-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Co Ty gadasz, na pewno 6.0 będziesz miała! :eviltong: No dobra, może 5.9 :eviltong: Ooo Ada w roli gospodyni, no tego to jeszcze nie widziałam. :evil_lol: Normalnie cię nie poznaję. :eviltong:
-
Galeria Tili i Psoty (*) (zdjecia Tili od str. 155)
Martunia replied to dadiii's topic in Foto Blogi
Zdjęcia makro są super! Ale czekamy też na zdjęcia Tili... :cool3: -
Ooo fotki! :multi: Jak zawsze śliczne, ale się Bobik zajął. :D
-
Ojj widzę, że Ty też chorowita. :eviltong: Ja właśnie też niedawno chorowałam. A Tobie życzę szybkiego powrotu do zdrowia! :loveu: Czekamy na fotki (z Bardem lub z wycieczki jeśli masz :D).
-
Hahaha, ale masz przypadki. :eviltong: Ojj pewnie musiało go boleć, musiałaś być mocna. :eviltong: Czekamy na zdjęcia z jutra. :D
-
O no to super. :D Widzisz, masz dar przekonywania. :cool3: No i będziemy czekać na fotki. :eviltong:
-
Ojej, jednej szósteczki nie będziesz miała, ale za to tamte pozostałe oceny wyjdą pięknie. :cool3: I pewnie zdasz chemię na 5. ^^ A z czegoś masz 4? (pewnie nie ... :cool3:). Ja z szóstkami .. hmm staram się, ale jak będzie to nie wiem, nie chce nic mówić przed wystawieniem ocen, bo jeszcze się okaże, że będzie zupełnie inaczej ... :roll:
-
Ojj Ada, jak to sie obijasz, skoro i tak masz piękne oceny. :D A z czego będziesz miała 6?
-
Oj Ada się nie popisała. :eviltong::eviltong::eviltong: [SIZE="1"](żarcik :diabloti:)[/SIZE] Kiedy nowe fotki? :cool3:
-
No normalnie bunt. :D A do kiedy jest wystawianie ocen?
-
No ja bym chciała mieć z tej fizyki 4, a chociaż 3, no niech będzie ... Ale zobaczymy ... U nas to zależy u jakiego nauczyciela. U niektórych musisz pisać, a niektórym to jest obojętne. :D Najwyżej poczekam, to zobaczę, co zrobią. :eviltong: Śliczne zdjęcia. :D
-
Ale psiaków! I jak się fajnie bawią. :) A Marley jest w takiej gustownej chustce. :cool3:
-
Hahaha, a tak się bałaś tej techniki ... Zawsze 5 dostajesz. :cool3: Eeeee tam, jak cię znam to się okaże, że i tak będziesz miała 5 ... :cool3: No to się go zapytaj, bo może nie wiedzieć. ;) U mnie ... a dzisiaj sobie jeszcze leniuchowałam, ale jutro już muszę być w szkole ... W sumie dobrze, że nie poszłam, bo był niezapowiedziany spr z informatyki, podobno trudny i oczywiście wzięty z kosmosu. No, a jutro mam tylko 5 lekcji, bo nie pływam. I jeszcze polskiego nie mamy :multi:. Boję się o fizykę, bo ostatnio była kartkówka i oczywiście padłam na kilku zadaniach, które wiedziałam, jak zrobić. :shake: A poprawy nie ma. :razz: I ogółem ominęły mnie 3 sprawdziany, o które nie mam zamiaru się pytać nauczycieli, czy musze pisać, bo wyjdzie, że tak. :cool1: A tak to liczę, że zapomną. :eviltong:
-
Cudna Tosia. :loveu: Gratulacje [B][FONT="Arial Black"][SIZE="4"][COLOR="Red"]200 strony[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]. :laola:
-
Ale jęzora wystawił. :eviltong: Piękny Drakkar. :loveu:
-
No wiesz jacy niektórzy są... ludzie są różni, taki może mieć różne myśli. :diabloti: Haha, u nas z tymi podręcznikami to identycznie, no i żeby nam było łatwiej w liceum. U nas tak samo gadają. Normalnie jakaś zmowa nauczycieli. :D Aha, dobrze, że tego nie mieliśmy. :D Głuchasz, jak on nie zna numeru? :eviltong: Wystraszył się, a poza tym raczej nie oddzwoni, ja np. bym nie oddzwaniała na nieznany numer. :D
-
Może mu się podobasz. :cool3::cool3::cool3: Ty lizusko. :eviltong::eviltong::eviltong: I jeszcze sama się do tego przyznałaś. :eviltong: Jakie działy macie? My mamy sinusy, cosinusy, tangensy i cotangensy. :lol: Spr w czwartek. W liceum to się dopiero robi, ale w końcu klasa matematyczna jesteśmy. :cool1: A no mam trochę... doszedł jeszcze spr z historii, bo dzisiaj nie było mnie w szkole, to muszę zaliczyć.. no i poprawa biologii.. :roll: Tak to normalnie jeszcze jeden spr z matmy, o i zaległy spr z religii, bo mnie też nie było.. kartkówek trochę, nawet nie chce mi się wyliczać.. reportaż.. lektura.. plakaty 2.. projekt.. takie głupoty różne różniste. ;)
-
U nas dzisiaj strasznie lało... :shake: No tej nauki jest za dużo... Już się nie mogę doczekać wakacji, już nawet zaczęłam odliczać. :evil_lol:
-
[B][B][/B][/B]Ale mu ładnie w tym kwiatku. :cool3: Ojj, Adusia się musi pochwalić swoimi postępami w pracy kochanemu nauczycielowi. :eviltong::eviltong::eviltong: Z matmy dostaniesz szósteczkę albo piąteczkę. :cool3: Ale Wy mało macie w tej szkole. :eviltong:
-
E tam, przejmujesz się nimi. :D Ważne, że Wam się podoba. ^^ Co tam u Was? :loveu:
-
Poważanie... hmmm... :evil_lol: No tak myślałam, że o to chodzi, ale o konkretne rzeczy czy działania nie pytam, na twoje życzenie. :eviltong:
-
No kurczę, te posty są jakieś chore. :eviltong: Jak już był dodany mój post, to żadnych zdjeć wokół nie było. :roll: Też chcę wakacje... i to jak. :D Ale jeszcze z 6 tygodni, w sumie to nie tak dużo. Bliżej niż dalej. :D Cudne zdjęcia. :loveu: Lio jest słodki, ale Krów i tak jest naj :cool3: O, i nawet suczkę sobie wypatrzył. :eviltong:
-
Skoro tak uważasz. :p
-
Ostatnio taka ładna pogoda jest, przyjemnie sobie pochodzić z psiakami i prosiątkiem. :) O ile czas na to pozwoli, ale czego się nie robi dla spacerów z ulubieńcami. :) Czekamy na fotki, dawno ich nie było. ;)
-
Gdzie wy byliście? :D Śliczne zdjęcia, fajny klimacik. :cool3: