Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. I wczorajsze zdjęcia Dominiki z Kielc: Koniec :)
  2. Zdjęcia Agaty (dziewczyny mojego brata) : cdn.
  3. To u nas taka wirusowka była jak Brando miał 4 miesiące i niestety podlapal...
  4. To jest jego standardowa mina. Albo jest smutny albo ma skurwie*la w oczach :P A my dzisiaj... prawie spoznilismy się na nasze wejście :P mieliśmy małe przygody po drodze i zajechalismy dosłownie kilka sekund przed wejsciem naszej klasy na ring. Z parkingu biegiem. Biegiem po numerek. Biegiem ubranie psa w ringowke i na ring. Brando nie wiedział co się dzieje , bo tu nagle bieglismy , tu szybka zmiana smyczy i był "troche" zdenerwowany i zdezorientowany. Nie zajęliśmy żadnego miejsca ale to już wcześniej wiedziałam że raczej szans nie ma :P Ale ogólnie było bardzo fajnie. Dużo miejsca , fajnie zorganizowana wystawa ;) Wracamy zmęczeni ale zadowoleni :P W domu będziemy może za jakieś 2h ..
  5. To Tu macie jedno zdjęcie z dzisiaj ;) A teraz idziemy spać ;)
  6. A tak jakoś nie wiem :P mam piękne dzisiejsze zdjęcia bo dziewczyna mojego brata przywiozła ze sobą lustrzankę ale foty jutro może wstawię ;) No a co do jutra to trzeba przed 4 wstać i do Kielc jedziemy.
  7. To dobrze ze z Qwendi już dobrze :) Mi się nie podobają te nowe dowody :P
  8. No to narobiła... oby było wszystko dobrze !
  9. Mówiłam mówiłam że chłopak będzie :D :D :D
  10. Hejka :) U nas też deszczowo i ponuro ponoć do końca tygodnia :(
  11. Super foty :) Widzisz jak ten czas leci :P
  12. Faflunek <3
  13. No już w tym roku miałam plany do jeleniej na wystawę jechać ale jakoś nie pyklo ;) może w przyszlym roku się uda :) Ale to ja w takim razie zapraszam na kaliska wystawę w czerwcu :P
  14. O ja Cieeeee jaki model :D <3
  15. (Nie) dziękuję :) Nie dobra Qwendi... Ale widocznie stwierdziła że czas wymienić furtkę :P i chciała Wam to w jakiś sposób pokazać xd
  16. Cześć Madzia :) Szkód juz nie ma w domu bo Brando zostaje w klatce ;) A za tydzień jedziemy na wystawę do Kielc ;) mamy 13 psow w klasie , marne szanse (Brando raczej nie jest w typie sedziego) ale będzie fajne towarzystwo więc spoczko :D
  17. No to dobrze że wszystko dobrze się skończyło :)
  18. Do Was też przyjadę :P daj nam czas xd
  19. Wycieczka bez przygód to nie wycieczka :P
  20. Szaleniec :D
  21. Niestety... W sumie Karpacz nie jest jakoś mega daleko bo jakieś 3,5h drogi no ale jednak koszty paliwa , koszty noclegu itp no to się trochę uzbiera. W górach ostatnio byłam chyba 2 lata temu i strasznie mi się tęskni za nimi .. W przyszłym roku mamy w planach w wakacje jechać na mazury (tam nigdy nie bylam) , zobaczymy co z tych planów wyniknie ;)
  22. Pieniądze mnie w tych zachciankach ograniczają :(
×
×
  • Create New...