Na początku myślałam, że coś mi się porąbało z tą dgm. :evil_lol:
No ale i tak uważam, że dziwnie te ręce ułożyłam. :evil_lol:
Hm hm, ciekawe jakie zakupy. :eviltong:
No właśnie, teraz tak dziwnie to rozszerzone wygląda. :roll:
Oj tam. :evil_lol: I tak potem stwierdziłam, że było minęło. :eviltong: Teraz już wiem, jak je trzymać. :evil_lol:
Tak długo Ciebie nie było, a ja wciąż czekałam na gg. :placz: :eviltong:
Hmmm to z kim będziesz gadała to ja wiem. :evil_lol: Oczywiście nie licząc mnie. :D
Ciekawe, co tam planujesz kupić. :eviltong:
Ja .. hm wieczorem do kościoła, a tak to nie wiem. :eviltong: