Hej :P
Dzisiaj chodzę cały dzień zła jak osa. W pracy mi nic nie wychodziło chciałam z tamtąd uciec i nie wrócić i już na sama myśl ze jutro mam tam wrócić jestem chooora. Stwierdzam że to nie jest chyba praca dla mnie. Nie wiem. Zła jestem i gadam głupoty chyba a może prawdę... Agaaaa nie szukają do Was do firmy kogoś ? Xd
Z lepszych wiadomości przyszedł dzisiaj materac do klatki Branda i teraz jest ładnie i psu też pasuje :)
I to tyle dobrych wiadomości..
Telefoniczna obsługa klienta i sprzedaż.
No zobaczymy :) zależało mi na pracy gdzie będę miała wolne weekendy więc oby się udało zostać ;)
No Aga widzisz przychodz tam :D jeden z szefów jest mega przystojny xd drugiego jeszcze nie widziałam więc nie wiem :P
Tyśka, to są brzydkie fotki :P
Właśnie też się śmiałam, że mu ubrałam pod kolor obroże :) nagrałam też filmik, to kiedyś zgram i może tam będzie widać jak tam ładnie było :)
(nie) dziękuję :*
Kilka dzisiejszych zdjęć. Byliśmy w takim pięknym lesie, no cudownie było, ale oczywiście, na zdjęciach tego nie widać, bo foty komórkowe... chciałabym w końcu kupić lustro, ale niestety jeszcze muszę na nie zbierać...
;)
Hejka :)
my mieliśmy następna mini parapetowke :P nie możemy zgrać się ze wszystkimi tak na raz i robimy na kilka razy. Szybko się goście zmyli bo mała Julka córka koleżanki też była i chciała do domu juz :P
Psy padły od razu po wyjsciu ludziów bo przecież goście byli to mogli miziac i miziac i nawet skaplo im się trochę jedzenia więc dla nich bajka xd
A ja się nie chwalilam ale znalazłam pracę :) trzymajcie kciuki bo jak na razie mam dwa tygodnie szkolenia i jak dobrze pójdzie to później już normalnie umowę dostanę. Praca spoko. Od pn do pt od 8-16 i weekendy wolne więc to mi pasuje mega :)
A mojej babci kotka nie stuka :P
zależy to na pewno i od długości pazurów i pewnie też od wielkości psa, bo pies kilkukilogramowy mniej i ciszej będzie stukał niż pies np 30 kg :)
Leon ma dość długie, ale on takie ma po prostu, same w sobie. Brando natomiast ma krótkie i też stuka, więc nie wiem jakie by krótkie musiał mieć żeby nie stukały :) Mi to nie przeszkadza, więc skarpetek nie będę im zakładać :P