Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Reszta tam a myślałam że dzisiaj się już dowiemy a tu czekać dwa miechy :( Dobrze ze lekarz nie karze Ci pracować :)
  2. Hej :P Dzisiaj chodzę cały dzień zła jak osa. W pracy mi nic nie wychodziło chciałam z tamtąd uciec i nie wrócić i już na sama myśl ze jutro mam tam wrócić jestem chooora. Stwierdzam że to nie jest chyba praca dla mnie. Nie wiem. Zła jestem i gadam głupoty chyba a może prawdę... Agaaaa nie szukają do Was do firmy kogoś ? Xd Z lepszych wiadomości przyszedł dzisiaj materac do klatki Branda i teraz jest ładnie i psu też pasuje :) I to tyle dobrych wiadomości..
  3. To trzymam kciuki za chłopca jutro :))
  4. Witam Madziu z wieczora :)
  5. Kawałek za Lamkami :)
  6. Telefoniczna obsługa klienta i sprzedaż. No zobaczymy :) zależało mi na pracy gdzie będę miała wolne weekendy więc oby się udało zostać ;) No Aga widzisz przychodz tam :D jeden z szefów jest mega przystojny xd drugiego jeszcze nie widziałam więc nie wiem :P
  7. Firma polkurier (na ul. Kaliskiej) ;) maja swoją stronę internetową to można się więcej dowiedzieć :) Aga chodź też tam :D
  8. I ja do pracy :( a tak się fajnie w domu siedziało :P
  9. Hej Aga :) no to niedziela minęła... U mnie bardzo szybko niestety :)
  10. Angi to na szczęście xd
  11. No nie powiem, bo jak jest ładna pogoda, ładne światło, to nawet jestem w miare zadowolona ze zdjęć, ale tak jak dzisiaj było, no to niestety... ;)
  12. Tyśka, to są brzydkie fotki :P Właśnie też się śmiałam, że mu ubrałam pod kolor obroże :) nagrałam też filmik, to kiedyś zgram i może tam będzie widać jak tam ładnie było :)
  13. (nie) dziękuję :* Kilka dzisiejszych zdjęć. Byliśmy w takim pięknym lesie, no cudownie było, ale oczywiście, na zdjęciach tego nie widać, bo foty komórkowe... chciałabym w końcu kupić lustro, ale niestety jeszcze muszę na nie zbierać... ;)
  14. Jakie śliczne zdjęcia! <3
  15. Ej, on ładny jest :D ale współczuje zniszczeń, które robi ...
  16. Hejka :) my mieliśmy następna mini parapetowke :P nie możemy zgrać się ze wszystkimi tak na raz i robimy na kilka razy. Szybko się goście zmyli bo mała Julka córka koleżanki też była i chciała do domu juz :P Psy padły od razu po wyjsciu ludziów bo przecież goście byli to mogli miziac i miziac i nawet skaplo im się trochę jedzenia więc dla nich bajka xd A ja się nie chwalilam ale znalazłam pracę :) trzymajcie kciuki bo jak na razie mam dwa tygodnie szkolenia i jak dobrze pójdzie to później już normalnie umowę dostanę. Praca spoko. Od pn do pt od 8-16 i weekendy wolne więc to mi pasuje mega :)
  17. Zgadzam się z Magdą :P
  18. Ale z Lary fajna dziewczyna ! :) A Dora ma świetny wyraz mordy <3
  19. haha no widzisz to nie ma na to reguły :P
  20. A mojej babci kotka nie stuka :P zależy to na pewno i od długości pazurów i pewnie też od wielkości psa, bo pies kilkukilogramowy mniej i ciszej będzie stukał niż pies np 30 kg :)
  21. Leon ma dość długie, ale on takie ma po prostu, same w sobie. Brando natomiast ma krótkie i też stuka, więc nie wiem jakie by krótkie musiał mieć żeby nie stukały :) Mi to nie przeszkadza, więc skarpetek nie będę im zakładać :P
  22. A ja myślę, że to będzie chłopiec :D
×
×
  • Create New...