Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. No to dużo pracy przed Wami ale dacie radę :) a w jakim on jest wieku ?
  2. Legowisko było czarne :( pod kolor klatki... No świr jest i tyle. Mam nadzieję że jeszcze tak z pół roku maks rok i mu przejdzie to niszczenie bo to nie jest fajne xd jakby jeszcze niszczył jakieś drobne rzeczy to tam spoko ale jak on się bierze za kanapy , listwy , meble drewniane to nie jest fajnie. A nie chwalilam się:D w końcu po roku ten gamon nauczył się dawać łapę :D dzisiaj zaczęliśmy też trochę uczyć się obrotu . To tak z nudów jakoś samo wyszło :) i przynoszenie zabawki z "siad/zostan" z innego pokoju też mu fajnie wychodzi :) jak na razie to wszystko w domu bez rozproszen. Hej Aga :)
  3. Hahaha widziałam to :D
  4. To jest przeznaczenie :) cieszę się razem z Tobą . :) :) to nie mogło się inaczej skończyć :D
  5. Super !! Wiedziałam że tak będzie :D :D :D
  6. Ja swój pesel znam na pamięć :P Ale pociesze Cię , jutro ma nie padać :D
  7. Widzisz ja wczoraj miałam taki dzień dzisiaj przyszedł do Ciebie. A co Ciebie tak wkurzylo ?
  8. Genialny Ci ten wiersz wyszedł :D a z Kurzyka prawdziwy celebryta ! :D
  9. Super super super !!!! :D to trzymam mocno kciuki !! :D :D
  10. O nieeeeee nawet tego nie oglądam xd
  11. Dziękujemy :) solenizant miał dzisiaj spacer w mega deszczu ale jemu to zupełnie nie przeszkadzało :D
  12. A było takie ładne :( nie zdążyłam nawet zrobić zdjęcia w całości. Ale pomyśleć że tak by mogła wyglądać moja śliczna Nowa kanapa..... oj kocham tego kto wymyślił klateczki :D
  13. Marta trzymam mocno kciuki ! <3
  14. Dziś Brando kończy rok :) .... i pokazał mi co myśli o swoim nowym prezencie...
  15. Hahaha i jak byśmy były na tym samym dziale ojj hahaha wesoło by było :D
  16. Faktycznie jest tam trochę nie ciekawie. Ale ważne że wszystko się skończyło dobrze i już nie musisz się stresować :)
  17. Hejka :) ej ja też pamiętam ten obrazek ^^
  18. Współczuję ale z drugiej strony ważne że psiak już będzie miał dobrze.
  19. To w sumie niedaleko mnie chyba. No zobaczę jak to tutaj będzie jeśli nie to będę szukać dalej i może i tam do Was złoże papiery :)
  20. Brudnej pracy się nie boję :P bardziej tego że fizycznie bym nie dała rady bo jednak jestem dosyć słaba ale wszystko idzie wyrobić :P a na jakiej ul jest ta firma ? I jeśli chodzi o szefostwo to są raczej w porządku czy jest kolchoz ?
  21. No tak trzeba czekać. Ja i tak czuję że to chłopak :D i wszystkich Was zaskoczy :P
  22. Aga a co tam u Was się w ogole robi ? Jeśli mnie prędzej szef nie wywali to jeszcze 1,5tyg tam muszę być. może będzie lepiej ale kompletnie się w tym nie czuję na dzień dzisiejszy... A materac Kamil znalazł na allegro :) jest kilka cm różnicy ale kompletnie tego nie widać więc jest super :)
×
×
  • Create New...