Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. kurde gdybym wiedziała, że to tak się potoczy to bym nie zaczynała tego tematu :P
  2. ee tam Agi się nie boję :P
  3. ahahah jaki brudas :D ale przynajmniej pies nie był taki brudny :P tylko kubrak ucierpiał ;p
  4. Zajebiste :D haha a ten ostatni świetny :D
  5. To dawaj :D
  6. Piękne zdjęcia :)
  7. Ok to od jutra do niedzieli nie wchodze na dogo :P
  8. A po co więcej ? :P I tak w porównaniu do Was często je wrzucam :P
  9. Przepiękne i jaką ma świetną bluze <3 a mięśnie Albin* miał genialne!
  10. A wiesz, że sobie o tym myślałam jak tam dzisiaj byłam ? :P Ale jakoś tak się bezpiecznie tam czuję i się nie bałam :D :D
  11. No ten las jest przepiękny. Zdjęcia tego nie oddają, ale jeszcze nigdy nie byłam w tak pięknym lesie :)
  12. Nie słucham Cię xd tralalala :P
  13. A spadajcie xd prawdopodobnie już od jutra będę sama :( Dzisiaj byliśmy też w lesie ale w troche innym miejscu (dalej autem pojechalam xd) :) jeszcze piękniej tam było , zrobiłam kilka zdjęć ale nie wiem czy coś wyszło bo jeszcze nie patrzyłam ;)
  14. Ej dobra laski stop xd
  15. E tam wibracje tel to często czułam w kieszeni jak jeszcze tak tel nosiłam :P No cicho do czwartku daleko to znając moja pamięć już zapomnę a jak cos to będę oglądać same komedie :D
  16. No można.. ja też nie raz mam wrażenie że ktoś mnie obserwuję ale to sobie tłumacze ze to moja głupia fantazja :P
  17. Tylko jest czekoladowy :( a tam jest biszkopt :( więc to nie prawdziwy lab velvet :(
  18. No to u Ciebie też widzę ciekawe historie... ja na szczęście takich snów nie mam i nigdy nic osobiście nie doświadczyłam. ALE moja ciocie przez kilkanaście lat nawiedzal duch. Był to facet. Moja ciocia zawsze czuła jego obecność. Raz widziała. A raz jej córka gdy miała z 3 lata zasypiajac nagle wstała i mówi "mama zobacz jaki wielki pan stoi i się na nas patrzy" .. nagle zniknal kilka lat temu. Ale cioci pozostalo do dzisiaj to ze zasypia przy wlaczonym telewizorze. gdy zmarl moj dziadek (moja mama miala 10 lat) po jakims roku zapomnialy z babcia o jego imieninach (nie poszły na cmentarz) , to dziadek zaczął chodzić po domu w swój charakterystyczny sposób by im o sobie przypomnieć. Następny przypadek... ten dziadek leży na cmentarzu w Koninie a my mieszkamy prawie 100km od Konina. Mama z siostrą swoją (ta sama ciocia która nawiedzal ten duch) myslaly by go przenieść tu w nasze okolice by tak daleko nie jeździć i by tutaj "był z nami" , bardziej w sumie za tym przeniesieniem była ciocia niż moja mama i się o to klocily i nagle ze strasznym hukiem walnely drzwi wejsciowe które były zamknięte , nie było możliwości by jakiś przeciąg był czy cokolwiek. Od tamtej pory o tym już nie rozmawiały i dziadek nadal leży w Koninie i efektem tego ma nowy pomnik. Kiedyś też mama z ciocia, dziadka chciały wywołać czy coś. Gdzieś znalazły jakieś "czary" ze jak Pismo Święte obroci się w prawo to jest odpowiedź tak a jak w lewo to nie. No i tak zadawaly dziadkowi pytania i on odpowiadał (pismo samo sie odwracalo) i wszystko sie sprawdzilo. Np to że babcia wyjdzie ponownie za mąż , za młodszego od siebie faceta , ze będzie miała z nim dziecko i będzie to chłopak. Także nikt mi nie powie że duchy nie istnieją :p
  19. Ja kiedys horrory ogladalam. Uwielbialam po prostu. A od momentu kiedy mieszkam z Kamilem i wiem , że mogą zdarzyć się dni ze go nie będzie to nie oglądam :P Dobra , a teraz niech ktoś przyjedzie i mi psy wykapie :D
  20. Brando by prędzej staranowal to dziecko :P to jest słoń w składzie porcelany xd
×
×
  • Create New...