No zaczęłam świetnie pracę ale nie wiem czy tam zostanę. Szukam w między czasie czegoś innego.
No jednak nie wzięłam się za okna. Niby mnie mniej bolało ale stwierdziłam ze nawet jzkbym się ciepło ubrala to lepiej nie ryzykować. A teraz boli mnie dosyć mocno i wygrzewam się na podusi .
No ja jestem ciekawa jak ten mój dzikus się zachowa na hali. Czy mi rak nie powyrywa. :P bać to się nie będzie bal ale do psów może ciągnąć...
No ja po tym zakładaniu rolet muszę umyć bo są strasznie brudne :)
I zaraz się za to zabieram :P
A w pracy... jestem na L4... od wtorku bolały mnie nerki. Ale to był taki ból do wytrzymania. Tyle że właśnie we wtorek siedziałam przy kompie obok okna. Jednej z dziewczyn było ciągle duszno i okno otwierala. Ja zamykalam. I tak cały dzień. Ale wiało mi prosto w plecy i się zalatwilam. Wczoraj już mnie tak bolały ze nie mogłam wysiedziec w pracy i się zwolnilam wcześniej. Pojechałam do lekarza i kazał mi po prostu ogrzewać czym się da , to pozyczylam od babci poduszkę elektryczną i dzisiaj już jest trochę lepiej :)
Do 31 jest pierwszy termin, drugi chyba do 9 listopada (?) ale wtedy troszkę drożej :)
Zgłaszaj zgłaszaj :) ale Ty masz 2 grupe, nie? To i tak byśmy się nie potkały, bo ja jestem w niedziele, a wy w sobotę :( buuu....
Ale u mnie w domu nie straszy , nic nie muszę odczarowywac. :P
I dzisiaj zglosilismy się na wystawę :P ciekawe jak będzie :D nie lubię halowek ale sytuacja mnie zmusza xd
U mnie tak było kiedyś z babcią. Co do niej jechałam to jakiś syf psu dawała. Aż w końcu jej powiedziałam że ma nie dawać bo pies będzie cierpiał i to ja przekonało :P Ale moja babcia ogólnie jest kochana i teraz jak jesteśmy u niej albo ona u nas to się pyta czy to czy tamto może psom dac czy im nie zaszkodzi :P