Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. [url]http://i41.tinypic.com/knq4h.jpg[/url] to jest piękne. :loveu: Jak tam, też dzisiaj masz zakończenie roku szkolnego :cool3: ?
  2. Heja. :D No tak, to łatwo zauważyć. :evil_lol: Jak tam na próbie :cool3: ? A ja dzisiaj się wyspałam. :loveu:
  3. U nas lepiej, koniec kropka i basta. :evil_lol: A to fajnie wiedzieć. :evil_lol: Wiesz, ty czasami tak chaotycznie piszesz.. :evil_lol:
  4. Nieprawda, bo u Was, u nas jest najlepiej. :evil_lol: A ja nie wiem, czy będę, ale się zobaczy. :roll: Tej ostatniej linijki nie skapowałam, bo nie wiem co mają do siebie te dwa zdania. :evil_lol: Ale ok. :evil_lol:
  5. Nie, właśnie u nas jest lepiej, u Was jest głupio. :diabloti::diabloti::diabloti: Ok, przygotuj się na małe pobudki co godzinę. :evil_lol:
  6. A to głupio macie. :diabloti: My mamy na 15.00, będę miała to z głowy. :diabloti: E tam, ja tam nie śpiewam w żadnym chórze i i tak mam wzorowe. :evil_lol: No nie tak całe, bo na zlocie pewnie się nie będziemy znowu tak wysypiały. :evil_lol:
  7. Czego się nie zrobi dla takiego kolca. :D Jak tam, już pojutrze koniec. :cool3:
  8. Ale dużo fot, no no. :D W końcu. :D [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Neska%20and%20Sonia/17%20czerwiec/IMG_1888.jpg[/url] o ale fajna, prawie nienaruszona piłka. :evil_lol: [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Neska%20and%20Sonia/17%20czerwiec/IMG_1962.jpg[/url] :loveu: [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Neska%20and%20Sonia/17%20czerwiec/IMG_1927.jpg[/url] grrroźna Sonia. :D
  9. Haha, ale zaczynasz kombinować. :D I tak jak pisałam, z okazji końca roku robisz sobie mały prezent. :evil_lol:
  10. A to głupio masz. :diabloti::diabloti::diabloti: Bo ja tylko idę na zakończenie po południu. :evil_lol: O, kolejnej napisała, że ma głupio lub dziwnie. :evil_lol: Głupio :diabloti: masz, że musisz śpiewać itd. tak rano, ja to się wyśpię. :multi:
  11. No, ładnie wygląda. :D A co tu tak cicho :D ?
  12. Haha, no ale Ci się poszczęściło. :D Idziesz jutro do szkoły ? :evil_lol: Ja idę tylko na zakończenie. :evil_lol:
  13. Te ostatnie zdjęcie najsłodsze. :loveu:
  14. Jaki interes? :evil_lol: A obroża śliczna, pasuje mu. :)
  15. Haha, no tak, podobnie jest ze mną. :diabloti: Ja tam mam sprawny. :D Ale Ci te posty skaczą, no co Ty znowu zrobiłaś ...
  16. Hahaha. :D Nie wiedziałam, że to zaraźliwe, chociaż się domyślałam. :D Ale Ty byś chyba nie piła, co :eviltong: ? Bo Ty wzór przecież. :D Ja jutro tam i tak z nimi nie jadę, bo muszę załatwić te papiery ... :roll:
  17. Ostatnio to Ty się bardzo o wszystko czepiałaś i mówiłaś, że jest dziwne. :evil_lol: Więc teraz to ja się nie czepiałam, a stwierdzałam fakty. :D Aha, czyli ... bardzo dziwne przywiązanie. :evil_lol: Zaczynam mówić jak Ty, to zaczyna być straszne. :evil_lol: A większa część mojej klasy jedzie jutro sama na wycieczkę rowerową.. oczywiście sobie [COLOR="LightBlue"][SIZE="1"]popić[/SIZE][/COLOR] ... Bywa.
  18. No wiem, wiem, znacie się od X czasu ... ;) Mówiłaś. :D Ja właśnie chciałabym mieć nową, lepszą klasę, nowe znajomości itd. :D W sumie się tego boję, bo nowe otoczenie itd ... Ale może się przyzwyczaję i spotkam kogoś normalnego, tego się trzymam przynajmniej. :) Choć w sumie ... szkoda mi mojej klasy, bo dość długo się znamy, z niektórymi 9 lat .. Pomyślę o tym na zakończeniu, nie chcę się nastawiać na jakieś wielkie smutne zakończenie. :roll: Skąd wiesz, czy nie rozumiem.. sama mam przecież przyjaciela i znamy się ponad 9 lat. I wiesz nawet kto to. :D Ej, umawiałyśmy się na niską cenę. :evil_lol: Co to ma być, oszuści !!! :evil_lol:
  19. Musi, bo musi, pewnie mu nakazałaś. :evil_lol: Hmmm czy inaczej ... ja tego nie wiem ... :cool3: Ok, umowa stoi. :D
  20. Pewnie ubolewasz nad tym, że zajęty. :evil_lol: Założę się o to. :D Aha, dobra, razem się jakoś zgadaliście... hmm a może to jakiś mały romansik ? I jezcze on musi dla ciebie swoją dziewczynę zdradzać, widzisz. :evil_lol: A zaraz, on Cię musi kochać, ale Ty go nie, tak ? :evil_lol: Ok, to ja chętnie kupię. :D:D:D
  21. E tam, bo Ci się on podoba. :evil_lol: On jest dziwny i już. :evil_lol: I jeszcze Ci wyznał miłość, a Ty co ? Olewasz go, jak możesz :placz: ! Ranisz jego uczucia. Dlaczego nie lubisz Kabika :placz: ?
  22. Ooo pierwsza wersja imienia zostaje :multi: :loveu: ! I ja to wymyśliłam. :D My to jesteśmy pomysłowe. :cool3: O, a ja jestem przy 65 stronie. :evil_lol: Tyle, że ja mam kartki a4, to Tobie szybciej pójdzie. :D :multi:
  23. Nie, nie, nie trzeba. :diabloti: Lepiej powiedz, co tam u Was ciekawego. :D
  24. Dziwnie macie to wszystko. :evil_lol: Haha, nie, bo śmiesznie. :evil_lol: Ogółem fajne zdjęcia ... a kiedy będzie Kabik ? :diabloti:
  25. No zauważyłam. :evil_lol: Jakie pozy. :evil_lol: Śmieszny, bo śmiesznie wygląda. :lol::lol::lol: Dziwne macie te próby, my nic nie mamy, tylko musimy przyjść tam w czwartek itd. :eviltong:
×
×
  • Create New...