Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Ja herbatę mogę litrami pic :D uwielbiam :D
  2. W bilarda w liceum duuzo gralam :) bardzo to lubię ale kręgle uwielbiam :D gralam tylko dwa razy ale mega mi się podobało ;)
  3. To następnym razem pamiętajcie wyjąć kluczyki :D
  4. Oby teraz leki pomogły i Theo wyzdrowial w końcu no i Ty też !
  5. Śliczne :) majoka a skąd jesteście ?
  6. Nie mam ... Ale ta poduszka jest spoko. ;) naprawdę dobrze nagrzewa :)
  7. No zaczęłam świetnie pracę ale nie wiem czy tam zostanę. Szukam w między czasie czegoś innego. No jednak nie wzięłam się za okna. Niby mnie mniej bolało ale stwierdziłam ze nawet jzkbym się ciepło ubrala to lepiej nie ryzykować. A teraz boli mnie dosyć mocno i wygrzewam się na podusi . No ja jestem ciekawa jak ten mój dzikus się zachowa na hali. Czy mi rak nie powyrywa. :P bać to się nie będzie bal ale do psów może ciągnąć...
  8. No ja po tym zakładaniu rolet muszę umyć bo są strasznie brudne :) I zaraz się za to zabieram :P A w pracy... jestem na L4... od wtorku bolały mnie nerki. Ale to był taki ból do wytrzymania. Tyle że właśnie we wtorek siedziałam przy kompie obok okna. Jednej z dziewczyn było ciągle duszno i okno otwierala. Ja zamykalam. I tak cały dzień. Ale wiało mi prosto w plecy i się zalatwilam. Wczoraj już mnie tak bolały ze nie mogłam wysiedziec w pracy i się zwolnilam wcześniej. Pojechałam do lekarza i kazał mi po prostu ogrzewać czym się da , to pozyczylam od babci poduszkę elektryczną i dzisiaj już jest trochę lepiej :)
  9. Hej :) Przetrwalam i jest ok xd dzisiaj czeka mnie mycie okien a jest ich taaak dużo :(
  10. Do 31 jest pierwszy termin, drugi chyba do 9 listopada (?) ale wtedy troszkę drożej :) Zgłaszaj zgłaszaj :) ale Ty masz 2 grupe, nie? To i tak byśmy się nie potkały, bo ja jestem w niedziele, a wy w sobotę :( buuu....
  11. Do Kielc :) Ja nie lubię, bo jest ścisk, ale słyszałam, że Kielce mają duże hale i może nie będzie tak źle ;)
  12. Ale u mnie w domu nie straszy , nic nie muszę odczarowywac. :P I dzisiaj zglosilismy się na wystawę :P ciekawe jak będzie :D nie lubię halowek ale sytuacja mnie zmusza xd
  13. Nigdy się nie zdecyduje :P za słaba jestem do takich psów . Duchów się dzisiaj nie boję :D Myślę żeby przyjaciółkę namówić żeby przyjechała :D
  14. Buuu... :( to pozostają mi do obrony moje dwa gamonie :P
  15. Pożycz jednego na parę dni :P
  16. Dzisiaj w oknach zakładali nam rolety więc czuję się bezpieczna :D hahah
  17. To z rozdziawiona paszcza :D
  18. Jakie on ma oczy kochane :)
  19. Ostatnie zdjęcie zajebiste :D
  20. U mnie tak było kiedyś z babcią. Co do niej jechałam to jakiś syf psu dawała. Aż w końcu jej powiedziałam że ma nie dawać bo pies będzie cierpiał i to ja przekonało :P Ale moja babcia ogólnie jest kochana i teraz jak jesteśmy u niej albo ona u nas to się pyta czy to czy tamto może psom dac czy im nie zaszkodzi :P
  21. Moja jest spoczko :D
  22. Nie strasz :P tego bym nie chciała :P
×
×
  • Create New...