (odpukać!) :D Wczoraj była pierwsza próba zostawienia go w niej, bo poszłam do sklepu. Nie było mnie około 15min. Wszystko super, pies cały, klatka cała. Dzisiaj pojechałam do galerii i tu mnie nie było około 1,5h też wszystko super :)
-
Ja m jak miłość oglądam :P
-
No to fajnie trafiliście, bo jak ja macałam to wszystkie sztywne :( Pola to już w Zacharzewie ;) Zaraz za znakiem. Chodzę tam codziennie i za każdym razem mam stracha żeby ktoś mnie z tamtąd nie wygonił, bo wokół są domki jednorodzinne, jak na razie się udaje i za każdym razem spotykamy tam stado 7 sarenek ;) a dzisiaj rzucałam piłkę Brando i podnosił ją z ziemi a dosłownie z 3m od niego wyskakuje zając, ale Brando na szczęście go nie zauwazył :P wiem, że tam daaalej jak już na Odolanów się jedzie są fajne łąki i lasy może kiedyś się tam wybierzemy tylko to już autem :) A mieszka się fajnie. Osiedle wydaje się spoko :P najlepszy tekst o Leonie to "a to taka miniaturka boksera tak?" a ja "nie, to pies w typie buldożka francuskiego" .. "a to wiem ! to te mini pit bule! moja ciocia ma takiego." :D Jak na razie poznaje to osiedle, trochę się gubię, ale najważniejsze rzeczy wiem gdzie są. Gorzej z resztą miasta :P jeszcze się muszę kiedyś do centrum wybrać i obczaić co tam jest :)
-
uu to mieliście okropny dzień/noc. mniam też uwielbiam barszcz i ziemniaczki do tego pychotka :D
-
Uwielbiam takie klimaty jak na pierwszych fotach :) genialnie !
-
Ja trafiłam na idealną hodowczynie :D <3 jeśli problem to pomoże, jeśli coś źle to opieprzy, wysłucha mojego marudzenia i ogólnie jest naj :D :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
A właśnie Madzia a jak samopoczucie ? :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ania :) replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
A mojemu nie przeszkadza gdzie xd ostatnio nawet idąc na wystawie we wrocku zrobił na środku chodnika xd dobrze że miałam woreczki ze soba, bo często zapominalam na wystawy:P -
pięknie !!!
-
O rany dobrze że ja gdzieś obok nich nie mieszkam (mam nadzieję ?xd) bo bym się bała o własne życie. A Lenka śliczna :)
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Ania :) replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Nie no zazdroszczę takich terenów i grupy spacerowej :) ekstra ! -
Też patrzyłam na te "skorkowe" smycze ale takie sztywne mi się wydawały i wolałam wziąć automat :P Swoją drogą znalazłam fajne pola jakieś 15min drogi od domu :) mam nadzieję ze tam można spacerować z psem bo z tego pola obok domu już nas facet wygnał więc tu chodzić nie możemy.
-
Jak to jest jego wersja "jestem anioleczkiem" to ja dziękuję za takiego anioła :P wzrok diabelski :D
-
Niee za dużo nie można szaleć :P